Jump to content



Πονηρές τακτικές Πλαισίου


Recommended Posts

Παθών κι εγώ από Πλαίσιο, πρόσφατα. Παραγγελία για σκληρό δίσκο WD (bundle), παραλαμβάνω δέμα, ανοίγω και βλέπω το σκληρό σε ένα σακουλάκι (ανοικτό φυσικά) που έλεγε toshiba και ο δίσκος είχε πάνω με μαρκαδόρο "OK". :suicide:

Φώτο δεν πρόλαβα να βγάλω από τη σύγχυση, πήρα τηλ κατευθείαν, πίσω στα ελτά και τα χρήματα πίσω. Στην τηλεφωνική συνομιλία με το πωλήσεων, μου είπαν πως η συσκευασία bundle δεν προϋποθέτει συσκευασία, ούτε και φυσικά το κλασικό σφραγισμένο σακουλάκι (αρκεί μάλλον ένα ΟΚ γραμμένο πάνω στο δίσκο :sarcastic:). Με ταλαιπώρησαν με την επιστροφή, αλλά όλα ΟΚ.

Φωτο, παραστατικα, Ε1,Ε9, αμκα, ΑΔΤ, πιστοποιητικα οικογενειακησ καταστασησ και γεννησησ , αποδειξη οτι δεν εισαι ο νταμπο το ελεφαντακι και τα σχετικα or it never happend!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ωρες ωρες παλεύω να καταλάβω καποια άτομα απο εδω ,κυριε original poster ,βάζεις ενα τίτλο "πονηρό πλαισιο" η whatever κατι που σημαίνει οτι αμφισβητεις ευθέως τις προθέσεις του μαγαζιού (όπως και αλλοι 30.000 ) αλλα με ξεκάθαρο και ευθύ (και μπράβο σου) τρόπο.

Προχωρεις σε μια καταγγελία (γιατί αυτο ειναι ,δε μας περιγράφεις τι ωραία που πέρασες στην εξοχή) ,μετα μας κραζεις και ειρωνεύεσαι όποιον ζητάει καποια στοιχεία παραπάνω ,και ΛΕΣ κιολας και αμα μας αρέσει μετα.

Lol.

Δε νομιζω οτι τα παιδια σου είπανε να ξεβρακωθεις να μας δειξεις κανα γκροβερ ,ΕΣΥ είπες οτι εβγαλες φωτο ,τις εχεις ηδη σα να λεμε.

Και μετά ξεκινάει το ντελίριο ,οποιος εχει μπάλες να ερθει στα μαρμαρένια αλώνια .

Σιγά τα αίματα.

Εγω αυτό που ξέρω ,ειναι οτι χαρη στο φόρουμ αυτο ,εχουν συνετιστει άπειροι έμποροι και κάποιοι καταναλωτες όμως.

Αν απλα μοιραζόσουν πολυ απλα αυτα που ΕΣΥ , γιατι ξεχνιόμαστε κιολας,υποστηριζεις ,οχι εμεις ,εσυ,και χωρις να μεσολαβούν οι μπάλες μας ,θα σε είχαν στηρίξει ολοι αμέσως.

Τωρα το μονο που καταφερνεις ειναι να κανεις το μαγαζι να φαίνεται οτι ειναι ο "καλος" .

Το γιατί δε ζητάνε ολοι φωτογραφίες σε άλλες αντίστοιχες καταγγελίες ,δε στο λεμε ,αμα σου αρέσει .

Και οποιος εχει μπάλες και με αμφισβητεί ,τις αφήνουμε όλες στην ακρη εκτος απο μια ,και παίζουμε ενα μονο στα 21.

Οποιος χάσει θα ψωνιζει μονο Πλαισιο για πάντα.

sent from mobile

Link to comment
Share on other sites

Ρε ποσοι δικαστες και ανακριτες μαζευτικαν ξαφνικα στο φορουμ .Γιατι δεν ζητατε αποδηξεις απο το πλαισιο και οχι απο τον ΤΣ. Και σιγα που θα μας κανει και μυνηση λες και δεν εχου ξαναγινει τετοιες ιστοριες απο αυτο το μαγαζι.Εσεις εχετε αποδηξεις οτι δεν ειστε υπαλληλοι-παρατρεχαμενοι του μαγαζιου ,αντε για να τι βλεπουμε ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΠΙΑΣΑΡΙΚΟΣ

Έγινε επεξεργασία από spyros007
Link to comment
Share on other sites

Ρε ποσοι δικαστες και ανακριτες μαζευτικαν ξαφνικα στο φορουμ .Γιατι δεν ζητατε αποδηξεις απο το πλαισιο και οχι απο τον ΤΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΠΙΑΣΑΡΙΚΟΣ

1) είδες κανενα πλαίσιο να μπαίνει στο φόρουμ να λεει "έρχεται ο κάθε τυχάρπαστος και ακούω τα μυρια οσα" ;

2) οταν θες να μιλάς και να σε παίρνουν και οι υπόλοιποι στα σοβαρά ,ξεχνα τους "πιασαρικους τίτλους"

Αυτα ειναι για τη νεολαία και για λαϊκή κατανάλωση ,εμεις ας προσπαθούμε να κάνουμε συζήτηση χωρις "πονηριές " και όμορφες ,τριχωτές ,σεξυ μπάλες.

sent from mobile

Link to comment
Share on other sites

Οχι βεβαια γιατι τις περισοτερες φορες την εχει χεσμενη την φωλια του η και καποιος υπαλληλος του που το ιδιο ειναι . Οσο για τον τιτλο οταν εχεις αδικηθει και ταλεπωρηθει αδικα μονο αυτο σου μενει ΤΟ ΚΡΑΞΙΜΟ.Και επαναλαμβανω πολλυ θα ηθελα να δω και τις αποδειξεις της αλλης πλευρας αλλα που τετοια τυχη........

Link to comment
Share on other sites

Το ευθυ κράξιμο χωρις αποδείξεις και με αοριστίες φιλε μου που υπερασπίζεσαι με τοση θέρμη τον o.p. ,εχει ενα τίτλο στους νομικούς κύκλους που αλίμονο αν πανε να στον φορέσουν.

Προσέχουμε τι λεμε δημοσια,αν έχουμε κατι που στηρίζει τα λεγόμενά μας το μοιραζόμαστε ,και δε βρίζουμε αυτούς που τους ζητάμε στήριξη ,ffs δηλαδή ,γιατί να λεμε τα αυτονόητα;

Ειμαι μεγάλος πολέμιος του Π ,αλλα επίσης και της κουτοπονηριάς.

Edit:

Νομιζω αυτο τα λεει ολα και εχει ειπωθεί και νωρίς στην κουβέντα

Να το πω κι αλλιώς ..δώσε φώτο να τους κράξει όλο το ίντερνετ αύριο ..

sent from mobile

Έγινε επεξεργασία από das
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι ειναι υποχρεομενος ο ΤΣ να παρεχει καμια αποδειξη παρα μονο στουσ νομικου κυκλους που ανφερθηκες και εκει παει αλλωστε το δικαστες και ανακρητες του φορουμ.Δεν υποστηριζω πληρως τα λεγομενα του αλλα εγω ζηταω αποδειξεις απο το μαγαζι μιας και αυτο πρεπει να αποδειξει την αθοωτητα του και φυσικα υπαρχει ο νομος με συνεπειες για οποιον απο τουσ δυο λεει ψεματα

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά δεν ειναι υποχρεωμένος ,όπως δεν ηταν να μπει και να καταγγείλει μια σειρά γεγονότων ,και υστερα να τη λεει και στα μέλη .

Θα απαντήσω με ανάλογο υφακι κι εγω τοτε ,ο o.p . και οποιος αλλος ,ειναι και για μενα κατηγορία 5 .lol.

Αμα σας αρέσει.

Edit

Είσαι μπαμπάς του παιδιού;

sent from mobile

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως λιγο ασχετο βεβαια) οταν ημουν πλαισιο για το πιστωτικο πριν κανα 10 ημερο καθως εβλεπα τα ραφια για καρτα ερχεταια ενα παδι εκει στον υπαλληλο και του λεει "γεια σας, ειχα κανει μια παραγγελια και μου στειλατε κατι αλο" του λεει ο αλος "τι σας στειλαμε" και το παιδι λεει "παρειγγειλα καρτα γραφικων και μου στειλατε αυτη τη μιτρικη" ο υπαλληλος γελασε λιγο δεν κρατηθηκε.Ηταν τοτε που εδινε το πλαισιο καιτ 7770 ή 7750 κοψοχρονια ακι φενοταν διαθεσιμοτητα αλλα δεν υπηρχε.σιγουρα δεν του δωσανε πισω τα χρηματα (δυσκολα τα δινουν γενικα) απλα θα του ειπαν οτι εχετε ταδε ευρω στο ονομα σας για μελλοντικες αγορες..(υποχρεομενος να παρει κατι δη΄λαδη που δεν θελει)

Link to comment
Share on other sites

Εσυ εσαι υπαλληλος του μαγαζιου? και δεν νομιζω οτι την ειπε σε κανεναν μαλλον το αντιθετο........

Ναι είμαι.

Στο τμήμα εξυπηρετησης αναξιοπαθούντων και ατυχησαντων.

Μαλλον άλλο θέμα διαβάζεις.

Πως δεν είδες τις μπάλες του παιδιού;

Μάτι.βγάζουν...

sent from mobile

Link to comment
Share on other sites

Πεστο βρε ατιμουλικο γιατι το κρυβεις ντρεπεσαι? Οσο για τι μπαλες με τοσους δικαστες να ζητουν να δωσει στη δημοσιοτητα αποδειξεις που εχει για να προστατεψει την παρτη του(αν εχει) και λιγα ειπε.ΔΕΝ συμφωνω με αυτο που ειπε ΑΛΛΑ τον καταλαβαινω.Επισης υπαρχει και διαχηρηστης του φορουμ που το ειδε και προφανος εκρινε οτι δεν επρεπε να επεμβει,οσο για την ουσια του θεματος ζηταω αποδειξεις απο ολλους τους εμπλεκομενους οχι μονο απο τον ΤΣ και δεν ειμαι με το μερος κανενος

Έγινε επεξεργασία από spyros007
Link to comment
Share on other sites

Πεστο βε ατιμουλικο γιατι το κρυβεις ντρεπεσαι? Οσο για τι μπαλες με τοσους δικαστες να ζηταν να δωσει στη δημοσιοτητα αποδειξεις που εχει για να προστατεψει την παρτη του και λιγα ειπε.ΔΕΝ συμφωνω με αυτο που ειπε ΑΛΛΑ τον καταλαβαινω.Επισησης υπαρχει και διαχηρηστης του φορουμ που το ειδε και προφανος εκρινε οτι δεν επρεπε να επεμβει

θα επέμβει όταν είναι να πάρει τα 2000€ :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Σωσμενο ειναι ρε φιλε ,αυτο που δεν καταλαβαινω εινα γιατι το οδηγηται το θεμα εκει .ΤΣ εναντιον ΜΑΓΑΖΙΟΥ ποιοσ την εχει μακρυτερη,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ..........τη αποδειξη.:hm:

Link to comment
Share on other sites

Δεν το οδήγησε κανεις φιλε μου,το σωσμένο .

Ο άνθρωπος κατήγγειλε κάτι ,και λεει Ο ΙΔΙΟΣ οτι έβγαλε και φωτο ,του λεμε να τις δουμε και παραφέρεται ,σε ποιον; σε αυτούς που ζητάει βοήθεια και στήριξη ,και μετα βγήκες εσυ ο captain obvious και λες οτι δουλεύω στο πλαισιο.

Φωτο δεν είδαμε να επαναλάβω.

Και μετα θέλετε και σοβαρή συζήτηση.

Για αυτο σου λεω δε σώζεται.

sent from mobile

Link to comment
Share on other sites

Ουτε προκειτε να δεις ποτε ακομα και να ειχε,το θεμα ειναι κατα ποσο εχεις δικαιωμα να τις ζητανε με αυτο το τροπο.επισης δεν ζητησε την βοηθεια κανενος ενα προβλημα του δημοσιοποιησε . Αν εχεις αποδειξεισ οτι ειναι φαντασιοπληκτος και λεει ψεματα πες τες μη ζητας ομως μονο απο αυτον να αποδειξει οτι δεν ειναι ελεφαντας

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που αδυνατεις να συλλαβεις ειναι οτι αυτος είχε προβλημα,αυτος αποτανθεικε στο φόρουμ ,αυτος είπε οτι εχει φωτο ,αυτος εξαφανίστηκε τωρα και εσυ εδω και μια σελίδα τον υπερασπίζεσαι ερημην για καποιο λογο ,και οταν του ζήτησαν τα παιδια φωτο δεν ηταν κανείς αγενής.

Οταν θέλουμε να σταξουμε δηλητήριο,πρεπει να μπορούμε να το στηρίξουμε κιόλας ,απο τσάμπα μάγκες έχουμε αφθονίας.

Οποτε δε ζήτησε κανεις κατι που ο μαγκιτης δεν είχε ηδη πει.

Να βγει το παλληκάρι που εχαθη,και να μας πει ευθέως και ευθαρσώς ποιος π*στης απο το φόρουμ τον πηρε στα καλα καθούμενα ,και τον έβαλε με το ζορι να πει αυτή την ιστορία στο κωλοφορουμ αυτο και τώρα το παλληκάρι εχει μπλεξει τωρα και προσπαθεί να αποδείξει οτι δεν ειναι ελέφαντας.

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:

ΜΗΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΕΤΕ ΚΑΤΙ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ,ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΤΕ.

ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΑΓΕΝΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΒΟΗΘΑΝΕ (Η ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ)

Οτι και να πείτε ,θελω να.πιστεύω οτι δε μπορει να πρυτανεύσει της κοινής λογικής.

sent from mobile

Έγινε επεξεργασία από das
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.