Jump to content



Μας την έφερε το public!!!!!!!!!


Recommended Posts

εγώ το πήρα χωρίς να το χρειάζομαι, just in case που αύριο χαλάσει αυτό που έχω και λέω "τι μ@λ@κ@ς που δεν πήρα το k360 τότε που είχε 5 ευρώ"

σωστοσε...!

δεν μου λες βρε συγχωριανε! δεν μου δινεις κ α ι το δικο σου ,γιατι εχω κλεισει μια καλη συμφωνια και θελω αλλο ενα!??

σου δινω....8 εουρα!! (+60%!!)

:hehe:

καποτε θα γραψουμε....ημουν κι εγω εδω!! ααχαχχαχααχχχχ!!

Link to comment
Share on other sites

αν οντως καταλαβα λαθος το ποστ του [MENTION=69]makio[/MENTION] , τοτε ζηταω συγνωμη για την ειρωνια μου.

απλως με τοσα που διαβαζουμε , δεν αποκλειεται να διαβαζουμε και τετοια ποστ αλλα που να τα εννοουν κιολας!

Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν πρόλαβαν το Κ360. Το παρακάτω το βλέπω πάνω από μια βδομάδα και έχω την εντύπωση ότι για το εν λόγω μοντέλο η τιμή είναι υπερβολικά χαμηλή. Λάθος τιμή; Ίσως; Δικό μου λάθος και η τιμή είναι normal; Δεν ξέρω, ενημερώνετε.

LOGITECH 920-001668 PRO 2000 WIRELESS 12.90€

Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν πρόλαβαν το Κ360. Το παρακάτω το βλέπω πάνω από μια βδομάδα και έχω την εντύπωση ότι για το εν λόγω μοντέλο η τιμή είναι υπερβολικά χαμηλή. Λάθος τιμή; Ίσως; Δικό μου λάθος και η τιμή είναι normal; Δεν ξέρω, ενημερώνετε.

LOGITECH 920-001668 PRO 2000 WIRELESS 12.90€

τωρα το ειδα - καλη τιμη για την ποιοτητα του αλλα

ειναι μοντελο 2+ ετων πληκ/γιο (αν σημαινει κατι αυτο βεβαια)

+δεν εχει Ελληνικους χαρακτηρες (ΕΝ)

Link to comment
Share on other sites

To 99% απο αυτούς που το παραγγείλαμε το πήραμε σαν spare και γιατί είχε 5 ευρώ.¨οσο ένα καφές η ένα πακέτο τσιγάρα......περίπου.Εξάλου είναι λίγο γυναικείο:)

Για λολ καλό είναι.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

τωρα το ειδα - καλη τιμη για την ποιοτητα του αλλα

ειναι μοντελο 2+ ετων πληκ/γιο (αν σημαινει κατι αυτο βεβαια)

+δεν εχει Ελληνικους χαρακτηρες (ΕΝ)

Ούτε το Κ360 είχε και όλοι αγοράζανε 1-2-5-10, ενώ άλλοι ψάχνονταν μήπως βρουν από κανέναν καλό Σαμαρείτη που του περίσσευε κάποιο. Όσον αφορά για το ότι είναι 2+ χρόνων δεν νομίζω ότι παίζει ρόλο. Ρόλο παίζει η ποιότητα του πληκτρολογίου. Εξάλλου 2+ χρόνια δεν είναι πολλά, δεν μιλάμε για gpu, είναι μετά την εμφάνιση των Windows 7 (που μάλλον ούτε αυτό λέει και τίποτα), ενώ και τα win8 δεν νομίζω να πρόσφεραν κάτι επιπλέον στα πληκτρολόγια π.χ. νέα function keys με τα οποία να κάνεις παπάδες.

Τους 2 τελευταίους μήνες μου έκατσε καλά η φάση με τα keyboards προσωπικά, με μια προσφορά από MediaMarkt στο σετάκι της Microsoft (το 3000 από 40+ στα 25), το Κ360 στα 5€ και το Κ260 σετ στα 15€. Μέχρι πριν 3 μήνες ακόμα έκανα χρήση ενός PS2 του 1999 (το άτιμο, Κινεζιά φτηνή αλλά ούτε ένα γράμμα δεν έχει φθαρεί όχι σαν τα ατοκαταστρεφόμενα που πουλάνε σήμερα)!!! Και πάλι βλέπω αυτό το 2000 της Logitech και σκέφτομαι ότι ίσως να ήμουν καλύτερα αν είχα πάρει 3 τέτοια. Πλήρες πληκτρολόγιο, φτηνό, με led που τα άλλα δεν έχουν και μάλιστα ποιο κεντρικά και όχι τέρμα άκρη + επιπλέον extra keys που πλέον έχουν γίνει σχεδόν στάνταρ.

(Ο μπλα μπλα μπλας....τριλογία το έκανα)

Link to comment
Share on other sites

Νταξ ρε παιδια που να φτασουν για ολους, αφου μονο απο εδω μεσα μερικοι τσιμπησαν απο 2-3, για να εχουν σε περιπτωση κατοχης ή για τα μικρα τους ξαδελφακια:jump1:.(καθε φορα τα ιδια)

Btw και το public εμεσως πλην σαφως λεει οτι δεν μπορεσαμε να κρατησουμε σειρα προτεραιοτητας επειδη καποια τζιμανια ηρθαν στα καταστηματα και πηραν με clark οτι αποθεμα ειχαμε. -καλα οχι οτι τους πιστευω ή τους δικαιολογω....αλλα με κατι μακακες δινουν και πατημα στα μαγαζια να μας την λενε....

Έγινε επεξεργασία από Kosmos
Link to comment
Share on other sites

Καθίστε ρε μάγκες τι θέλατε να σας στείλουν και καμία βίζιτα στο σπίτι για αποζημίωση;

Όσο κωλομάγαζο και να είναι το Public, κατά την άποψή μου πάντα, στην προκειμένη περίπτωση ξηγήθηκε μια χαρά. :T:

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είμαι ο μόνος που παρέλαβε DOA κομμάτι έτσι; :p

Και εγώ μια από τα ίδια! Πολύ γκαντεμιά, αφού σε μια φάση σκέφτηκα μήπως κάνω εγώ κάτι λάθος. Αλλά τελικά ήταν doa

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για να μην λέμε ότι μόνο εδώ γίνονται αυτά και οι "Ελληνάρες" που απαιτούν κτλ. κτλ.

Έγινε λάθος στη τιμολόγηση του Metro: Last Light από το Best Buy και το έβαλαν 0,01$. Αμέσως έπεσαν όλοι σαν τα κοράκια

You can buy the PC version of Metro: Last Light for one cent from Best Buy! : gaming

Metro: Last Night is being sold at a lower price due to a system error. Any and all orders placed at that price may go through, but will be cancelled. The orders go through, but they will end up being cancelled shortly after. It is an error with our system

και τώρα:http://i.imgur.com/6GGoiXv.png

Πάντως έχει και τα καλά του

I work for Best Buy. I'm reading this as "Brancasterr, you have Friday off." Thanks!
Έγινε επεξεργασία από Andeus
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Πάντως το δικό μου το πήγα στο public, διαπιστώσανε ότι όντως δεν δουλεύει και ήθελαν να μου κόψουν πιστωτικό στα 5€. :p

Λέω καλά, άστο προς το παρόν, να το στείλω στην Logitech που θα μου το αντικαταστήσει...

1 μήνα μετά αποφάσισα να στείλω στην Logitech για αντικατάσταση.

Μόλις μου ήρθε μήνυμα

Your fulfillment has been shipped.

The following products were included :

1 ¦ WIRELESS KEYBOARD K360,INT'L,EER,BLACK

Για όσους θυμούνται, η προσφορά του public, έδινε άσπρα. Οπότε μάλλον για καλό μου ήρθε DOA το κομμάτι :p

Μιας και είναι η πρώτη μου επαφή με support logitech, έχω την εξής απορία:

για το χαλασμένο κομμάτι δεν λένε τίποτα, δεν ζητάνε να τους το στείλω πίσω πχ. Τι το κάνω; Επίσης δεν μου ζήτησαν να τους αποδείξω ότι είναι χαλασμένο, δεν θα μπορούσα να το "παίξω" ότι είναι χαλασμένο; Where is the catch?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.