Jump to content



Cookie Clicker


acct

Recommended Posts

^ κατι πάνω απο 100 τρις. Το 101ο κοστίζει 144 τρις.

[MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] αυτη δεν είναι η τιμή για το επόμενο? (101ο δλδ?)

γιατι κι εγω έχω 100 και για να παρω άλλο ένα λεει 144 τρις

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Δίκιο έχετε, λάθος γραμμή από το εξέλ μου επικόλλησα, αυτό είναι το σωστό νούμερο:

126.066.928.611.286

EDIT: Μπα; γιατί έχουμε διαφορά στα τελευταία ψηφία;

EDIT2: Το βρήκα, στο παιχνίδι έχουν γίνει στρογγυλοποιήσεις, ενώ στο εξελόφυλλο το υπολόγισα από την 75η time machine με δεκαδικά.

Σωστό: 126.066.928.611.272 έλα μωρέ λες και έχουν σημασία μερικές δεκάδες μπισκότα!

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

ούτε bitcoins να βγάζατε δεν θα κάνατε έτσι ρε κάφτες :hehe:

Αμα το cookie γινει το επόμενο νομισμα, (και πιστευω θα γίνει) θα είμαστε μεγιστάνες.:big_boss:

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το έχω στο laptop το παιχνίδι και θεώρησα καλή ιδέα να ξεβιδώσω το πληκτρολόγιό του για να κοιτάξω το δεξί μεγαφωνάκι που δεν παίζει.

Έχω βάλει και το Auto Clicker με ενεργοποίηση με το F8, ε, πατήθηκε το F8 κατά τη διάρκεια της επέμβασης....

Link to comment
Share on other sites

έκδοση 1.031 is out. νέα achievements και upgrades.

πριν δείτε την εικόνα δείτε το βίντεο για να μπείτε στο κλίμα του 1.031

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=shbgRyColvE]Sesame Street: Kermit And Cookie Monster And The Mystery Box - YouTube[/ame]

:hehe:

post-30461-1416077649,3224_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.