Jump to content



Ξενύχτια και καταστροφή....


dfragos

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Ύπνος πριν τις 5???Αχαχαχαχα...No limits...Σήμερα ας πούμε θα πάω κατευθείαν σχολή χωρίς ύπνο.Πάντως επειδή με το μσν και εγώ τα ίδια έχω,όποιος ενδιαφέρεται για κουβεντούλα ας στείλει το μσν του με πμ!!Βρυκόλακες του Λάμπη ενωθείτε.:D .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma

Που είσαι ρε dio.. Αποφάσισες να τη πέσεις για ύπνο;

Τις τελευταίες δύο μέρες χάλασα... looool

Έκλεισα 7ωρο ύπνου αν και παλι κατά τις 3-4 κοιμάμαι.

Link to comment
Share on other sites

Χθες βράδυ έπεσα 00:30, αλλά με πήρε ο ύπνος 1:30 (γενικά αν δεν περάσει μία ώρα στο κρεβάτι δεν μπορώ να κοιμηθώ) Ξύπνησα 5:30 για να ετοιμαστώ να πάω να γράψω στις 8:00. Έγραψα όχι όπως περίμενα, που σημαίνει οτι υπάρχει μια καλή πιθανότητα να κοπώ...

Προχθές έπεσα 3:15 και ξύπνησα 8:00, ενώ μια ακόμα μέρα πίσω κοιμήθηκα λίγο πριν βγει ο ήλιος 5:45 και ξύπνησα 9:30...

Γενικά είναι περίοδοι που δεν κοιμάσαι...

Με γλυτώνει η μια ωρίτσα ύπνου, που έχει σχεδόν καθιερωθεί από όταν ήμουν Γ Λυκείου, το μεσημέρι...

Αλλιώς :rip:

Εγώ μάλιστα άμα βγει ο ήλιος και χτυπήσει έστω και λίγο μέσα στο δωμάτιο ξυπνάω...

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως την πέφτω 1-4 και ξυπνάω 9-12. Το 8ωρο είναι ιερό και το ακολουθώ με θρησκευτική ευλάβια. Μόνο αν γράφω κανένα μάθημα και διαβάζω το τελευταίο βράδυ (κλασσικά) μπορεί να κοιμηθώ 1-2 ώρες ή και καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Είναι 6:37 ξημερώματα Πέμπτης και εδώ και μιάμιση ώρα δεν έχει γίνει κανένα ποστ. Καθόμαστε με τον Chroma στο MSN και απορούμε. Μα καλά όλοι κοιμάστε;

Απαράδεκτο! :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dfragos [Σήμερα, στις 06:40]

Είναι 6:37 ξημερώματα Πέμπτης και εδώ και μιάμιση ώρα δεν έχει γίνει κανένα ποστ. Καθόμαστε με τον Chroma στο MSN και απορούμε. Μα καλά όλοι κοιμάστε;

Απαράδεκτο! :hmm:

ναι..........τωρα που μπηκαμε εμεις εσεις την πεσατε για υπνο..........:giveup:

ρε διονυση!!!!!φτιαξε λιγο το προγραμμα σου.....ελεος ρε φιλε θα μας παθεις τιποτα στο τελος.....:hi:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

ναι..........τωρα που μπηκαμε εμεις εσεις την πεσατε για υπνο..........:giveup:

ρε διονυση!!!!!φτιαξε λιγο το προγραμμα σου.....ελεος ρε φιλε θα μας παθεις τιποτα στο τελος.....:hi:

:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω ένα μικρό προβληματάκι στο χρόνο ετοιμασίας μου (ξύρισμα, στολή παραλλαγής, αρβύλες, στρώσιμο, φάκελος) και σε ένα τέταρτο δεν προλαβαίνω να τα έχω όλα έτοιμα ξυπνάω στο στρατό λίγο νωρίτερα απο τους άλλους (κατα τις 5 δλδ). Κοιμάμαι όμως κατα τις 12.30 καθώς στην Καλαμάτα υπάρχει ένας σταθμός που βάζει μόνο καψουροτράγουδα οπότε αναγκαστικά ανέπτυξα ήδη την ικανότητα του φιδιού. Κοινώς όπου βρω τρύπα χώνομαι και κοιμάμαι (καθότι ο ύπνος μειώνει τη θητεία). Βέβαια το γεγονός ότι είμαι όργανο υπηρεσίας λόχου (το δουλάκι δλδ για τους ανώτερους και το ****** για τους φαντάρους) δε μου αφήνει πολλά περιθώρια για extra ύπνους αλλά απο το ολότελα.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.