Jump to content



Samsung Galaxy S4 - official thread


Gzar

Recommended Posts

to knox Παντως μετα απο 4-5 αλλαγες firmware ofiicial ΠΑΝΤΑ ειναι 0 οποτε δεν ισχυει αυτο με το odin!!

Όλες με το νεο bootloader και 4.3, σωστά?

Για δοκίμασε να περάσεις* official παλαιότερη.... ;)

*(Τρόπος του λέγειν... Μην δοκιμάσεις γιατί εκεί θα μετρήσει ο KNOX)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Σε ενα φιλο μου με S4 εσπασε η οθονη απο πτωση(δεν ανοιγει καθολου).Ειναι ευκολο να του την αλλαξω και ποσο κοστιζει η γνησια?Ξερετε τιμες απο Smartec?Aυτο το μαγαζι ειναι αξιοπιστο? Επισκευή Samsung Galaxy S4 - iRed.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εχει παρει κανει την 4.4??

Εγώ την έλαβα, μπορώ να πω οτί είναι πολύ καλύτερη από τη 4.3.

Οποιο κόλλημα-lag, τώρα πια δεν υπάρχει. Με λίγα λόγια είναι smooth όλα.

Φτιάξανε επιτέλους τον dialer και ανοιγει ακαριαία, καθώς επίσης η αυτονομία της μπαταρίας μεγάλωσε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έλαβα, μπορώ να πω οτί είναι πολύ καλύτερη από τη 4.3.

Οποιο κόλλημα-lag, τώρα πια δεν υπάρχει. Με λίγα λόγια είναι smooth όλα.

Φτιάξανε επιτέλους τον dialer και ανοιγει ακαριαία, καθώς επίσης η αυτονομία της μπαταρίας μεγάλωσε.

Εμενα δεν μου εχει ερθει τιποτα!!

Πως βλεπω απο που ειναι το κινητο μου και ποτε θα μ ρθει?

Link to comment
Share on other sites

Φτιάξανε επιτέλους τον dialer και ανοιγει ακαριαία, καθώς επίσης η αυτονομία της μπαταρίας μεγάλωσε.

Τον αλλαξα γιατι δεν ειχε ελληνικα, εβαλα exdialer με σκιν S4 και είναι ο ιδιος οπτικα, με επιπλέον ελληνικα

Link to comment
Share on other sites

Αφου το λεει το ιδιο το προγραμμα οτι συμβαινει αυτο που λεω. Εγω το εχω root δεν εχω προβλημα αλλα αν καποιος δεν το εχει οσες φορες και να μπεις μεσα μεσω του ΕΧ στο notification bar θα λεει παντα το νουμερο με τις αναπαντητες. Αν μπεις στο default dialer τοτε εξαφανιζεται το νουμερο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έλαβα, μπορώ να πω οτί είναι πολύ καλύτερη από τη 4.3.

Οποιο κόλλημα-lag, τώρα πια δεν υπάρχει. Με λίγα λόγια είναι smooth όλα.

Φτιάξανε επιτέλους τον dialer και ανοιγει ακαριαία, καθώς επίσης η αυτονομία της μπαταρίας μεγάλωσε.

Πριν λιγο την περασα και εγω. Εντυπώσεις προσεχως

Link to comment
Share on other sites

Δε μου αρεσει που τα εικονίδια πανω στο ρολογακι εχουν πλεον όλα το ιδιο χρωμα (ασπρο). Στην 4,3 η μπαταρια ήταν πρασινη και το WiFi ειχε χρωματιστα βελακια.

Κατι άλλο, εχει δει κανενας από Cosmote σε καποια περιοχη στην Αττικη να αναβει το 4G?? Μετα βιας βρισκω και 3G και να μη γυρισει σε Η+

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την πήρα το βράδυ επιτέλους απο voda κανονικά (Λονδίνο).

Και εμένα με ενοχλεί που είναι όλα μονόχρωμα πάνω, αν και δείχνει να είναι ακόμα πιο smooth και γρήγορο το κινητό.

Επίσης το πρωί πήγα να τρελαθώ γιατί ανοίγω, βλέπω πως την έχει κατεβάσει, κάνω update και μετά το 70% των apps μου είχε το android icon και έλεγε πως δεν είναι εγκατεστημένες... Και το nova launcher κώλος και να μην υπάρχει...

Πήγα να τρελαθώ, κάνω εγκατάσταση πάλι το whats app, όλα οκ... λεω κάτι παίζει, κάνω ένα reset ακόμα, όλα ΟΚ.

Απλά το λέω γιατί με την τσίμπλα στο μάτι με έφτασε σε σημείο να σκεφτώ το iphone πάλι... θα πω εντυπώσεις όταν το έχω ακόμα 1-2 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

έχει κανείς αλλος πρόβλημα με kitkat στο s4 και στην sd κάρτα που να του φαίνεται ότι είναι write only; Έχω κάνει root και βάλει το titanium backup και το es explorer αλλά το 1ο δεν μου κάνει backup τα apps στην sd κάρτα ενώ το 2ο δεν μπορεί να δημιουργήσει φάκελο στην sd κάρτα (δείχνει ότι δημιουργήθηκε αλλά δεν φαίνεται)...Με το root explorer μπορώ όμως (να δημιουργήσω φάκελο στην sd).

Tι παίζει ;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.