Jump to content



Nvidia 760 - Φήμες λένε για 25 Ιουνίου


Volrath

Recommended Posts

  • Replies 367
  • Created
  • Last Reply
Βλέπω τις τιμές στο bestprice και λέω έλα ρε, 253€ μια χαρά είναι.

Αλλά ήταν 353€...ότι να'ναι.

Την Πέμπτη θα την έχω στα χέρια μου λογικά τη δικιά μου. Με UPS τη στείλαν, τι σκ@τ@ συμφωνία έχουν κάνει με την EVGA και πάει τόσο φτηνά....

Κάποιοι ψάχνουν για μ@λ@κε$. Έτσι απλά.

Και μετά αναρωτιούνται γιατί ο κόσμος κάνει παραγγελίες απ΄εξω και φεύγουν τα χρήματα εκτός του κράτους κλπ.

Να 'τανε κάνα 20άρικο€ -25 η διαφορά να πεις δεν γ@.... οk.

Tραγικόν :TD:

Να σε ρωτήσω, τα μεταφορικά από την ΕΒΓΑ πόσο πάνε και πόσες εργάσιμες σου είπανε?

Link to comment
Share on other sites

παιδια αξιζει η μεταβαση απο 5870?

θα υπαρχει διπλασιασμος επιδωσεων?

επειδη εχει αρχισει και δειχνει τα χρονακια της η 5870 πλεον.

για 1080p παντα.

και κατι αλλο:

απο overclock πως τα παει?

μπορουμε να πειραξουμε ταση?

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι ψάχνουν για μ@λ@κε$. Έτσι απλά.

Και μετά αναρωτιούνται γιατί ο κόσμος κάνει παραγγελίες απ΄εξω και φεύγουν τα χρήματα εκτός του κράτους κλπ.

Να 'τανε κάνα 20άρικο€ -25 η διαφορά να πεις δεν γ@.... οk.

Tραγικόν :TD:

Να σε ρωτήσω, τα μεταφορικά από την ΕΒΓΑ πόσο πάνε και πόσες εργάσιμες σου είπανε?

Αυτό φίλε ξαναπέστο. Αλλά είναι γενικό και ελληνικό το πρόβλημα. Και στα μεταχειρισμένα ρίχνεις ακόμα περισσότερο γέλιο!

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος θελει να παραγγειλει απο EVGA και θελει επειδη ψηνομαι και εγω ας μου στειλει ενα μηνυμα..Θα με εξυπηρετησει και θα μοιρασουμε και τα μεταφορικα....

Θέλω κ γω αλλά για σίγουρα και για παραγγελία θα ξέρω Τρίτη πρωι.

Επίσης πριν κανά 2ωρο μπήκα στο site και δεν είχε καμία διαθέσιμη... Ξένερωσα λιγάκι αλλά πιστεύω δευτερα να αλλάξει...

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω, τα μεταφορικά από την ΕΒΓΑ πόσο πάνε και πόσες εργάσιμες σου είπανε?

12€ μεταφορικά (ανεξάρτητα από το πόσες θα παραγγείλεις) και σε 5 εργάσιμες στην πόρτα σου ;)

Link to comment
Share on other sites

box-8678.jpg

front-8679.jpg

back-8675.jpg

warning-8676.jpg

contents-8680.jpg

thecard-8677.jpg

gpu-8681.jpg

stock-gtx760-8683.jpg

Tο fan της κάρτας στο ρελαντί δουλεύει στο 43%! από το bios. Δεν ακούγεται όμως, πιο πολύ ακούγεται ο ανεμιστήρας του κουτιού που ψύχει τους HDDs.

Valley run (exteme HD αλλά λόγω ανάλυσης οθόνης φαίνεται έτσι, ~39FPS σε 1080p), stock χρονισμοί, ανεβαίνει στους 84°C με το fan στο 68% (max fan speed 84%). Normal θόρυβος θα έλεγα, πάνω κάτω ίδιος με τη gtx660sc που είχα πριν.

Η κάρτα πάνω από τους 80-81°C throttlάρει με τα ρολόγια να πέφτουν από 1176max boost out of the box (77,3% TDP) στα 1136.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.