Jump to content



Πονηρές τακτικές Πλαισίου


Recommended Posts

Εκανα like και στον [MENTION=22029]music[/MENTION] και στον [MENTION=7583]tarantules[/MENTION] γιατι τουλαχιστον αν το περιστατικο ειναι fake ,θα μπορουσες να κανεις καριερα διπλα στον φωσκολο (θεος χωρεστον)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Μα ποιος σου είπε οτι έκανα καμιά καταγγελία;

Καλού κακού εγώ είχα ηδη στείλει αναλυτικά το συμβάν στη γραμματεία καταναλωτή για να δω πως θα εξελιχθεί.

Μεγάλε θα μας τρελάνεις;

Στη γραμματεία του καταναλωτή γιατί την έστειλες; Για να εμπλουτίσουν το αρχείο τους;.

Με τα πολλά αν δεν έχεις αποδείξεις σβήσε το θέμα γιατί βλέπω να σου βγαίνει η 'κάρτα' πολλές χιλιάδες ευρώ.

Στάλθηκε από το GT-I9305 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, προς τους απανταχού εξυπνάκηδες του forum...

1.Καταρχήν καταγγελία έκανα στη γραμματεία καταναλωτή, οπότε οποιοσδήποτε έχει τις όποιες αμφιβολίες μπορεί να πάρει ένα τηλεφωνάκι στη γραμματεία όπου όλα τα περιστατικά καταχωρούνται στο αρχείο και να ρωτήσει.

2.Δεν έκανα καταγγελία στο forum.Απλή παράθεση του περιστατικού όπου έχω το κάθε δικαίωμα να δίνω τα όποια στοιχεία εγώ κρίνω σωστά να δωθούν.

Οποιοσδήποτε έχει αμφιβολίες ή νομίζει οτι παραπληροφορώ ας μην διαβάζει το συγκεκριμένο topic και επίσης δεν τον έποιασα από το μαλί να μην ψωνίσει από το συγκεκριμένο κατάστημα.

3.Αφού είσαστε τόσο αλάνια, πάρτε το Πλαίσιο και ενημερώστε τους οτι κάποιο μέλος τους δυσφημεί και εαν θέλουν να με αμφησβητήσουν εδώ μέσα ΕΠΩΝΥΜΑ όμως , μόνο τότε θα δεχτώ να ανεβάσω φωτογραφίες όπου φαίνονται και τα προσωπικά μου στοιχεία.

4.Δεν είδα πουθενά αλλού που γράφονται αντίστοιχα θέματα να ζητάτε αποδεικτικά στοιχεία.Και στο τέλος ποιοι νομίζετε οτι είσαστε που θα μου ζητήσετε να βγάλω στη φόρα τα προσωπικά μου δεδομένα; Εαν δεν είχα αναφέρει το οτι φωτογράφησα το πακέτο τι θα λέγατε;

5. Σε όποιον του αρέσει

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βασικά καθαρά από περιέργεια θέλω να δω τη φωτογραφία, ώστε να δω την κατάντια του ΠΛΑΙΣΙΟ.

Κατά τ' άλλα εφόσον ανεβάζεις την ιστορία σου σε ένα δημόσιο forum, να είσαι έτοιμος να δεχθείς θετική και αρνητική κριτική.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βασικά καθαρά από περιέργεια θέλω να δω τη φωτογραφία, ώστε να δω την κατάντια του ΠΛΑΙΣΙΟ.

Κατά τ' άλλα εφόσον ανεβάζεις την ιστορία σου σε ένα δημόσιο forum, να είσαι έτοιμος να δεχθείς θετική και αρνητική κριτική.

Και εγω απο περιεργεια

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βασικά καθαρά από περιέργεια θέλω να δω τη φωτογραφία, ώστε να δω την κατάντια του ΠΛΑΙΣΙΟ.

Κατά τ' άλλα εφόσον ανεβάζεις την ιστορία σου σε ένα δημόσιο forum, να είσαι έτοιμος να δεχθείς θετική και αρνητική κριτική.

Ε , δεκτή η κριτική αλλά κουμάντο στα δικά σου προσωπικά δεδομένα.Εγώ δεν γουστάρω να μου λένε τι να ανεβάσω και τί όχι και μάλιστα με τον τσαμπουκά ορισμένων.Γκέκε;

Link to comment
Share on other sites

τι λεει το παιδι ρε , θα μου πεσουν τα μαλλια . Να παρουμε τηλεφωνο ? για να επιβεβαιωσουμε κατι που ΕΣΥ λες ? απο που και ως που ?

εσυ πρεπει να σταθεις του λογου σου και να διξεις πως δεν λες μπαρουφες .

Τι ακριβος στοιχεια φαινονται σε μια ξεσκισμενη συσκευασια ? αλλα ακομα και αν φαινονται , υπαρχει η επιλογη του να τα κανεις μωσαικο η να τα πατησεις με μια μαυρη γραμμη για να μην τα δουμε , κανεις δεν σου ειπε να πεις το ΟΝ/ΜΟ , την διευθυνση κτλ κτλ .

πολυ προσωπικα το εχεις παρει ......

Link to comment
Share on other sites

τι λεει το παιδι ρε , θα μου πεσουν τα μαλλια . Να παρουμε τηλεφωνο ? για να επιβεβαιωσουμε κατι που ΕΣΥ λες ? απο που και ως που ?

εσυ πρεπει να σταθεις του λογου σου και να διξεις πως δεν λες μπαρουφες .

Τι ακριβος στοιχεια φαινονται σε μια ξεσκισμενη συσκευασια ? αλλα ακομα και αν φαινονται , υπαρχει η επιλογη του να τα κανεις μωσαικο η να τα πατησεις με μια μαυρη γραμμη για να μην τα δουμε , κανεις δεν σου ειπε να πεις το ΟΝ/ΜΟ , την διευθυνση κτλ κτλ .

πολυ προσωπικα το εχεις παρει ......

Κατηγορία 5 κι εσύ...

Link to comment
Share on other sites

Ε , δεκτή η κριτική αλλά κουμάντο στα δικά σου προσωπικά δεδομένα.Εγώ δεν γουστάρω να μου λένε τι να ανεβάσω και τί όχι και μάλιστα με τον τσαμπουκά ορισμένων.Γκέκε;

Δεν είναι αυτή στάση "δέχομαι την κριτική σας" πάντως.

Ο καθένας εφόσον δε σε προσβάλει μπορεί να σου ζητήσει να ανεβάσεις την φωτογραφία, να σχολιάσει όπως θέλει τη στάση σου και την ιστορία σου. Από εκεί και πέρα εσύ μπορείς να μην απαντήσεις αν δε θέλεις και να αφήσεις να βγάλει ο καθένας τα συμπεράσματα του.

Βέβαια δεν καταλαβαίνω γιατί αρνείσαι να δώσεις τη φωτογραφία αυτή η οποία θα στήριζε απόλυτα την ιστορία σου με πρόσχημα ότι πρόκειται για προσωπικό δεδομένο, αλλά το δέχομαι οπότε και αδιαφορώ για το όλο θέμα. Άλλωστε είναι σαφές ότι δεν έχεις διάθεση πολιτισμένης συζήτησης τουλάχιστον με αυτούς που σου μιλάνε πολιτισμένα.

Σκέψου μόνο ότι αν εδώ είχαμε κάποιον εκπρόσωπο του ΠΛΑΙΣΙΟ που έλεγε αντίστοιχα ότι "δεν είχαμε κανένα τέτοιο περιστατικό και ο χρήστης [MENTION=7583]tarantules[/MENTION] ψεύδεται", θα ήταν καθαρά ο λόγος σου απέναντι στον δικό του. Και χωρίς κάτι να στηρίξεις την μεριά της ιστορίας σου (την φωτογραφία τυχαίο παράδειγμα), δεν θα κατάφερνες τίποτα και όλοι θα πίστευαν ότι μπορεί να είσαι βαλτός για δυσφήμιση.

Καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Μπείτε και σε αυτό το topic να ζητήσετε και εκεί αποδεικτικά στοιχεία...

αν δεν ανέφερες ότι έβγαλες φωτογραφίες κανείς δεν θα σου ζητούσε τίποτα, απο περιέργια ρωτάνε για να δουμε σε τι κατάσταση ήταν το προιόν όταν σου ήρθε μιας και έχεις φωτογραφίες και όχι να σε βγάλουμε ψέυτη. Η ουσία του topic που άνοιξες είναι για να μοιραστείς την εμπειρία σου και όχι απλά να κατηγορείς κάποια εταιρία βγάζοντας τα υπολοιπα μέλη του forum τον σκασμό χωρίς να ρωτάμε τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ο καθένας μπορεί να κρίνει κάθε κατάσταση με τα δεδομένα τα οποία έχει. Μπορεί ο χρήστης να μην θέλει να βγάλει φωτογραφίες, μπορεί χίλια δύο πράγματα που δεν είναι αναγκαίο να αναφερθούν εδώ. Τώρα, αν θέλετε να τον πιστέψετε με ότι έχει παραθέσει στο φόρουμ, έχει καλώς, αλλιώς προσπεράστε. Τόσο δύσκολο είναι πια;

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως το πλαίσιο με τα μεταφορικά έχει προσπαθήσει και σε μένα να κάνει βλακεια, κάτι που λύθηκε όμως άμεσα με ένα τηλεφώνημα. αυτός είναι κι ο λόγος που αρχικά θεώρησα την ιστορία πραγματική, αλλά καπου άρχισε να μπάζει νερά (εκεί που βούλιαξε ουσιαστικά είναι με τις θεωρίες πέρα προσωπικών δεδομένων).

Οπότε -ως ένας ακόμα κατηγορίας 5- θεωρώ πως κάποιος δεν είχε πως να σκοτώσει την ώρα του, ήθελε και λίγο επικοινωνία και τζερτζελε και εξάσκησε τη φαντασία του και το συγγραφικό του ταλέντο.

ξέρω. ..

κ

cat5 στο τετραγωνο?

btw δεν κατηγορώ κανένα, -αυτό θα το κάνει το πλαίσιο αν αποδειχτεί μπουρδα- ούτε με πολύ νοιάζει, απλά λέω τη γνώμη μου με βάση τη λογική μου και τα δεδομενα

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από Nick74
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή καταλήξαμε οτι ο άνθρωπος δεβ είχε τι να κάνει κ είπε να φτιάξει μια φανταστική ιστορία με το πλαίσιο? ? :hehe::hehe: σκουφα 42 που λέει κ ο Γεωργίου!

Απλά το θέμα ξέφυγε επειδη ξ φωτο του φάνηκε σαν απαιτηση κ τσινισε, μετα τον ειπατε κ ψευτη και πεισμωσε ο ανθρωπος. Δςν βλέπετε φωτο τον αιωνα τον απαντα τώρα. Λογικό-λογικότατο

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως το πλαίσιο με τα μεταφορικά έχει προσπαθήσει και σε μένα να κάνει βλακεια, κάτι που λύθηκε όμως άμεσα με ένα τηλεφώνημα. αυτός είναι κι ο λόγος που αρχικά θεώρησα την ιστορία πραγματική, αλλά καπου άρχισε να μπάζει νερά (εκεί που βούλιαξε ουσιαστικά είναι με τις θεωρίες πέρα προσωπικών δεδομένων).

Οπότε -ως ένας ακόμα κατηγορίας 5- θεωρώ πως κάποιος δεν είχε πως να σκοτώσει την ώρα του, ήθελε και λίγο επικοινωνία και τζερτζελε και εξάσκησε τη φαντασία του και το συγγραφικό του ταλέντο.

Αφού είσαι τόσο σίγουρος οτι μπάζει νερά η υπόθεση, και αφού γουστάρω τρελά και το τζερτζελέ, να κανονίσουμε μια μέρα να ανέβω Αθήνα με τα αποδεικτικά στοιχεία, αλλά με στοίχημα 1000 ευρουδάκια.

Δίνουμε από 1000 ευρώ ο καθένας μας στον administrator του forum(εαν φυσικά θέλει να δεχτεί και αυτός) και εαν δεν σου φέρω τις 2 φωτογραφίες που τράβηξα κερδίζεις τα 1000 ευρώ και παίρνεις πίσω φυσικά και τα δικά σου.

Εαν όμως χάσεις , δίνεις τα 1000 ευρώ και από αυτά θα δώσω και 200 ευρώ δωράκι για τον κόπο του στον admin.(Η περίπτωση να κερδίσεις και να μην πάρει φράγκο ο admin δεν παίζει.Να το ξέρεις)

Έχεις τις μπάλες;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.