Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

...έπρεπε να βάλω θαυμαστικό αντί του ερωτηματικού... snif έχω αδυναμία στα θερμικά και τα ... αερόψυκτα :flowers:  

 

Ισως αμα ειχα την ανεση να πηγαινα σε ηλεκτρικο αλλα παλι μονο του ηχου και τις ωρες που τρως για να το στρωσεις δε θα πηγαινα.:p

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις! Σκεφτόμουν και εγώ αυτό το dacιδιο... Για πες!

 

Εμπειρία δεν έχω από άλλα για να σου κάνω σύγκριση..Πάντως σε σχέση με την onboard,έχει μεγάλη διαφορά στην καθαρότητα του ήχου και στο μπάσο.Ο ήχος πραγματικά ζωντάνεψε!!

Και φυσικά απέκτησα επιτέλους και τη χαμένη ένταση που έλειπε στα akg.. :p

Link to comment
Share on other sites

Εμπειρία δεν έχω από άλλα για να σου κάνω σύγκριση..Πάντως σε σχέση με την onboard,έχει μεγάλη διαφορά στην καθαρότητα του ήχου και στο μπάσο.Ο ήχος πραγματικά ζωντάνεψε!!

Και φυσικά απέκτησα επιτέλους και τη χαμένη ένταση που έλειπε στα akg.. :p

Πραγματικα θα ηταν τελειο να μπορουσαμε να βρεθουμε να το ακουσω φιλε μου γιατι με ενδαιφερει πολυ..!

Μεγεια!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα μου έκανε εντύπωση αν δεν πέρασε τελωνείο τούτο το τέρας...Καλορίζικο!

 

εννοειται περασε :p φυσιολογικα πραματα ζητησανε παντως, μεσα εκει που υπολογιζα

 

Καλοριζικο komm , δωσε info απο που και ποσο

 

το κουτι ειναι το mercury s5 απο caselabs,η τιμη εξαρταται πως το φτιαχνεις :p

Link to comment
Share on other sites

καμμενη βενζινη ..... τελεια μαστουρα . Οταν ειχα πρωτοφτιαξει το δικο μου το αφηνα να καψει λιγο μεσα στο δωματιο   :p

Ηταν να το δώσω αλλα τώρα που μεγάλωσε ο γιος στα 8 πλέον βλέπω πως το γουστάρει και μόλις φτιάξει για τα καλά ο καιρός θα το πάμε για ''σπάσιμο''

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.