Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Ηρθαν τα 2 ρολογάκια που είχε δώσει δώρο ο " zapals " απλά μιας και το G2 απεβίωσε και δεν εχω φωτογραφική δεν μπορώ να ανεβάσω φώτο. Το πρώτο ειναι σε άριστη κατάσταση, το δεύτερο ήταν λίγο στραβό αλλά φτιάχνετε, εξάλλου πλαστικό  είναι και η οθόνη δεν είναι όσο φωτεινή είναι στο πρώτο-λογικά αλλαγή μπαταρίας και κομπλε. Για τζαμπέ μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες, δυο δωράκια για το καμάρι μου :D lg v10....

Καρτουλα 32 micro sdhc samsung απο προσφορά του eshop στα 14 e 

Tempered glass της Nillkin στα 20 e, το tempered έχει τέλεια εφαρμογή και η αίσθηση στον χειρισμό κορυφαία, Καλή Ανάσταση και χρόνια πολλά.

20160430_091029.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 42 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Δεν ειναι λιγο πολλα τα 20 για το tempered? Εγω τα βλεπω για το V10 απο 9-15 ευρω... Ανεξαρτητως αυτου ομως ειναι κορυφαια. Και εγω στο mate 8 nillkin εχω.

Η αρχική του τιμη ειναι στα 25 e μου το άφησε 20 και το τοποθέτησε, έχει και ακριβότερα στο σκτρουτζ, είναι αρκετά πιο παχύ και εξέχει λίγο αλλά δεν με χαλάει καθόλου,  είναι πολύ όμορφη η συσκευη που σε θήκη δεν προκειτε να μπει όπως οτι είχα άλλα μια προστασια την άξιζε.;)

Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα για το g4 απο eBay Ευάγγελε, 7€ βγηκε. Για το V10 εχει 10€. Απλα ειναι στη μεση και η αναμονη ;) Βεβαια δεν εχω τον Γιαννη για να μου το περασει :hehe: Ολο και καμμια πατατα θα κανω , το νιωθω :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ φίλε τομμυ εγω είμαι της παλαιάς σχολής. :lol::lol: πέρασα είδα κάτι το πήρα και έφυγα, ακόμα και η μια ημέρα αναμονής για πράγματα από Αθήνα φαντάζει πολύ :lol::lol: και εγώ δεν το έχω με μεμβράνες, τεμπερετ κτλπ οπότε έχουμε τον Γιάννη για αυτά, μανούλα είναι:D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, euaggelos71 said:

Η αρχική του τιμη ειναι στα 25 e μου το άφησε 20 και το τοποθέτησε, έχει και ακριβότερα στο σκτρουτζ, είναι αρκετά πιο παχύ και εξέχει λίγο αλλά δεν με χαλάει καθόλου,  είναι πολύ όμορφη η συσκευη που σε θήκη δεν προκειτε να μπει όπως οτι είχα άλλα μια προστασια την άξιζε.;)

http://www.amazon.de/Nillkin-Displayschutzglas-Protector-Bildschirmschutzfolie-Schutzfolie/dp/B018E35N9W/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1462006578&sr=8-2&keywords=LG+V10+NILLKIN+TEMPERED
 

Ναι αν το πηρες απο Ελλαδα με τους κλεφτες λογικη η τιμη... Εχω σταματησει να παιρνω οτιδηποτε απο Ελλαδα. Δυστυχως δεν ξερω για ποσο ακομα θα μπορουμε να παιρνουμε απο εξω ετσι οπως μας εχουν κανει...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.