Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

Tom Clancy's The Division - Sleeper Agent Edition (PC DVD) Μπορεί και να τα αξίζει εφόσον έχει όλα τα season pass
 

  • Sleep Agent Edition includes: Tom Clancy’s The Division game, the Agent Watch Replica, the Agent Armband, a high quality artbook, a “Save What Remains” Poster and an exclusive Collector’s Box.
  • Black Friday - a devastating pandemic sweeps through New York City, and one by one, basic services fail. In only days, without food or water, society collapses into chaos.
  • The Division, an autonomous unit of tactical agents, is activated. Leading seemingly ordinary lives among us, these agents are trained to operate independently in order to save society. When society falls, we rise.
  • Harness state-of-the-art technology as a member of The Division. Customise your character and your backpack, communicate with other agents at all times with your smartwatch. Loot fallen enemies and customise and level up your weapons, gear, and skills.
  • Choose and upgrade your skills, and synergize with your teammates to increase your chances of winning in combat.
  • Enter the Dark Zone, a walled-off quarantine zone in the middle of Manhattan where the most valuable loot was left behind when the military evacuated. It’s your choice to collaborate with other agents, or attack them and steal their loot.

91bQn-wAImL._SL1500_.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, fatalara said:

Παιδια αμα δεν σας αρεσει ενα ειδος παιχνιδιου δεν σημαινει οτι ειναι κακο

 

Ναι συμφωνώ, γιατό άλλωστε έγραψα και ότι την αποστολή την βρήκα (εγώ) λίγο βαρετή.

 

3 hours ago, fatalara said:

Δεν ειδα κατι το βαρετο... Πιστολιδι objectives κτλ... οτι δλδ γινεται σε ολα τα παιχνιδα τετιου τυπου. 

Αυτό ακριβώς ήταν το πρόβλημα για μένα,  ότι απλά να προχωρώ και να πυροβολώ μπορώ να το βρω σε πολλά άλλα παιχνίδια, γι' αυτό και βρήκα βαρετό το Division.

 

Για παράδειγμα, ίσως με περισσότερες αλληλεπιδράσεις με το περιβάλλον και ποικιλία στους εχθρούς ή λιγότερο γραμμικές πίστες να ήταν πολύ καλύτερο.

 

Βέβαια είναι ΒΕΤΑ, ίσως όλα αυτά να υπάρχουν στην πλήρη έκδοση!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αδιαφορο εως κακο κατ εμε. Υπαρχουν καποια πραγματα που πραγματικα μου σπανε τα νευρα.. Ολα τα παιχνιδια αυτου του συμπαντος εχουν το jump στο space και στο control το crouch. Μεχρι και αυτα τα δυο αναποδα ειναι.. Μεχρι να το συνηθισω αντι να κρυβομαι πισω απο εμποδια τα σκαρφαλωνα και στεκομουνα ορθιος φαρδυς πλατυς σαν τον κωλοκοτρωνη να με πυροβολανε ολοι με ανεση.. Ελεος! Μικρο το κακο βεβαια αφου μπορεις να τ αλλαξεις τα bindings αλλα ηθελα να το πω! Κατα τ αλλα σε γενικες γραμμες μου φαινεται κακο σαν παιχνιδι και ουτε και στο δικο μου συστημα δουλευει σωστα. Σταθερα fps στα ultra μεν αλλα δεν το λες καθολου smooth. Στον κουβα!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 51 λεπτά, το μέλος cgd έγραψε:

 

Ναι συμφωνώ, γιατό άλλωστε έγραψα και ότι την αποστολή την βρήκα (εγώ) λίγο βαρετή.

 

Αυτό ακριβώς ήταν το πρόβλημα για μένα,  ότι απλά να προχωρώ και να πυροβολώ μπορώ να το βρω σε πολλά άλλα παιχνίδια, γι' αυτό και βρήκα βαρετό το Division.

 

Για παράδειγμα, ίσως με περισσότερες αλληλεπιδράσεις με το περιβάλλον και ποικιλία στους εχθρούς ή λιγότερο γραμμικές πίστες να ήταν πολύ καλύτερο.

 

Βέβαια είναι ΒΕΤΑ, ίσως όλα αυτά να υπάρχουν στην πλήρη έκδοση!

Αρα λοιπον δεν σου φταιει το παιχνιδι... απλα εχεις βαρεθει να παιζεις :p

Το πιστολιδι που ριξαμε με τον κυριακο σημερα αξιζε φουλ, ολα τα αλλα ειναι παραξενιες :p

Έγινε επεξεργασία από fatalara
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ειναι παραξενια που θελουμε κατι περισσοτερο original που το πληρωνουμε και 60€ ας πουμε :p Δηλαδη να μη πληρωνουμε ξαναζεσταμενο φαγητο για 60€ -_-

Και εγω θα ευχαριστηθω 1-2-3-5-10  το πιστολιδι με λιγη παρεα, αλλα θα βαρεθω πολυ ταχυτερα ακομη και απο το αν παιζω CS GO . Αυτη ειναι η διαφορα. 

Πολυ καλα τα ειπαν ο CGD και ο giorgos. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι που δεν καταλαβαινω, απο τη μια μου λες οτι βαριεσαι αυτο και απο την αλλη μου μιλας για CS. 

Προσπαθω να μπω στη λογικη σας και δεν μπορω οχι μονο για το the division αλλα και για πολλα αλλα παιχνιδια για τα οποια εχουμε θεμα εδω, τι ακριβως ειναι αυτο που περιμενατε?

Θελω να πω δλδ οτι ξεκινατε να θαβετε ενα παιχνιδι και τα επηχειρηματα σας ειναι για γελια... λες και ξεκινησατε να παιζετε παιχνιδια χτες. Για παραδειγμα στην περιπτωση του Star Wars BF VS BF4 εκτος του οτι το content ηταν λιγο ολα τα υπολοιπα περι gameplay ειναι αστεια. Δεν σου εδινε λεει feedback το blaster... 

Το The Division βαση του τι ειδα στην beta κανει αυτο ακριβως που ειπε (πλην των γραφικων) παιρνεις την παρεα σου κανεις τα objective σου ριχνεις το πιστολιδι σου στην πορεια μπορειτε να δουλεψετε ομαδικα και αποτι ειδα στου εξωτερικους χωρους υπαρχει και η δυνατοτητα προσεγγισης απο ταρατσες και τετοια που με 1-2 ατομα ακομα θα αλλαζε η φαση.

 

Τελος παντων, εμενα αλλο με προβληματιζει. Το παιχνιδι εχει μια καλη βαση αλλα το θεμα ειναι κατα ποσο η ubisoft θα το βελτιωσει-υποστηριξει με την παροδο του χρονου.

 

Μεγαλωσατε και γινατε παραξενοι παιδια :lol:

 

edit: ξερει κανεις αν μπορουμε να βαλουμε key απο uplay στο steam? το βρισκω στα 35.5 ευρω αλλα ειναι για uplay το κλειδι. 

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, fatalara said:

edit: ξερει κανεις αν μπορουμε να βαλουμε key απο uplay στο steam? το βρισκω στα 35.5 ευρω αλλα ειναι για uplay το κλειδι. 

OXI

 

Ηλια στα υπολοιπα που λες θα σου πω το εξης.

Δε μεγαλωσαμε και γιναμε παραξενοι, απλα υπαρχουν πολλοι και ΚΥΡΙΩΣ πιο φτηνοι τιτλοι που κανουν αυτα που περιγραφεις, πολυ καλυτερα.

 

Με το συγκεκριμενο δεν εχω καταφερει να ασχοληθω ακομα, απο οτι βλεπω και διαβαζω μονο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man , με καλυψε υπερ-απολυτα ο @wolves:)

Οταν με 10€ εχω την ιδια ευχαριστηση (αφου ειναι μια απο τα ιδια οπως λες ) , γιατι να δωσω 60 για κατι που μαλιστα δε μου αρεσει; Αυτο θελω να πω. Κατα συνεπεια , εφοσον δε με καλυπτει , και τα λεφτα που ζηταει ειναι πολλα, θα φαει ακυρο και θα εχει αναλογη κριτικη απο εμενα τουλαχιστον. Βεβαια ειναι πολυ πρωιμη κριτικη γιατι ειναι beta . Δεν εχει την ιδια ισχυ.

Μακαρι να βελτιωθει , να δω κατι διαφορετικο στο full game, και θα το αγορασω οταν φτασει σε νορμαλ τιμη, ειδικα αν εχω και παρεα για να παιζω και ειμαι και λιγοτερο noob :p 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Με το οικονομικο κομματι δεν ασχολουμαι. Με την ιδια λογικη μπορουμε να κατεβασουμε σπασμενα ολα τα παιχνιδια και να μας φταινε ολα, αλλο το δεν δινω 60 ευρω αλλο ειναι κακο το παιχνιδι.  Μπορει τωρα να μην δουλευει σωστα αλλα το concept ειναι χαρα και αν υποστηριχθει σωστα με περιεχομενο θα γινει απο τα καλυτερα το κατα ποσο θα γινει τωρα αυτο μενει να το δουμε.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάποιοι δε το καταλάβανε το παιχνίδι, δεν είναι ενα απλό shooter. Μοιάζει στο στυλ με το Destiny για το PS4. Εχει elites, rares, loot system, upgrades και χιλια μύρια άλλα που δε πρόλαβα να τα ψάξω.

 

Στο pc μου τρέχει νεράκι, οπότε δεν έχω παράπονο, θα το συνεχίσω σε λίγο για περισσότερα!

 

Πρώτη επαφή πάρα πολύ θετική!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.