Jump to content



Εκλογές 2014 (Δημοτικές & Ευρωεκλογές) Πείτε τα ΟΛΑ !


ARMAGEDDON

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply
Καλα σιγά μη τρέξουν πολυ και πάθουν τίποτα. Θα πάρουν τη μιση περιουσία του κοσμου για

να ξεπληρώνουν αυτά δε τα κουσες;:banging:

ειναι κομμουνιστές...

Πες τα μεγάλε πες τα γιατί κανένας δεν ακούει, οι κομμουνιστές θα μας τα πάρουν τα σπίτια.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ στο να φορολογούνται αυτοί που τα έχουν. Ο τωρινός τρόπος φορολογίας είναι μη βιώσιμος. Πάρτα πρώτα από τον μπόμπολα κι από τον βαρδινογιαννή και αν δεν φτάσουν έλα και ζήτα μου και μένα μετά.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ στο να φορολογούνται αυτοί που τα έχουν. Ο τωρινός τρόπος φορολογίας είναι μη βιώσιμος. Πάρτα πρώτα από τον μπόμπολα κι από τον βαρδινογιαννή και αν δεν φτάσουν έλα και ζήτα μου και μένα μετά.

Ααα, δε τα εχεις καταλαβει καλα. Αυτοι (Βαρδινογιαννηδες κλπ) θα φερουν την αναπτυξη! Δεν μπορεις να τους φορολογησεις και να τσαντιστουν και φυγουν απο την Ελλαδα και πανε σε αλλες τριτοκοσμικες χωρες να κανουν επενδυσεις!

Και οταν ερθουν οι επενδυσεις 3 δουλειες θα εχει ο καθενας, απο αυτες τις ανετες που ειναι 4 ωρες και παιρνεις και ενα χαρτζιλικακι!

Περα απο την πλακα ομως, οσο η Δημοκρατια μας στηριζεται σε τετοια εκβιαστικα διλημματα τοσο οι μη εχοντες θα τρωμε το αγγουρι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν στέκομαι σε λεππτομέρειες διότι όλοι κάνουν τα ίδια. ΟΛΟΙ. Οπότε δεν έχει νόημα.

Τώρα αν αυτό το λευκό πράγμα που έχωσε στην τσάντα της η θεία με ταχύτητα που θα ζήλευε και ο Flash Gordon δεν ήταν ήταν φακελάκι και ήταν ψηφοδέλτιο δεν μπορώ να ξέρω αλλά σκεπτόμενος ότι δεν βάζουμε σταυρό αυτή την Κυριακή και ότι οι υποψήφιοι δήμαρχοι είναι 2 πηγαίνει αλλού το μυαλό μου.

Δεν είναι καθόλου λεπτομέρεια γιατί δεν είναι καθόλου όλοι ίδιοι, έλεος με το παραμύθι!!

Αν πραγματικά το πιστεύετε, άκυρο/λευκό και φύγε από την χώρα, δεν υπάρχει κανένα ευνοϊκό μέλλον.

Δίνει φακελάκια η Αριστερά? Οι αν.ελλ? Η ΧΑ?

Μπορεί να ήταν ψηφοδέλτιο, βάζεις σταυρό στις ευρωεκλογές.

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου αρέσει ότι περιμένουμε να χαθεί η παλιά γενιά, αλλά φωνάζουμε σθεναρά για την υποστήτιξη τοπυ δικομματισμού με την δικαιολογία ότι αφού είμαστε άσχημα με ΝΔ, μόνη λύση ο Σύριζα για να αλλάξουν τα πράγματα. Μας αρέσει δεν μας αρέσει.

...ας βγει επιτελους καποιος αλλος οσο ρισκο και να ειναι , ποσο χειροτερη μπορει να γινει η κατασταση ετσι και αλλιως

Η παλιά γενιά ακόμα δεν έσβησε σύντεκνοι... ρωτήστε για να μάθετε.

Βασικά ας μην γελιόμαστε, Ευρωεκλογές είναι. Θα δωθεί ένα κάποιο στίγμα του που οδηγούνται τα πράγματα. Και μέχρι τις επόμενες εθνικές υπάρχει χρόνος για να συμβούν αλλάξουν πολλά. Εμείς ψηφίζουμε μεν, αλλά αυτόν που θα βγει έτσι κι αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις έφτασα Ζυρίχη και δεν έχω ενημέρωση, άρχισαν οι σεισμοί η ακόμα?

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Μετεφερε μας τα δεινα του κεφαλαιου που περναν οι Ζυριχιωτες εκει.

Link to comment
Share on other sites

25% η Λεπέν στην Γαλλία. Χωρίς κρίση... Δεν πάνε καλά τα γαλλακια....

(όχι ότι το 12% των αυγοπουλων εδώ είναι καλύτερο)

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δε πανε καλα. το οτι δε μπορουν να βγουν απτα σπιτια τους μετα τις 6 το απογευμα, πραγμα που γινεται σιγα σιγα και στην κυψελη ειναι ο λογος της λεπεν. οι δολοφονιες απο θρησκευτικες οργανωσεις και η γκετοποιηση ειναι ο λογος. Για σενα μπορει να μην πηγαινουν καλα.

Μπραβο στον αντωνη για την επιτυχια του. Κριμα στο συριζα που μπορουν να κλαινε πλεον.

Στην ελλαδα δε θα περασει ο κομμουνισμος. Σαμαρας και ελια δειχνουν το δρομο.

Link to comment
Share on other sites

25% η Λεπέν στην Γαλλία. Χωρίς κρίση... Δεν πάνε καλά τα γαλλακια....

(όχι ότι το 12% των αυγοπουλων εδώ είναι καλύτερο)

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Καιρός να καταλάβουν και οι ιθαγενείς ότι η Ε.Ε. δεν είναι τοτέμ.

Αλλες ήταν οι προθέσεις των πρωτοπόρων, και άλλα κάνουν οι μαθητευόμενοι μάγοι / επίγονοι.

Αυτό δεν θα έμενε έτσι. Και δεν θα μείνει έτσι.

...απλή φυσική.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.