Jump to content



Windows 7 Ultimate ENG/GR 32/64 bit


leontas

Recommended Posts

Δίνεται μόνο το κλειδί, είναι από επιδοτούμενο πρόγραμμα εταιρίας η οποία τελικά έκλεισε και έτσι υπάρχουν 30 serial που δεν έχουν χρησιμοποιηθεί.

Στο ΡΜ σας πείτε μου μόνο αν θέλετε ελληνικά ή αγγλικά.

Τιμή: 25€.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

2. Υποχρεωτική τιμή η οποία δεν θα μπορεί να ανέβει. Αν υπάρχει υποψία ότι ο πωλητής συμφώνησε με άλλον αγοραστή εκτός thread (με PM/email κλπ) σε ανώτερη τιμή, θα υπάρξουν κυρώσεις (προσωρινό ή μόνιμο ban από το TheLab και για τους δυο εμπλεκόμενους). Όλες οι συνεννοήσεις για την αγορά θα πρέπει να γίνονται στο θέμα ενώ σε ΠΜ μόνο η ανταλλαγή στοιχείων. Αν η τιμή πέσει, αυτομάτως γίνεται και η νέα τιμή για το προϊόν και δεν μπορεί να ανέβει.

YΓ: Ενδιαφερομαι και εγω για 1 η 2 serial ENG , αναλογα την τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι το ίδιο, απλά πολλοί με ρωτάνε με ΡΜ οπότε γι'αυτο το γράφω έτσι! :)

Όποιος ενδιαφέρεται παιδιά με μήνυμα γιατί βλέπω υπάρχει ενδιαφέρον και δεν θέλω να χαθεί η μπάλα αν και υπάρχουν αρκετά κλειδιά.

Μέχρι στιγμής όσοι μου έχετε πει εδώ σας έχω κρατήσει, αλλά καλό είναι ενημερώστε με και σε ένα μηνυμα να είμαστε σίγουροι!

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Αν υπαρχει και αλλο 64 ΕNG , κρατησε μου , ενα

Οποιος ξερει να μου πει , αν αυτο το κλειδι ειναι για ενα υπολογιστη ?

Δηλ. αν χαλασει ο υπολογιστης , μπορω να τα βαλω και σε αλλον?

Ευχαριστω ...................

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.