Jump to content



Ξενύχτια και καταστροφή....


dfragos

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Samael

Χααχαχχ!Δε πειραζει ρε Προεδρε,οσος υπνος σου λειπει τωρα στο κεντρο θα τον παρεις χ5 τους 3 τελευταιους μηνες της θυτιας σου :hehe:

Θα συμφωνησω σε αυτο. Το τελευταιο διμηνο ειχα ριξει τον απειρο υπνο. Οι λοιποι ειχαν Στρατηγικη επιθεωρηση και εγω μεσα στον θαλαμο(και καλα ελευθερος υπηρεσιας) κοιμομουν......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Τυχεροί αυτοί που κοιμούνται νωρίς ... ενώ εγώ σέρνομαι τις νύχτες και δεν μπορώ να κλείσω μάτι . Παλιά όταν έβγαινα τα βράδυα , έπαιρνα και τα γυαλιά ηλίου για τον γυρισμό . Παλιές δόξες και θυμόντας τις να κλαίς . Η μαγεία της νύχτας είναι το κάτι άλλο , άσε που δουλεύει στο φουλ και ο εγκέφαλος .

Link to comment
Share on other sites

Την τελευταία βδομάδα έχω ρίξει ύπνους αρκούδας... Κάθε μέρα ύπνος στις 10:30 περίπου και ξύπνημα στις 6. Βλέπω μάλιστα ότι έξω δεν έχει ξημερώσει και κοιμάμαι και κανά μισάωρο παραπάνω.

Τι ωράρια είναι αυτά ρε γαμώτο. Μάλλον με την εποχή πάει..... Ακόμα και στο inet τις τελευταίες μέρες μπαίνω 1-2 φορές την μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση προς τους Θεσαλλονικιωτες του Λαμπη .

Ως γνωστον οι μπουγατσες ειναι μαστ μετα απο ξενυχτι ..

Ποιο ειναι κατα την γνωμη σας το πιο καλο μπουγατσαδικο ? (οδο -αριθμο και μερος)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia

Ερωτηση προς τους Θεσαλλονικιωτες του Λαμπη .

Ως γνωστον οι μπουγατσες ειναι μαστ μετα απο ξενυχτι ..

Ποιο ειναι κατα την γνωμη σας το πιο καλο μπουγατσαδικο ? (οδο -αριθμο και μερος)

Όπου και να πας καλή θα είναι η μπουγάτσα. Προσωπικά εδώ κάτω στην Αγίου Δημητρίου(δεν θυμάμαι αριθμό) έχω βρει κάποιον που μου αρέσει περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αρχική απάντηση από paschalia

Ερωτηση προς τους Θεσαλλονικιωτες του Λαμπη .

Ως γνωστον οι μπουγατσες ειναι μαστ μετα απο ξενυχτι ..

Ποιο ειναι κατα την γνωμη σας το πιο καλο μπουγατσαδικο ? (οδο -αριθμο και μερος)

την καλητερη για μενα μπουγατσα την κανει στην εγνατι απεναντι απο το αλαγμα του βενιζελου. ΣΕΡΡΕΣ λεγετε το μπουγατσατζιδικο. απλα κορυφη

Link to comment
Share on other sites

εγω πριν δυο χρονια αν δεν κοιμονουν 12-13ωρες δεν μπορουσα ..κατι μου ελειπε.σε αυτο βοηθουσε και το σχολειο που ηταν (και ειναι)απογευματινο.αλλα σιγα σιγα το "εφτιαξα",γιατι δεν ηταν και πολυ φυσιολογικο...:...:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω πρόγραμμα...

πάω για ύπνο 2:30/3:00 :yawn: το πολύ... ξυπνάω 7:30 το πρωί για την σχολή... και πέφτει και ένας υπνάκος το μεσημέρι 3:00 5:00 συνήθως... αυτό που λέτε είναι ένα πρόγραμμα που κάνω κάθε μέρα... αν κάποια μέρα δεν κοιμηθώ το μεσημέρι αρρωσταίνω...

Είναι ένα πολύ φυσιολογικό πρόγραμμα...

και ας λένε τα κακά στόματα ότι είναι :wall: :wall: τρέλα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.