Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Logitech K360 - 35€ περίπου. Εξαιρετικό ως προς τη φορητότητα και τη διάρκεια της μπαταρίας. Ακατάλληλο για παιχνίδια τύπου PES καθώς αδυνατεί να διαχειριστεί πολλά πλήκτρα ταυτόχρονα πατημένα.

 

Logitech MX Master - δώρο από τη κοπέλα μου (πρέπει να σταματήσω να της δείχνω τα gadgets που έχω σκοπό να αγοράσω...). Εξαιρετική σχεδίαση και αίσθηση. Μου θύμισε το G5 που αγόρασα το 2006.

WP_20160510_13_42_38_Pro.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2016 at 1:03 PM, woe2011 said:

Επιτέλους........!

Την είχα καιρο στη wishlist και την τσιμπησα στα 198 ευρω απο το κιτρινομαγαζο.
Για καποιον που παιζει στη χάση και στη φέξη νομίζω είναι υπέραρκετή.
Επόμενη αγορά backplate και sleeved cables για το αισθητικό κομμάτι και μόνο!

Με γειά, αλλά προλαβαίνεις να τη στείλεις πίσω... Σε μερικές μέρες που θα βγουν οι 1080/1070, θα βρίσκεις τις GTX970, που είναι σαφώς ανώτερες, στα ίδια λεφτά.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wizard! said:

Με γειά, αλλά προλαβαίνεις να τη στείλεις πίσω... Σε μερικές μέρες που θα βγουν οι 1080/1070, θα βρίσκεις τις GTX970, που είναι σαφώς ανώτερες, στα ίδια λεφτά.

offtopic:

Η καρτα που πηρε ειναι μια χαρα και παιζει τα παντα, δεν υπαρχει λογος ουτε για τις καινουριες ουτε για 970.

Σας εχει καταπιει το marketing της nvidia νομιζω.

Φιλικα παντα.;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, LocoDiceGR said:

Η καρτα που πηρε ειναι μια χαρα και παιζει τα παντα, δεν υπαρχει λογος ουτε για τις καινουριες ουτε για 970.

Σας εχει καταπιει το marketing της nvidia νομιζω.

Θα έπαιρνε καλύτερη κάρτα ένα μήνα μετά με τα ίδια λεφτά.

Που κολλάει το marketing σε αυτό;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

μια στο τοσο παιζει ο ανθρωπας και γραφει οτι για τις αναγκες του ειναι  υπερ αρκετη

 

inb4 " φιλαρακι εχει στο διπλανο φορουμ μια r9 290  twin frozr  2 κατοσταρικα με αλλα  3 μηνακια εγγυηση,  ζητα επιστροφη χρηματων και ορμα " 

 

σιχτιρ :p  

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την κάρτα δεν θα την χρειαστώ τόσο για παιχνίδια οσο για την επομενη αγορά που θα ερθει και θα ειναι ultrawide οθόνη..
Όπως και να έχει, πανω απο 200 ευρω δε θα εδινα για καρτα.. Είμαι του photoshop και του προγραμματισμου περισσοτερο, οπότε για  ενα ραλλακι που θα παίζω που και που και ενα hearthstone μου ειναι υπεραρκετη..
Δεν μπαίνω καν στη διαδικασία που μου προτείνετε γιατι δεν μου χρειάζεται το κατιτις παραπάνω!

Πάντως έχετε δίκιο, ήξερα ότι θα πέσουν οι τιμές, απλα είναι θέμα συγκυρίας, τώρα έιχα τα λεφτά και την τσιμπησα, σε μισό μηνα πάιζει να έιχαν πάει αλλού άρα δε θα είχα καθόλου κάρτα!

Έγινε επεξεργασία από woe2011
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφτασε. Ίσως το πιο φθηνό full mechanical rgb πληκτρολόγιο της αγοράς στα 47 ευρώ.Αγορασμένο από εδώΤο πληκτρολόγιο πολύ απλά σε αυτή την τιμή ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ!!!!!!

Ένα review στα Ελληνικά εδώ.(Το μόνο λάθος του φίλου είναι ότι οι διακόπτες δεν είναι cherry blue αλλά   Outemu Blue switches ).

CgxBcCq.jpg

876FB4h.jpg

ZXWFEbx.jpg

vLOCzJg.jpg

 

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Πληκτρολογιο χωρις ουτε καν δειγμα palmrest, για μενα ειναι no-go... Κατα τα αλλα καλο φαινεται...

Σε εμένα πάλι αρέσουν τα μινιμαλιστικά πληκτρολόγια.Είχα ένα trigger z και φαινόταν γκουμούτσα πάνω στο γραφείο ειδικά με το palmrest.

Link to comment
Share on other sites

Just now, black66.gr said:

Σε εμένα πάλι αρέσουν τα μινιμαλιστικά πληκτρολόγια.Είχα ένα trigger z και φαινόταν γκουμούτσα πάνω στο γραφείο ειδικά με το palmrest.

Ειναι κουραστικα του θανατα τα πληκτρολογια χωρις palmrest... Γιαυτο το λεω...

Link to comment
Share on other sites

πριν 33 λεπτά, το μέλος black66.gr έγραψε:

Μόλις έφτασε. Ίσως το πιο φθηνό full mechanical rgb πληκτρολόγιο της αγοράς στα 47 ευρώ.Αγορασμένο από εδώΤο πληκτρολόγιο πολύ απλά σε αυτή την τιμή ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ!!!!!!

Ένα review στα Ελληνικά εδώ.(Το μόνο λάθος του φίλου είναι ότι οι διακόπτες δεν είναι cherry blue αλλά   Outemu Blue switches ).

CgxBcCq.jpg

876FB4h.jpg

ZXWFEbx.jpg

vLOCzJg.jpg

 

 

Στις disco λιγότερα χρώματα έχει. :hehe:

Μεγια.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μετά απο αρκετό καιρο επεστρεψα δυναμικα.

Cm Storm Trigger E-shop στα 90 €

Gopro Hero Public 129€  με lexar 32 gb micro sd  20€

Blitzwolf F1  http://www.banggood.com/BlitzWolf-F1-Bluetooth-4_0-Wireless-1800mah-Aux-in-Hands-Free-Calls-Supported-Pocket-Speaker-p-1004190.html    

Προσοχη!! Αυτο το λινκ ειναι referral οποιος θέλει να βοηθήσει ας μπει απο εδω εαν θέλει http://www.banggood.com/BlitzWolf-F1-Bluetooth-4_0-Wireless-1800mah-Aux-in-Hands-Free-Calls-Supported-Pocket-Speaker-p-1004190.html?p=ZW270516915702015054

με την προσφορα -10€

 

(Σορρυ για τη φώτο αλλα ειναι απο κινητο)

PHOTO_20160520_123157.jpg

Έγινε επεξεργασία από jniki10
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.