Jump to content



Samsung Galaxy S4 - official thread


Gzar

Recommended Posts

Γράψε όμως ότι έχεις και το 9506 γιατί ψάρωσα :p. Πως γίνεται να ρίχνεις ακόμα και σε συσκευές με 801?

Ολόκληρο screenshot σου έβαλα από το κινητό με την φρεκοφορεμενη kitkat 4.4.2 :D

Samsung finally updating the Galaxy S4 LTE-A (GT-I9506) to Android 4.4.2 KitKat | SamMobile

Αυτό με το πως γίνετε να ρίχνω σε κινητά με τον 801 θα μου το πεις εσύ μιας και εγώ είμαι φρεσκαδουρα.

Link to comment
Share on other sites

Από non stock μπαταρίες, οι γνωστότερες και καλύτερες από θεμα αυτονομίας είναι οι mpj 3500mAh και οι zerolemon 3000mAh οι οποίες πλέον οι πωλητές στο ebay δεν τις στέλνουν Ελλάδα.(άγνωστο γιατί).

Από προσωπική εμπειρία, έχω τη zerolemon 3000mAh και είμαι κατενθουσιασμένος.

Link to comment
Share on other sites

Από non stock μπαταρίες, οι γνωστότερες και καλύτερες από θεμα αυτονομίας είναι οι mpj 3500mAh και οι zerolemon 3000mAh οι οποίες πλέον οι πωλητές στο ebay δεν τις στέλνουν Ελλάδα.(άγνωστο γιατί).

Από προσωπική εμπειρία, έχω τη zerolemon 3000mAh και είμαι κατενθουσιασμένος.

Σ' ευχαριστώ πολύ, θα ψάξω και για τις 2 :)

EDIT: Βρήκα την Zerolemon 7500mAh σε καλή τιμή, θα είναι όντως 7500mAh ή καλύτερα να πάω στη μικρή που αναφέρεις?

Έγινε επεξεργασία από TheoDV
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να μην πας στα 7500mah γιατί θα είναι γκουμούτσα από θέμα πάχους.

Άλλωστε όταν έχεις 2 μπαταρίες με τη μια έτοιμη ανα πάσα στιγμή, δεν σε νοιάζει να κρατάει πολύ παραπάνω από τη στοκ.

Εγώ με τη zerolemon βγάζω 4,5 περίπου ώρες οθόνης.Μπορεί να μην κάνω πολλά τηλεφωνήματα ή σερφάρισμα αλλά διαβάζω πολλές ώρες βιβλία και βλέπω και πολλές ταινίες HD και είναι υπεραρκετή

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να μην πας στα 7500mah γιατί θα είναι γκουμούτσα από θέμα πάχους.

Άλλωστε όταν έχεις 2 μπαταρίες με τη μια έτοιμη ανα πάσα στιγμή, δεν σε νοιάζει να κρατάει πολύ παραπάνω από τη στοκ.

Εγώ με τη zerolemon βγάζω 4,5 περίπου ώρες οθόνης.Μπορεί να μην κάνω πολλά τηλεφωνήματα ή σερφάρισμα αλλά διαβάζω πολλές ώρες βιβλία και βλέπω και πολλές ταινίες HD και είναι υπεραρκετή

Ευχαριστώ πολύ! Και μενα δε μου πολυαρεσει το γεγονός οτι γίνεται τεράστιο και δύσχρηστο το κινητό με τη θήκη οποτε σε κατι τέτοιο με βλέπω :)

Link to comment
Share on other sites

zpaf δεν σε βλεπω να ανταποκρινεσαι στην προκληση μου ομως :p

Σου έχω δώσει τόσα screenshot και δεν βλέπω τίποτε στο αντίστοιχο θέμα από σένα.

Αν πιστεύεις οτι η LG εκμεταλλεύεται καλύτερα την δύναμη του snapdragon 800 δειξτο μας.

Μη μας δώσεις τίποτε νούμερα από μαιμουδοrom όμως. :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.