Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Το τι κλαμα πεφτει με τις αλλαγες που ερχονται με την 1.8 απλά δεν μπορει να περιγραφει :hehe:

(για PVP μιλαμε παντα)

 

@fatalara Λιά, να ρωτησουμε την Ubi γιατι ολοι κραζουν την Massive(κ την καθε Massive) για το τελικο αποτελεσμα, ξεχνοντας ποιος κινει τα νηματα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειτε Massive ειτε Ubisoft εγω το παιχνιδι αυτο δεν το βλεπω δεν ξερω αν το δω καποια στιγμη αλλα μεχρι τωρα δεν...

 

Καλα τους κανουν στο pvp, να μην εκαναν τις μ@λ@κιες που εκαναν. Οταν δεν εχεις κανεναν να παιξεις και εισαι μονος σου θα παιξεις στο open world θα παρεις οτι ειναι απο εκει και μετα θες να μπεις καπου να παρεις κατι καλυτερο. Τι εχεις να κανεις? underground και incursion με random grp δεν γινεται αρα τι μενει? DZ.

Καταλαβαινω οτι η φιλοσοφια στο DZ ειναι να εχει ρισκο, οκ μεσα και εγω. Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι πρεπει να καθονται 4 ατομα στην πορτα και να μην μπορεις να βγεις... αλλαζεις εισοδο πας αλλου μπαινεις και πεφτεις πανω σε αλλα σταβαδια που βλεπουν οτι δεν εχεις τπτ πανω σου αλλα σου την αναβουν μολις γυρισεις πλατη και μετα λενε για σκιλ. Ρε φιλε, παρε το παρτυ σου και πες παιδες σκοτωνουμε οτι εχει item πανω του και οτι πεταει φωτοβολιδες, με χαρα ελα καθαρισε με.

Θες να παιξεις μπιστολιες απλα για το Body count? Βαλτε δυο περιοχες για ξυλο και τελος. Ουτε Boss ουτε τπτ εκει για να μην ερχομαστε εμεις και τελος.

 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω το παιχνιδι που βλεπω εκει.

Το ξερεις οτι με αυτο τους πας δικαστηριο για εξαπατηση και τους κερδιζεις κιολλας; 

Ζω για τη στιγμη που θα γινει ενας οργανισμος που θα γραφτουμε ολοι οι gamer με ετησια συνδρομη και θα μοιραζουμε εξωδικα δεξια αριστερα.

Γιατι τωρα σου φτιαχνουν ενα forum οτι καλα σε ακουνε και ολα κομπλε.

Ερε μηνυσεις που θα πεσουν!

 

Ας μην σε ρωτουσε τπτ, μπαινεις το δωματιακι αφηνεις το gear σου μπαινεις με ενα base gear που ξεκλειδωνεις βαση του lvl σου στο dz και παιρνεις δωρεαν απο τον βεντορα χωρις στατς και μπαινετε μεσα ολοι το ιδιο μονο με διαφορετικα builds και οπλα επιλογης και ταλεντα και μετα να βλεπαμε ποιος εχει το σκιλ και θα κρυβονταν μερικοι μερικοι. Ετσι και αλλιως οτι πεφτει στο dz πρεπει να το κανεις extract οποτε μια χαρα.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@fatalara Ηλια προσπαθεις να παιξεις λαθος παιχνιδι.

Το division δεν ειναι ενα απλο shooter. Ειναι πολυ δυσκολο και πολυπλοκο.

Εχουν βγαλει μοντ που ειναι οπως το περιγραφεις. Ολοι το ιδιο. Πηγαινε εκει να ξεθυμαινεις. :p

H DZ θα ηταν boring μετα απο λιγο αν ηταν οπως θα την ηθελες. Εμενα μου αρεσει αυτη η αισθηση της αδικιας που σου βγαζει.


Παντως, μια χαρα τα πανε οι skilled παιχτες στη dz. :p

 

 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει widzz, marco τρελη αγαπη(in a non gay way) :hehe:

 

Παντως το πιο πιθανο ειναι να πιεστηκαν απο ubi να τελειωνουν(δεν θα εχουμε pts 4)

 

Επισης παρατηρω οτι μονο οι content creators κλαινε για το Rogue 2.0...ενταξει κ τα παλικαρια που καθοντουσαν 4δες εξω απο τα check points κ gangαρανε αβερτα

 

Οι πραγματικοι pvp-ers θα την βρουνε την ακρη οπως γινεται κ μετα απο καθε νεο patch

 

Οι pve-ers xestikane μιας κ με την 1.8 καποια classified(nomad, predator<--αυτα by the way θα ειναι το νεο meta) θα ειναι "μανουλα" για legendaries, incursions κτλ

 

Εμεις οι 50-50 πραγματικα εχουμε καθησει σε μια γωνια κ εχουμε λιωσει απο τα γελια με το τι εχει να γινει στη DZ με την ελευση της 1.8 :hehe:

 

Να τους δω τωρα ποσο ευκολα θα την πεφτουν σε ανυποψιαστους μιας κ το rogue status αλλά κ τα stations για να το βγαλεις θα ειναι ορατα σε ολους μεσα στο server :haha:

 

Προσωπικα παντως επαιξα αρκετα στο pts, εδωσα πολυ feedback κ πραγματικα δεν με χαλασαν οι επερχομενες αλλαγες. Ισως να ηθελα ενα μικρο nerf για το classified predator.  Αν το στησεις σωστα με 9000 stamina δεν μπορει ο αλλος να κανει τιποτα...μιλαμε οτι εκτος απο το bleed των 4piece θα εχει ενα +120% bleed το οποιο θα μπορει να κανει κ crit damage....συν οτι παρακαμπτει οποιο bleed resistance εχει ο αλλος. Μονο nomad classified μπορει να κατσει μπροστα του κ ενα build ακομη που εφτιαξα με ninja back pack κ θα το ποσταρω με το που βγει η 1.8.

 

Λενε, λενε οτι το παιχνιδι εχει πεθανει αλλά καθε μερα που βλεπω εγω οι servers ειναι φισκα...

 

Λατρεμενο παιχνιδι κ με βαση αυτα που ξερω, ηδη απο την 1.7 κανουν beta test για το 2

 

edit: Το νεο horde mode ειναι τρελη πορωση

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος wolves έγραψε:

@fatalara Ηλια προσπαθεις να παιξεις λαθος παιχνιδι.

Το division δεν ειναι ενα απλο shooter. Ειναι πολυ δυσκολο και πολυπλοκο.

Εχουν βγαλει μοντ που ειναι οπως το περιγραφεις. Ολοι το ιδιο. Πηγαινε εκει να ξεθυμαινεις. :p

H DZ θα ηταν boring μετα απο λιγο αν ηταν οπως θα την ηθελες. Εμενα μου αρεσει αυτη η αισθηση της αδικιας που σου βγαζει.


Παντως, μια χαρα τα πανε οι skilled παιχτες στη dz. :p

 

 

Δεν ειπα δεν μου αρεσει το dz ειπα οτι δεν μου αρεσει να σε περιμενουν στην εισοδο.

Οπως και να εχει τσιμπατε τωρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
1 minute ago, edward said:

Το βρήκα σε προσφορά στο Steam 19.90€.Αξίζει να αγοράσω την απλή έκδοση;Δε θέλω να παίξω online μόνο το campaign.

 

11-12€ εχει σε κλειδαδικα. Νομιζω το ειχα δει και 10€ καποια στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.