Jump to content



OnePlus One - Ο νεος επωνυμος Κινεζος


Recommended Posts

ήρθε και μαζί ήρθαν tempered glass nillkin και nillkin tpu case. εντυπώσεις το σκ λογικά αν βρω χρόνο να το ανοίξω..! :)

Πέρνα και από τις αγορές μας θρεντ να το δείξεις :D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=10518]panos444[/MENTION]

απο που το αγόρασες; link για τις θήκες επίσης....Περιμένω εντυπώσεις!!!!

Είμαι σε τρομερό τρέξιμο χάνω μέχρι και το μπατσελορ του κολλητού Σπύρο οπότε θα περάσω από βδομάδα!

σταβ από μινιντιλ ~300. 11 ζελατίνα 6 θήκη ebay από τον power seller. Όταν τα παράγγειλα τα είχε μόνο ένας. Δεν ξέρω πλέον τι γίνεται.. Ούτε από το κουτί δεν το έχω βγάλει το κινητό..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Χθές το βράδυ κατάφερα να το ανοιξω. Αυτό που εντυπωσιάζει με την μια είναι η ποιότητα κατασκευής. Όχι μόνο στο κινητό άλλα και στο φορτιστή. Η θήκη δεν είναι ένα κουτί και φαίνεται ότι έχουν αφιερωθεί πολλές ώρες μέχρι να κατασκευαστεί το κινητό. Τώρα όσον αφορά το κινητό είναι πολύ γρήγορο όπως αναμενόταν, πολύ μεγάλο όπως πάλι αναμενόταν, ήρθε με κυανή Ρομ πράγμα αναπάντεχο. Δεν ξέρω αν άνοιξαν και έβαλαν απο το μινιντιλ λίγο δύσκολο αφού ήταν κλειστό..! Το κινητό έχει ένα εντυπωσιακό μεταλλικό γύρω από την οθόνη που δεν το είχα δει από τις φωτογραφίες. Η αίσθηση που αφήνει είναι μόνο θετική πιστεύω. Δεν είμαι στυλ Σεμπάστιαν να πω ότι δεν έχει ξανά βγει κάτι τέτοιο η οτιδήποτε άλλο. Σίγουρα όμως είναι στην κορυφή μαζί με τις υπόλοιπες γνωστές ναυαρχίδες. Προς το παρόν λόγο έλλειψης χρόνου δεν εδώ βρει κάτι αρνητικό, φαντάζομαι κάτι θα βρω. Α! το μέγεθος για μένα είναι αρνητικό, φαντάζομαι θα μου γίνει συνήθεια. Θα βάλω φωτο σε λίγο..!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5271]sstav[/MENTION] πιστεύω ότι δεν έχει αντίπαλο σε αυτήν την τιμή. Δεν υπάρχει λόγος να περιμένεις πιστεύω. Τα νιλκιν αξεσουάρ είναι πολύ καλά.. Πολύ ποιοτικά! :)

Γενικά νοιώθω πως έχω ανέβει ποιοτικά κυριολεκτικά πολλά επίπεδα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω. Εγώ από μινιντιλ το πήρα και είμαι ευχαριστημένος. Φαντάζομαι ότι αντίστοιχα είναι και το Μέρι. Δεν μπορώ να επισυναψω εικόνες στο ταπατοκ τώρα από το one.

Link to comment
Share on other sites

Αφου εχει κυανοτζεν εχει και 4g?Λογικα θα πρεπει γιατι μαλλον θα πηρες την κανονικη εκδοση.Επισης απο πισω αν δεν γραφει κυανοτζεν (και κατι αλλα ψιλογραμματα) τοτε ειναι το κινεζικο με κυανοτζεν πανω αρα δεν θα δουλευει και το 4g στην Ευρωπη.

Edit:To site αυτο πως το βλεπετε παραμυθια ή ειναι αληθεια ?Γιατι ψινομε να παρω το redmi note με 150 ευρω και λιγοτερα καθολου ασχημα

Έγινε επεξεργασία από chris2
Link to comment
Share on other sites

Αφου εχει κυανοτζεν εχει και 4g?Λογικα θα πρεπει γιατι μαλλον θα πηρες την κανονικη εκδοση.Επισης απο πισω αν δεν γραφει κυανοτζεν (και κατι αλλα ψιλογραμματα) τοτε ειναι το κινεζικο με κυανοτζεν πανω αρα δεν θα δουλευει και το 4g στην Ευρωπη.

Edit:To site αυτο πως το βλεπετε παραμυθια ή ειναι αληθεια ?Γιατι ψινομε να παρω το redmi note με 150 ευρω και λιγοτερα καθολου ασχημα

Δεν γράφει το σκέφτηκα κ γω μετά το ποστ. Ήταν κλειστό δεν ξέρω τι και πως. Το 4g δεν εξαρτάται από αυτό αλλά από την εταιρία κινητής. Επίσης θέλει micro sim. Οι κλήσεις τώρα: σε σχέση με το s3 ακούω πιο χαμηλά νομίζω άλλα με ακούν πιο δυνατά. Επίσης τα ηχεία του είναι πολύ δυνατά, δεν παίζει μην ακουστεί, σε γραμμή παραγωγής βιομηχανίας και το ακουγα που με το s3 το καταλάβαινα απο τη δόνηση.

Link to comment
Share on other sites

μερικές φώτο. πρέπει να βγάλω το κινητό.. Αυτό το μεταλλικό γύρω από την οθόνη όσο το βλέπω τόσο καλύτερο. είμαι στο 75% από το πρωί με μία ώρα οθόνη ανοιχτό gps επειδή το ξέχασα και δεδομένα και αρκετή χρήση. Το 2 χρονών s3 κάπου εδώ θα έβγαζε χαμηλή μπαταριά. Έχω κάνει 8 αναβαθμίσεις από χθες. Επίσης σε σχέση με το Lg g2 -χθες έβαλε ένας φίλος το gps meter-, έβρισκε 27 μέσα στο σπίτι κλείδωνε σε 11 η 12 την στιγμή που το G2 κλείδωνε πότε σε 1 και πότε σε 2, στην αρχή δεν έβρισκε κανέναν.

post-10518-1416078566,5312_thumb.jpg

post-10518-1416078567,1868_thumb.jpg

post-10518-1416078567,3041_thumb.jpg

post-10518-1416078567,5401_thumb.jpg

post-10518-1416078567,6636_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στις 4 ώρες σκριν ον μια μέρα και 8 ώρες αναμονη πολύ ομιλία συνεχώς ανοιχτό 3g και όπου είχε ασύρματο επίσης ανοιχτό. Έχω ακόμα 20%. δεν είναι ενεργοποιημένη η εξοικονόμηση. Τα πάει πολύ καλά με την μπαταρία. Για κάποιον λόγο δεν ανεβαίνουν οι φωτο με το ταπατοκ. Πριντ σκριν κάνει όπως το iphone.

Link to comment
Share on other sites

Όλο το 2 ήμερο ήμουν με ανοιχτό gps. Το είδα στο 10% περίπου. Να δω πόσο θα κρατήσει και στη δεύτερη φόρτιση..!

Edit: φλασια κάτι που με εντυπωσίασε είναι που χτυπάει το ξυπνητήρι ακόμα και αν το τηλ είναι απενεργοποιημένο. Δεν ξέρω πως γίνεται, αλλά το κάνει! :) όσο το ανακαλύπτω τόσο καλύτερο μου φαίνεται! :) (αν σας ζαλιζω σταματάω!!!)

Έγινε επεξεργασία από panos444
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.