Jump to content



Cookie Clicker


acct

Recommended Posts

Λουφάξατε, ε; :D

Ξαναμπήκα εκεί που το έχω παρατήσει να τρέχει και είδα ότι με τις προσθήκες των νέων cookie upgrades και του prestige έχω πάει λίγο πάνω από τα 2.5 bil cps. :hehe:

Το ξανακλείνω και ελπίζω να θυμηθώ να ρίξω μια ματιά όταν μπουν dungeons. Καλημέρες!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Βγήκε και νέα αναβάθμιση, Antimatter condenser, με αρχικό κόστος 3,999,999,999 και αρχικά CpS 999,999 :)

O...k... Εμένα χρειαζόταν ανανέωση για να το δείξει, αλλά άξιζε τον κόπο.

38+ bil cps (270 με Frenzy) και 1.5 bil / click. Το κλέινω πάλι γιατί θα λιώσει το pc. :clap:

Πάντως, νομίζω ότι μου εξαφανίστηκαν κάποια επιτεύγματα, εκτός αν είναι μόνο τα reset που έπαψαν να είναι κρυφά.

Link to comment
Share on other sites

Το ξανακλείνω και ελπίζω να θυμηθώ να ρίξω μια ματιά όταν μπουν dungeons. Καλημέρες!

Τα dungeons νομίζω οτι είναι άλλο παιχνίδι που ετοιμάζει και όχι update του cookie clicker. Δες εδώ

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα το 100ο antimatter condenser, έκανα όλα τα upgrades, όλα τα achievements και έκανα και reset και κέρδισα 256 heavenly chip. Ελπίζω να μην χρειαστεί να ξανα-ασχοληθώ με αυτο το καταραμένο παιχνίδι. :suicide:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μας απαύτωσες! :hehe:

Κάτι ψωροδίς cps δίνουν τα νέα upgrades και το καθένα κάνει 999 τρις. Βέβαια, μάλλον μέχρι να ξεμπερδέψω με δουλειά πιο αργά θα τα έχω αγοράσει, αλλά ανακάλυψα και ότι το Cookie Clicker Beta έχει dungeons... :boxed:

Link to comment
Share on other sites

240 cursors = Sextillion fingers upgrade

Για να πάω από 200 σε 240 cursors θέλω μόνο 36.800.805.410.155.000 cookies. Ψιλοπράγματα... :suicide:

Εδώ και λίγο που παίζω πάντως παρατηρώ οτι έχει αλλάξει η συχνότητα τον golden cookies και πλέον είναι πολύ δύσκολο να σου τύχει Lucky όσο διαρκεί το Frenzy. :(

φορ δε ρεκορντ:

106.279.204.601,8 μπισκότα/δευτερόλεπτο

~8,1 τετράκις εκατομμύρια in da bank

Link to comment
Share on other sites

240 cursors = Sextillion fingers upgrade

Για να πάω από 200 σε 240 cursors θέλω μόνο 36.800.805.410.155.000 cookies. Ψιλοπράγματα... :suicide:

Εδώ και λίγο που παίζω πάντως παρατηρώ οτι έχει αλλάξει η συχνότητα τον golden cookies και πλέον είναι πολύ δύσκολο να σου τύχει Lucky όσο διαρκεί το Frenzy. :(

φορ δε ρεκορντ:

106.279.204.601,8 μπισκότα/δευτερόλεπτο

~8,1 τετράκις εκατομμύρια in da bank

Πόσα heavenly chips έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.