Jump to content



Recommended Posts

Ετοιμος κι εγω... Δεν μπορω να πω οτι καιγομαι να ρθει η παρασκευη γιατι οτι video και αν εχω δει, δεν εχω εντοπισει το παραμικρο που να μου αρεσει. Η δοκιμη ομως επιβαλλεται να γινει..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν το πιστευω οτι 12 χρονια μετα βγηκε αυτο το πραγμα... Τι καρακιτσιαριο ειναι αυτο ρε σεις; Τα αριθμακια που πεταει οταν πυροβολεις τον εχθρο το σκεφτηκαν πολυ για να τα βαλουν, και οταν τα εβαλαν τους αρεσε;;; Η κινηση πρεπει να σχεδιαστηκε μιλαμε μια βδομαδα πριν τη beta. Flat ολα. Περπατας,τρεχεις πηδας, πυροβολας, το ιδιο και το αυτο!

Τη μαχη αυτη καθαυτη ας μην τη συζητησουμε καλυτερα.... Μακαρι τα πραγματα να σωζονται στο campaign αν και πολυ αμφιβαλλω. Εντυπωσεις;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος Dj_ALeX έγραψε:

@giorgos2187 Όπως τα είπες ακριβώς... Το game αυτό με απογοήτευσε οικτρά! Με το ζόρι έπαιξα ένα TDM... 

Ουτε καν απογοητευση ρε φιλε, ακομα και η απογοητευση εχει το κατιτις της. Αυτο μιλαμε ειναι σκουπιδι. Ειτε επαιζα αυτο, ειτε κουλοχερη σε κανα καζινο το ιδιο και το αυτο! 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, giorgos2187 said:

Ουτε καν απογοητευση ρε φιλε, ακομα και η απογοητευση εχει το κατιτις της. Αυτο μιλαμε ειναι σκουπιδι. Ειτε επαιζα αυτο, ειτε κουλοχερη σε κανα καζινο το ιδιο και το αυτο! 

Τι να πώ... οτι έχεις 100% δίκιο... πραγματικά πάω να παίξω πασιέντζα αράχνη (lol :hehe: )  να ξεχάσω τον εφιάλτη που μόλις είδα!!! Μιλάμε για ΣΑΠΑΚΙ!!! :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα δεν γ@μ/σαν. Αναμενομενο ηταν.

Doom και multi ειναι σαν να λεμε battlefield και campaign. Eιδικα με αυτη την engine και τους περιορισμους της.

Το campaign ελπιζω να εχει λιγο σκ@το στην καλτσα, αλλιως......

Οταν θα πεσει στο 5ευρο η αγορα του θα δουμε...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το επαιξα κι εγω. Αντεξα το πολυ 4 matches και.. uninstalled.
Το Duke Nukem Forever ηταν μικροτερη αποτυχια απο δαυτο. (Ναι ειναι τοσο κακο)

Έγινε επεξεργασία από Frostbyte
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η απορία μου είναι πως γίνεται και δεν ντραπήκανε να κυκλοφορήσουν αυτό το έκτρωμα.

Έχουμε δει αρπαχτές και αρπαχτές όλα αυτά τα χρόνια αλλά αυτό το τερμάτισε. Doomed έπρεπε να το ονομάσουν.

 

:rip:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Τρομερα προβληματικο matchmaking εχει. Κανει πολλη ωρα, ΑΝ καταφερει να βρει παικτες. Αυτο το countdown κιολας το φοβερο... Λολ... Φυσικα και μολις τωρα εφαγε delete.

Προσωπικά από προχθές που δοκίμασα το παιχνίδι δεν είχα θέμα ούτε μια στιγμή με το να βρει παίχτες και να συνδεθεί. Σε αυτό το παραδέχομαι δούλεψε σωστα. Δειτε ρυθμίσεις στο modem κλπ. Κατά τα άλλα το παιχνίδι αρκετά μέτριο. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.