Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

473b0c12ad32a1bc0b998b2a9c095794.jpg έχει βάλει το στοκ της nike στο mega outlet όλα σε απίστευτες τιμές, και έτσι χτύπησα δύο ζευγάρια, ένα lunarglide 7 που το ήθελα (όχι σε αυτό το χρώμα) και ένα άλλο για τρέξιμο-περπάτημα-ότι λάχει. (38€ το ζευγάρι είχαν..!) έχει και αυτά με όλο αεροσολα με 80€ περίπου αν θυμάμαι καλά.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και το xiaomi wifi repeater.Πολυ χρησιμο και ευκολο για να το χρησιμοποιησεις ,σχεδον plug and play.To συνδεσα  στο usb ,ανοιξα app το βρηκα με bluetooth, εβαλα τον κωδικο του wifi και αυτο ηταν(δεν ξερω αμα και αλλα repeater ειναι ετσι αλλα νομιζω ειναι ευκολη η συνδεση του).Αναψε το μπλε λαμπακι και κανει μια χαρα το repeat.Ενα καλο ειναι οτι ειναι μικρο και μπορεις να το τροφοδοτησης και με ενα powerbank και πολυ ευκολα μπορεις να το παρεις μαζι σου και λογικα σε οποιοδηποτε δικτυο ,καθως μπορεις να το κανεις reset οποια στιγμη θες γιατι εχει το κουμπακι πανω του.

12919041_973880082697758_1972251406_n.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Laptop upgrade part 1..

44addc6d21f4fd783bc0dfa20ca261cb.jpg

Part 2 (έχει φτάσει αλλά είναι Ελλάδα και θα γίνει χειρουργείο το Πάσχα)

be85c8cd70583f96d3d30504c230186e.jpg

Part 3

e4e42c54e7de3d35bf3a633c2fa9a52a.jpg

Part 4 (βρέθηκε ευκαιρία στο Πολωνικό auction site)

d2b4f3b082193de9f67e4eadfc38fbb3.jpg

Βρε μπας κ να έπαιρνα καινούργιο λαπτοπ;; :hehe: Είμαι στα 4 γιγα μνήμη. Να τα κάνω 8 ή πεταμένα λεφτά;

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, SirDiman said:

@chris2 θελω να μαθω σε λιγες μερες αν ειναι σταθερο ,γρηγορο γιατι ενα tplink που πηρα ειναι ολο προβληματα...και το ελεγαν

Ποιο μοντέλο πήρες; Γιατί εγώ είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος από την tp link παπάδες κάνουν τα προιόντα τους και σε πολύ καλή τιμή

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος Spirosssss έγραψε:

Είμαι στα 4 γιγα μνήμη. Να τα κάνω 8 ή πεταμένα λεφτά;

έχω ένα 6410 με i5 560m και είναι πολύ ιδιότροπο στα dimm μνήμης που δέχεται. οπότε να ξέρεις ότι υπάρχει σοβαρή περίπτωση τα 8 gb να είναι πραγματικά πεταμμένα λεφτά. εάν το αποφασίσεις να τα βάλεις, ψάξε πολύ καλά τις συμβατότητες.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 3/18/2016 at 5:48 PM, icy20 said:

"Αν δεν παινεψεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει" LOL

IMG_20160319_161834.jpg

Το dock το πήρα δώρο στα γενέθλιά μου, δεν το έχω χρησιμοποιήσει όσο θα επρεπε, καθώς η χωροταξία και το USB3.0 καλώδιο που έχει ( μικρό μήκος και ίσιο USB-B) δεν βολεύουν για μόνιμη τοποθέτηση στο γραφέιο μου. Αναμένεται γωνιακό μεγαλύτερου μήκους και προσθήκη πολύμπριζου.

 

H θήκη USB3.1 σε ικανοποίησε ? Έχω 2 διαφορετικές της ICY ( 273StU3 και 254StU3 ) και είμαι γενικά ικανοποιημένος ( πλην του "χαλαρού" Plug της 254 και των γενικά κοντών καλωδίων )

Link to comment
Share on other sites

Γιατί είναι κρίμα να κλαίς τα λεφτά σου. 40€ σύνολο και σου φεύγει ένα άγχος.

 

IMG_0395b.jpg

Κι έτσι από ένα λεπτό τηλέφωνο έχεις ένα τούβλο.[emoji14]

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ναι, 26€ από eshop

http://www.e-shop.gr/ypologistes-case-modding-systimata-psyksis-list?offset=90&table=PER&category=%D3%D5%D3%D4%C7%CC%C1+%D8%D5%CE%C7%D3&category2=THERMAL+CONDUCTORS

 

έχει κι άλλες σε μικρότερη ποσότητα

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.