Jump to content



Ποιο laptop??Dell 7720se ή vaio SVE1712V1EB


amartolos

Recommended Posts

Ιδια τιμη, χαρακτηριστικα πανω κατω τα ιδια

Οποιο και να παρω θα του βαλω samsung ssd 250gb αμεσως.

Ασχετο .Οι οθονες που φορανε ειναι ips??

Τι λετε?Θα ηθελα την γνωμη σας.

Link to comment
Share on other sites

+1 στο dell, μπορεί να έχουν περίπου τα ίδια χαρακτηριστικά αλλά από θέμα after sales υπερτερεί η dell , ποιο 7720 έχεις δει?

το se.

7650 vs 650 DDR5 δεν το λες και παρομοια χαρακτηριστικα... οσο για την εγγυηση της sony, μην σου κατσει..

ωχ καταλαβα.

thank you guys.Αντε να δουμε απο που θα το παρω τωρα.

Link to comment
Share on other sites

εγώ μετά από πολύ ψάξιμο κατέληξα σε αυτό Dell Inspiron 7720 (i7-3630QM, 8GB, 1TB, nVidia GT 650Μ 2GB) 3 χρόνια εγγύηση special edition laptop | Dell Inspiron laptops στο e-laptops.gr με τρία χρόνια εγγύηση και φωτιζόμενο πληκτρολόγιο

Link to comment
Share on other sites

εγώ μετά από πολύ ψάξιμο κατέληξα σε αυτό Dell Inspiron 7720 (i7-3630QM, 8GB, 1TB, nVidia GT 650Μ 2GB) 3 χρόνια εγγύηση special edition laptop | Dell Inspiron laptops στο e-laptops.gr με τρία χρόνια εγγύηση και φωτιζόμενο πληκτρολόγιο

εξαιρετικό +1 δεν νομίζω ότι υπάρχει σύγκριση με το sony

Link to comment
Share on other sites

το πήρες τελικά το 7720? ποιες είναι οι εντυπώσεις σου?

Οχι ακομη.Το βρηκα λιγο πιο ακριβο απο τοπικο καταστημα και περιμενω απαντηση απο τον υπευθυνο αν μπορει για καλυτερη τιμη.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παιδια δεν θα την παλεψω τελικα με Tn panel.

Θελω ips οπωσδηποτε.Θα ηθελα 17αρι ips αλλα παμε σε precision με 2000χιλαρικα και τοσα δεν δινω/διαθετω για laptop.

Οποτε θα κανω υποχωρηση σε ιντσες.Παω για sony s15 με ips full hd.Δεν μπορω να βρω την εκδοση σε μαυρο ομως.Ολοι εχουνε το ασημι (μπλιαχ) Ακομη και το ασπρο πιο ομορφο ειναι.

Θα σας εχω νεα συντομα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.