Jump to content



Εκλογές 2014 (Δημοτικές & Ευρωεκλογές) Πείτε τα ΟΛΑ !


Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Έτσι είναι.

Που τους βρίσκουν όλους αυτούς ρε γμτ.

Βέβαια δεν ξέρω τι θα ποστάρει όταν σε λίγο καιρό τον κυνηγάνε δυσαρεστημένοι πολίτες και θα τρέχει να κρυφτεί πίσω από τα "γουρούνια"...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι.

Που τους βρίσκουν όλους αυτούς ρε γμτ.

Βέβαια δεν ξέρω τι θα ποστάρει όταν σε λίγο καιρό τον κυνηγάνε δυσαρεστημένοι πολίτες και θα τρέχει να κρυφτεί πίσω από τα "γουρούνια"...

Ποιος τα χεζει τα γουρουνια; Θα τον κρυψει ο Αλεξης :hehe:

Υ.Γ. Ζητω συγνωμη απο τα αθωα και τρισμεγιστα ζωακια για οποιονδηποτε συσχετισμο με τους υπανθρωπους που αναφερομαι

Link to comment
Share on other sites

πάντως πέρα από την πλάκα αυτό που μου ξινίζει είναι τα άκυρα :hmm:σιγά που θα κουνηθεί ο άλλος για να ρίξει άκυρο, κάποια μαλ@κία κάνουν την ώρα της καταμέτρησης !

Link to comment
Share on other sites

Τα αποτελέσματα είναι τραγικά σε όλη τη χώρα. Πάχτας 67% στον Αριστοτέλη Χαλκιδικής.

Σε εμάς, ο Μιχαλάτος που είναι δεύτερος, ως δήμαρχος Λειβαθούς (εκλογική περιφέρεια στην οποία τα σαρώνει όλα τώρα), είχε βάλει τον τότε δήμο περί τα 25 εκατομμύρια μέσα. Και τώρα, ως υπεύθυνος της εταιρείας ύδρευσης την έβαλε κι αυτήν περί τα 9 εκατομμύρια μέσα.

Πεύκη, βγαίνει δεύτερος ο Θεοδορακόπουλος, που μια 4ετία στην Πεύκη έκανε ότι έκανα κι εγώ τα έτη 4-8 στη σχολή: τίποτα.

Ειλικρινά, δεν καταλαβαίνω πως και γιατί ψηφίζει έτσι ο κόσμος σε αυτόν τον δύσμοιρο τόπο.

ΥΓ Η μόνη αχτίδα φωτός, η πρωτιά του Γιάννη του Μώραλη στον Πειραιά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ο αλεξις θα επανελθει δυναμικα στις ευρωεκλογες. μπορει να πατώσαμε τώρα με τους σκουπιδουποψήφιους μας

αλλά τη δευτερη ευκαιρία που έχουμε θα σας πατησουμε. Μαζι με

τους αμερικανους φιλους μας. Παμε τωρα ευρωεκλογές!

Δουρου δε πειράζει.

Link to comment
Share on other sites

Λάος που ξεχνά λένε... εντάξει, πόσο πιο κάτω, ποιός να μην του δώσω επίθετο πήγε και ψήφησε Μπέο ΜΠΕΟ μαμώ τον ΠΕΟ, πραγματικά, πόσο ΦΕΛΛΟΣ μπορεί να είναι κανείς ?

:dots:

Link to comment
Share on other sites

πάχτας μια μονάδα πίσω. Φοβάμαι ότι μπορεί και να υπάρχει θεός :sarcastic:

edit: Αν δεν περάσει ο Θεοδωρακόπουλος στο δεύτερο γύρο, στην Πεύκη, θα αρχίσω να ανησυχώ πραγματικά για την ύπαρξη θεού. Και εντάξει εγώ, το Βίκτορα λυπάμαι :p

Έγινε επεξεργασία από deninho
Link to comment
Share on other sites

Τίτλοι τέλους.

Άιντε παιδιά.

Αφού διαπιστώσαμε τα κριτήρια με τα οποία ο Έλληνας ψηφίζει σε περίοδο κρίσης, φτώχιας κτλ κτλ, στις επόμενες εκλογές περιμένω να βγεί και ο δικός μας.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ASDTDxcw4Kg]Proedros Edessaikou + subs - YouTube[/ame]

Έτσι και πάρι χαμπάρι τι παίζεται, την έχει την αυτοδυναμία.

Μπέος ρε παιδιά..Μπέος. Άχρηστοι, είσασταν που είσασταν μόνο για ένα τσίπουρο, τώρα αποκτήσατε και άλλο αξιοθέατο. Εγώ ξανά λεφτά σε δ' αύτους δεν αφήνω.

Γκολ και θέαμα λέμε...

Έγινε επεξεργασία από Snips
Link to comment
Share on other sites

:suicide::suicide:

[ATTACH]62143[/ATTACH]

7500 δημοτες εχει ο βολος μονο?

συγχαρητηρια επισης στο 50% των συμπολιτων μας στο δημο αρχαιας ολυμπιας για τον καταδικασμενο με 50.000 για ρυπανση του περιβαλλοντος.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.