Jump to content



Ξενύχτια και καταστροφή....


dfragos

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

εγω σπανια να κοιμηθω πριν τις 6 το πρωι αυτο τον καιρο,λογω του οτι παιζω games που ειχα καιρο να καω και τρωω τρελο φουπ με τα games.αλλα σε κανονικους ρυθμους κοιμαμε κατα τις 3 και ξυπναω κατα τις 1-2 το μεσημερι για να παω σχολη οταν εχω.το τραγικο ειναι πως προχθες κοιμηθηκα 15ωρες....πρωτη φορα στη ζωη μου αυτο το πραγμα...ισως να ειναι επειδη εχω 6-7 μερες που εκοψα το καπνισμα.δεν ξερω :/

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως κοιμάμαι 2 με 8.30 το πρωί. Το μεσημέρι ύπνος 1-2 ώρες όταν κάτσει. Το κακό είναι ότι τα ΣΚ και στην άδεια δεν μπορούσα να κοιμηθώ πάνω από 8 ώρες....:slap::blink:

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια οταν βγαινω και μετα γυρναω κοιμαμε κατα τις 7 και χυπναω κατα τις 14

και οταν καθομαι σπιτι κοιμαμαι κατα τις 5-6 και ξυπναω παλι κατα τις 14

αθλιο αυτο αλλα δυσκολα διορθονεται

Link to comment
Share on other sites

εδω και 4 μηνες που δουλευω σε νετ καφε...συνηθως δουλευω 11-7 το πρωι...αλλα τωρα τελευταια, οπως σημερα δηλαδη σχολαω 7 πρωι παω 8 σπιτι αλλα δεν με περνει ο υπνος...οποτε σημερα απο τις 11 σηκωθηκα παλι γιατι δεν ειχα υπνο....μετα 7 παω για μπαλιτσα 11 δουλεια μεχρι 7 πρωι και καπακι μετα σχολη μεχρι 6 απογευμα....

νομιζω κατι θα παθω με ολα αυτα...ασε που εχω κοψει το φαγητο..προχθες..ειχα να κοιμιηθω 2-3 μερες...και οταν επεσα να κοιμηθω εχθες 7 το πρωι ξυπνησα στις 10 το βραδυ για να παω δουλεια....ΛΟΛ αυριο θα ειμαι πτωμα παλι.............λετε να γερασω???????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

εγώ πάντως όταν πέσω στο κρεβάτι κοιμάμαι.

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Μαλλον ο στρατός το άλλαξε αυτο.....

Κατά τη φοίτηση στο ΤΕΙ, έμαθα να κοιμάμαι σε αυτοκίνητα, τρένα, λεωφορία όσο άβολη κι αν είναι η θέση... Κατά τη θητεία στο στρατό, έμαθα να κοιμάμαι και αμέσως μόλις κλείνω τα μάτια...

Το κακό είναι πως έχω πλέον αρχίσει να συνηθίζω να μην κοιμάμαι πολλές ώρες :(

Link to comment
Share on other sites

Πιο παλιά πετύχαινα τον Chroma μέσα MSN μέχρι αργά(ή έστω νωρίς) αλλά τώρα τελευταία με το ζόρι προλαβαίνω τον greekfragma.

Είναι τραγικό να βλέπεις τα πάντα κόκκινα στο MSN..... ξέρεις ότι είσαι ο ανώμαλος της υφηλίου. λολ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Χεχε, κάποια στιγμή συνηθίζει ο οργανισμός(κακώς βέβαια)...

Παλαιότερα, με 5 ώρες ύπνο ήμουν σαν κοτόπουλο την επομένη και γυρνώντας σπίτι έπρεπε να κοιμηθώ τουλάχιστον 10ωρο για να συνέλθω.

Πλέον, οι 5 ώρες είναι ok και δεν μπορώ να κοιμηθώ πάνω από 8ωρο.

Μία από τα ίδια

Έτσι είναι, ''Ου γάρ έρχεται μόνον'' (ελπίζω να μην το σκότωσα - πάνε και κάποια ΧΧ χρόνια από τότε που κάναμε αρχαία Ελληνικά)...

Link to comment
Share on other sites

Ι σλιπ δι σεημ αουαρς αζ Σαμαν απ εντ νταουν!

Πεφτω κατα τις 2-3...κοτοπουλο το πρωι κατα τις 10. Θελω κανα 4-5 γαλλικους (ειναι τζαμπα γιαυτο και προτιμωνται χειμωνα-καλοκαιρι) μπας και ανοιξει το βλεφαρο.

Τα τελευταια 5-6 χρονια, αν κοιμηθω μεσημερι...ξυπναω με πονοκεφαλο καραμπινατο!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.