Jump to content



Samsung Galaxy S4 - official thread


Gzar

Recommended Posts

Στην αμερικη προσοχη μην ειναι carrier μονο το κινητο γιατι δεν ξερω τι γινεται στην προκειμενη περιπτωση.

γιαυτο ρωτησα μηπως ξερει καποιος κανα σαιτ ισοπ αμερικης για να του πω να το παρει απο εκει

αν ειναι πολυ φασαρια παιρνω ενα απο εδω και τελειωνει η υποθεση

Link to comment
Share on other sites

Στην αμερικη προσοχη μην ειναι carrier μονο το κινητο γιατι δεν ξερω τι γινεται στην προκειμενη περιπτωση.

Υπάρχουνε site που πληρώνεις κανά 10αράκι $ και σου δίνουνε unlock code.

Υπάρχει και το software να το κάνεις μόνος σου, αν το βρείς :p

Αλλά καλύτερα να βρεί Unlocked εξ' αρχής να μην τραβιέται.

Προσοχή να γράφει σκέτο Unlocked, όχι π.χ. Unlocked AT&T.

Link to comment
Share on other sites

Τον Ιουνιο θα βγει Galaxy 4 Nexus με pure android. Eπακριβως το ιδιο hardware αλλα με μαμισιο android πανω χωρις τα Samsung bloat.

Ψαξτε για τον δευτερο.

Αυτοι που πηραν το One και το Z (στην τιμη που πρωτοβγηκε), εχουν ηδη βαλει τα κλαματα.

Link to comment
Share on other sites

Είπα και εγώ, γιατί είδα σήμερα κάτι φωτογραφίες από το I/O και είχαν το S4 αντί του nexus 4. :) Μακάρι να καταλάβουν και άλλοι ότι τα σφάζουν τα κινητά με τις αηδίες που βάζουν πάνω, και να σου δίνουν την δυνατότητα να το αγοράζεις με vanilla AOSP!

Google to start selling the Galaxy S4 running stock Android - GSMArena.com news

Link to comment
Share on other sites

το πηρα και γω τελικα....αλλα οχι το OCTA

Το κινιτο απλα τα σπαει αν και το εχω μια μερα στα χερια μου και δεν εχω προλαβει καλα καλα να το λιωσω

δυο ερωτησεις

1. υπαρχει καποιο κολπο για να δουλεψουν τα smart stay, smart scroll, air view, multi window, smart pause?

τα εχω ενεργοποιημενα αλλα δεν παιζουν

2. μεχρι ποσα GB microSD παιρνει?

Link to comment
Share on other sites

το πηρα και γω τελικα....αλλα οχι το OCTA

Το κινιτο απλα τα σπαει αν και το εχω μια μερα στα χερια μου και δεν εχω προλαβει καλα καλα να το λιωσω

δυο ερωτησεις

1. υπαρχει καποιο κολπο για να δουλεψουν τα smart stay, smart scroll, air view, multi window, smart pause?

τα εχω ενεργοποιημενα αλλα δεν παιζουν

2. μεχρι ποσα GB microSD παιρνει?

Τα smart τα εχω ολα off εγω εκτος απο το multi window... Χαλανε μπαταρια για το τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι που πηραν το One και το Z (στην τιμη που πρωτοβγηκε), εχουν ηδη βαλει τα κλαματα.

ποσώς μ' ενδιαφέρει

χωρίς καθόλου αισθητική και μοναδικά features, απλά δεν

τουλάχιστον το s4 nexus like, θα έπρεπε να έχει μικρότερη τιμή

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω και οι 2 εχετε αδικο... Και ο ενας που λεει οτι κλαινε αυτοι που πηραν το ΟΝΕ γιατι μια χαρα ειναι και σημερα το ΟΝΕ μετα το Nexus S4 , και ο αλλος που λεει οτι χωρις αισθητικη δεν εχουν νοημα τα τηλεφωνα... Καπου στη μεση ειναι η αληθεια...

Link to comment
Share on other sites

Η λογικη σου φερνει σε Apple επικινδυνα.

xaxaxax :p

Νομιζω και οι 2 εχετε αδικο... Και ο ενας που λεει οτι κλαινε αυτοι που πηραν το ΟΝΕ γιατι μια χαρα ειναι και σημερα το ΟΝΕ μετα το Nexus S4 , και ο αλλος που λεει οτι χωρις αισθητικη δεν εχουν νοημα τα τηλεφωνα... Καπου στη μεση ειναι η αληθεια...

με λίγα λόγια

απλά λέω γενικά το κινητό που επιλέγω εγω να εχει χαρακτήρα μέσα έξω

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα, δεν βρισκω το one τοσο ωραιο ουτε το S4 ασχημο.

Και η διχρωμια του One μπροστα ειναι ωραια, και το μονοχρωμο του S4.

Στις φωτο βλεπω το One πισω να 'ασημιζει', ισχυει; Ή εχει ακριβως το ιδιο χρωμα με μπροστα;

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα, δεν βρισκω το one τοσο ωραιο ουτε το S4 ασχημο.

Και η διχρωμια του One μπροστα ειναι ωραια, και το μονοχρωμο του S4.

Στις φωτο βλεπω το One πισω να 'ασημιζει', ισχυει; Ή εχει ακριβως το ιδιο χρωμα με μπροστα;

σίγουρα το σ4 δεν είναι άσχημο, τουλάχιστον για έμενα (το software interface κλπ είναι ugly big time)

άπλα πιο καλό από το s3

για το one πίσω είναι ίδιο η σχεδόν ίδιο με το ασήμι μπροστά(μέταλλο), η έτσι μου φαίνεται έμενα

αν έχει σημασία για κάποιους, και τα 2 κινητά είναι πολύ πιο όμορφα από κοντά

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρια τωρα τι να σου πω εγω κανω περιεργη χρηση... Μιλαω πολλες ωρες αρα καταναλωνει μπαταρια με κλειστη οθονη. Μου εχει κρατησει με μετρια χρηση οχι τουμπανο 2 μερες και κατι ωρες... Σε κανονικες συνθηκες δηλαδη αρκετη χρηση λιγο λιγοτερο απο 2 μερες? Κατι τετοιο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.