Jump to content



Best Cases


TheHacker

Recommended Posts

Καλησπερα μιας και προκειτε να δημιουργησω το 1ο destkop εξ ολοκληρου μονος μου θα ηθελα να postarete τα ομορφοτερα,φθηνοτερα και λειτουργηκοτερα cases Που γνωριζεται :D (με Link )

ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply
Καλησπερα μιας και προκειτε να δημιουργησω το 1ο destkop εξ ολοκληρου μονος μου θα ηθελα να postarete τα ομορφοτερα,φθηνοτερα και λειτουργηκοτερα cases Που γνωριζεται :D (με Link )

ευχαριστω εκ των προτερων

νερο σιγουρα ......και χυμο xD ....sli κατα προτιμηση με αρκετες θεσεις για δισκους ++ πολλα fans .... αλλα και πληρως αεριζομενο :p...συν την καλη εξωτερικη εμφανιση

ευχαριστω

Ζητειται: διαμερισμα Νεοδμητο ,ευαερο-ευηλιο, με θεα, απλετους αποθηκευτικους χωρους, αποθηκη, παρκινγκ, πισινες και τζακουζια και βεραντες, σωστη διαρρυθμιση, μοντερνα διακοσμηση, χωρις κοινοχρηστα και να'ναι και του γουστου μου...

Τιμη πωλησης: Οσο πιο φτηνο γινεται...

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε χθες το coolermaster storm trooper. To πήρα σε προσφορά 129€, προσφορά η οποία δυστυχώς έλειξε. Πάντως πολύ ποιοτικό κουτί, ιδιαίτερα όμορφο και έχει καλούς χώρους. Δεν είναι και 900d βέβαια.

Και τα hafx / 932 Advanced από άποψη απόδοσης είναι καλά. Η εμφάνιση δε με τρελαίνει βέβαια και το 932 έχει κάποιες ελλείψεις αλλά λέμε.

To xpredator/venom toxic και οι κλώνοι τους (έχω το toxic) είναι ευρύχωρα κουτιά - όχι όμως τόσο ποιοτικά. Μπορείς να τα βρεις κοντά στο κατοστάρικο άμα το ψάξεις όμως.

Και το nxzt phantom καλό "κουτάκι" είναι.

Τέλος υπάρχουν και τα "ακριβά" corsair 800d/900d silverstone temjin/fortress αλλά πάνε πάνω από το budget σου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβα ακριβως τι θα μπει μεσα αλλα anyway πιστευω ειναι ενα κουτι που κανει τα παντα και συμφερει

Τα πάντα; Προσωπικά το είχα απορρίψει γιατί δε χώραγε με τίποτα τα δικά μου. Πήρα το Shinoby XL που ήταν στα ίδια χρήματα και χώρεσαν άνετα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.