Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

730-albums185-picture62413.jpg

 

Για το HTPC, ότι πρέπει ήταν. Να φύγει το άχρηστο MX Master επιτέλους.

 

Τι σε χάλασε τόσο στο mx master? Αντικατεστησε το mx revolution που είχα και σε γενικές γραμμές δεν μπορώ να πω ότι με ενοχλεί κάτι φοβερά....

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ασύρματο το χρησιμοποιούσα. Lag, αργό στο ξύπνημα, κολλήματα δίχως προηγούμενο. Πήρε πόδι.

Ένα μεγάλο θετικό του ήταν η μπαταρία και το σωστό πιάσιμο, αλλά για μένα δεν άξιζε.

Το revolution που είχα πριν, ήταν καλύτερο.

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, jax7480 said:

Ασύρματο το χρησιμοποιούσα. Lag, αργό στο ξύπνημα, κολλήματα δίχως προηγούμενο. Πήρε πόδι.

Ένα μεγάλο θετικό του ήταν η μπαταρία και το σωστό πιάσιμο, αλλά για μένα δεν άξιζε.

Το revolution που είχα πριν, ήταν καλύτερο.

Το revolution ήταν άψογο δεν το συζητάω, το εχω λιώσει το δικό μου, το performance που ακολούθησε ήταν μούφα.

 

Ασύρματο οταν λες εννοείς bluetooth ή με τον δέκτη του; Εγω το εχω στο γραφείο σε νορμάλ προς κοντινή απόσταση απο το δέκτη (max 1 μετρο) και δεν είχα ποτέ τέτοια θέματα...

 

Δοκίμασες rma με την Logi? Μου έχουν αλλάξει τα πάντα στο παρελθόν χωρίς πολλές ερωτήσεις :D

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που μας λειπει απο το xiaomi fit ειναι η ζυγαρια.Ηρθε και ενα ακομα mi band 1s και τα xiaomi παπουτσια.Στην ουσια τα παπουτσια ειναι της li-ning και η xiaomi βαζει το τσιπακι αυτο.Ειναι αρκετα μικρο δηλαδη με καποια πατεντα θα μπει και σε αλλα παπουτσια ,αλλα δεν ξερω τι γινεται αμα τελειωσει η μπαταρια.Δεν εχει καποια υποδοχη για φορτιση αλλα κανει εξοικονομηση καθως τα ειχα αφησει τα παπουτσια σε μια ακρη και δεν μπορουσα να τα βρω με το bluetooth.Μολις τα κουνησα τσουπ ξυπνησαν.35€ περιπου βγηκαν απο gearbest αλλα εγω παραγγειλα 46 αλλα στειλανε 45 νουμερο(απο λαθος τους προφανως).Μου κανουν αλλα ειναι τσιμα-τσιμα.Λιγο ημουν ανησυχος για το μεγεθος αλλα μην ανυσηχειτε οτι νουμερο φορατε παραγγειλτε το ιδιο.Σαν παπουτσια φαινονται καλα ,ελπιζω να κρατησουν.Παντως στο μετρημα ειναι ακριβεστατα.Στην χειροτερη να χασει 1-2 βηματα.

 

 

IMG_20160422_232623.jpgIMG_20160422_233035.jpg

Έγινε επεξεργασία από chris2
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος chris2 έγραψε:

Eιναι αρκετα μικρο δηλαδη με καποια πατεντα θα μπει και σε αλλα παπουτσια ,αλλα δεν ξερω τι γινεται αμα τελειωσει η μπαταρια.Δεν εχει καποια υποδοχη για φορτιση αλλα κανει εξοικονομηση καθως τα ειχα αφησει τα παπουτσια σε μια ακρη και δεν μπορουσα να τα βρω με το bluetooth.Μολις τα κουνησα τσουπ ξυπνησαν.

IMG_20160422_232623.jpg

δεν φορτίζουν, απλά "λένε" πως κρατάνε περίπου ένα χρόνο... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος Delijohn έγραψε:

δεν φορτίζουν, απλά "λένε" πως κρατάνε περίπου ένα χρόνο... 

Ναι και εγω τωρα το ειδα.Καποια στιγμη θα τελειωσει που θα παει ,θα το ανοιξω και ελπιζω να καταφερω να την αλλαξω και να ξαναδουλεψει.Σε ενα χρονο ενημερωνω!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, yanni said:

Για όσους θέλουν να επεκτείνουν το wifi τους, μου ήρθε αυτό πριν λίγες μέρες

 

http://gloimg.gearbest.com/gb/2015/201512/goods-img/1451463760215349091.jpg

 

 

Μου κόστισε $6 μιας και ήταν σε προσφορά. Τώρα πωλείται στα 6.67€. Κάνει δουλειά και πέρα από φτηνό, του αρκεί μια USB για τροφοδοσία και μόνο. Οπότε μπορεί κάποιος να το βάλει πάνω σε ένα powerbank και να το μετατρέψει σε φορητό wifi extender(για όσες ώρες το κρατάει μια μπαταρία). Δεν δεσμεύεσαι από τις πρίζες, και ούτε δεσμεύεις πρίζες όπως άλλες λύσεις που έβλεπα όταν το έψαχνα. Και βέβαια όταν δουλεύεις σε σημείο του σπιτιού που καλύπτεται από το modem/router, απλά το αποσυνδέεις.

 

Μια που το έγραψες και μια που το παρήγγειλα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 23/4/2016 at 0:21 PM, yanni said:

Για όσους θέλουν να επεκτείνουν το wifi τους, μου ήρθε αυτό πριν λίγες μέρες

 

http://gloimg.gearbest.com/gb/2015/201512/goods-img/1451463760215349091.jpg

 

 

Μου κόστισε $6 μιας και ήταν σε προσφορά. Τώρα πωλείται στα 6.67€. Κάνει δουλειά και πέρα από φτηνό, του αρκεί μια USB για τροφοδοσία και μόνο. Οπότε μπορεί κάποιος να το βάλει πάνω σε ένα powerbank και να το μετατρέψει σε φορητό wifi extender(για όσες ώρες το κρατάει μια μπαταρία). Δεν δεσμεύεσαι από τις πρίζες, και ούτε δεσμεύεις πρίζες όπως άλλες λύσεις που έβλεπα όταν το έψαχνα. Και βέβαια όταν δουλεύεις σε σημείο του σπιτιού που καλύπτεται από το modem/router, απλά το αποσυνδέεις.

 

Είμαι μεταξυ αυτου και του αντιστοιχου της Xiaomi. Εχει κανεις εικονα?

Link to comment
Share on other sites

On 4/23/2016 at 4:48 PM, idonthave said:

Συγκεντρωμένα τα πράγματα που περίμενα, βιδούλες, διακοπτάκια, καλώδια, σφιγκτήρες κτλ. 

Θα προσπαθήσω να φτιάξω benchtable  από plexiglass

 

DSC_0134.JPG  DSC_0138.JPG

Sleeved / Βιδες κλπ απο που? 

 

Δωσε info :p

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος LocoDiceGR έγραψε:

Sleeved / Βιδες κλπ απο που? 

 

Δωσε info :p

sleeved, σωλήνα και σφιγκτήρες από eworld

καλώδια, button, λαμπάκια, βιδούλες, παξιμάδια, αποστάτες από grobotronics

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.