Jump to content



Cookie Clicker


acct

Recommended Posts

Εχω μια μικρη υποψία για τα golden cookies οτι όσο πιο γρήγορα τα πατήσεις όταν βγούν τόσες περισσοτερες πιθανότητες για frenzy έχεις.

Απο το πρωί εχω 3/3 frenzy, το οποίο frenzy εχει γίνει x7 για 77sec!!!

Edit: Μπορει να λέω και μ@λ@κιες τα επόμενα 2 που βγήκα τα πάτησα με το που εμφανιστηκαν και έδωσαν κατι ψωροδις....

Έγινε επεξεργασία από panosvlass
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Χτες κάποια στιγμή έκανα refresh και εμφανίστηκε το χ7 (δίνει περίπου 190 δις). Προσωπικά, προτιμώ τα 660 δις που δίνει το +10%.

Mε το χ7 έκανα το Let's never bake again achievment. :D:p

Κι εγώ!

Link to comment
Share on other sites

Θα φτύσουμε αίμα για να τα πάρουμε, πίστεψέ με!!!

Έχω υπολογίσει ότι εγώ, με 17 ακόμα cursors και 16 time machines, χρειάζομαι 1100 περίπου τρις. (δεν έχω κάνει τυπογραφικό λάθος)

Link to comment
Share on other sites

Τα achievement που παίρνεις αν κάνεις hard reset πως βγαίνουν;

Είναι 3 achievements που παίρνεις εάν κάνεις (σκέτο) reset: Έχουν να κάνουν με τον αριθμό των cookies που έχεις όταν κάνεις reset: 1 million, 1 billion, 1 trillion.

Με hard reset παίρνεις τα τρία, όχι achievements όμως :D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συμπεραίνω ότι όποιος το πρόλαβε σε ενδιάμεσο update, που είχε εκτιναχθεί σε μερικές εκατοντάδες δισεκατομμύρια cps, την έβγαλε ζάχαρη. :smoke:

Έχω κρατημένο εντελώς legit σωσμένο με καμιά 900ριά κτίρια και μερικά τρις στην τράπεζα (υποθέτω ότι το cps θα πέφτει με βάση τις πιο πρόσφατες αλλαγές). Αν ζορίζεται κανείς και το θέλει ως αφετηρία, πείτε μου.

Βέβαια εκεί μου λείπουν μόνο το Mathematician και 1-2 άλλα achievements, οπότε μπορεί να χάνει το ενδιαφέρον του. Ξα σας. :p

[MENTION=24949]Nickzzz[/MENTION] Το ξαναρχίζεις από την αρχή ή βάζεις σωσμένο που έχεις κρατήσει! :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.