Jump to content



AMD R9 2x0Χ Καθ'οδόν !!


Recommended Posts

τελικά αν παίζω τα παιχνίδια χωρίς ήχο θα έχω περισσότερα καρέ !

this is progr:upside:es madaf@ka

πέρα την πλάκα ο ήχος είναι ήχος και μην ακούσω κακίες πάντως

όσο κάνει μια τατιάνα κάνουν 2 χ 290Χ περίπου :daisy:

Link to comment
Share on other sites

:haha::haha::haha::rofl: κλαιω απο τα γελια..... να χαρω εγω προσωπικο...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.....

για να βαλανε αυτους σε τοσο συμαντικη μερα για την αμδ, φανταζεσαι πως θα ειναι οι αλλοι...!!!!!:slap:

με τετοια μουτρα μονο πατατες πουλας...:jester:

Έγινε επεξεργασία από Da_KiLLA
Link to comment
Share on other sites

Τις καρτες της ΑΤΙ θα τις μετράμε όχι με fps (frame per second) αλλά με dbps (decibel per second) :hehe:

Οτιδήποτε αυξάνει την gaming εμπειρία , καλό κάνει όχι κακό. Μέσα σε αυτά τα πλαίσια είναι η παρουσίαση και για να σου περάσουν ότι νέο μπορούν να προσφέρουν και ταυτόχρονα να τους ακούσεις το κάνουν τώρα που θες να δεις 290 και FPS ...

Link to comment
Share on other sites

Καλα για το 4Κ και για το support δεν χρειαζεται να το σχολιασω...στο guru3d τα ειπανε!

grain of salt

Nvidia Launches "AMD Has Issues" Marketing Offensive ahead of Hawaii Launch - Bright Side Of News*

:haha::haha::haha::rofl: κλαιω απο τα γελια..... να χαρω εγω προσωπικο...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.....

για να βαλανε αυτους σε τοσο συμαντικη μερα για την αμδ, φανταζεσαι πως θα ειναι οι αλλοι...!!!!!:slap:

με τετοια μουτρα μονο πατατες πουλας...:jester:

Ινδός είναι ο άνθρωπος. Και από τους υπεύθυνους για τις καλές ATi, ενώ μετά ήταν υπεύθυνος στον τομέα των γραφικών στην Αpple. Μια χαρα σημαντικός είναι στον τομέα του για όποιον ξέρει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.