Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Κώστα κάτι πρέπει να κάνεις με την σύνδεση σου νομίζω, συνέχεια σε βλέπω να έχεις το ίδιο πρόβλημα όταν οι υπόλοιποι σε γενικές γραμμές είμαστε καλά. Κρίμα και απο τους χρόνους στο Q φαινόταν ότι θα έχουμε ωραίο αγώνα με μάχες :(

Xbow_BH_Indy_00_50_075.zip

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν είδα τα setups του Κώστα και του Γιώργου ακόμη, αλλά προτείνω γενικά για το KTM (δουλεύει σε όλες τις πίστες) Full χαμήλωμα μπρος πίσω και +3 psi στα λάστιχα πάλι μπρος πίσω. Είναι μια καλή αρχή

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κώστα κάτι πρέπει να κάνεις με την σύνδεση σου νομίζω, συνέχεια σε βλέπω να έχεις το ίδιο πρόβλημα όταν οι υπόλοιποι σε γενικές γραμμές είμαστε καλά.

 

Το γνωρίζω ότι το πρόβλημα είναι από μεριάς μου, αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι, εκτός απ' ότι κάνω ήδη, δηλαδή να φροντίζω να μην χαλάσω τον αγώνα των άλλων, είτε ακολουθώντας από πίσω είτε βγαίνοντας τελείως.

Επειδή δεν καταλαβαίνω από την διατύπωση, αν εννοείς πως και πάλι δημιουργώ πρόβλημα για τους άλλους (χωρίς να το καταλαβαίνω), μπορούμε να συζητήσουμε τρόπους επίλυσης. (τον ένα και προφανή δηλαδή)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εννοώ ότι είναι κρίμα να αναγκάζεσαι να αποσύρεσαι από τους αγώνες ειδικά όταν συνήθως είσαι στις πρώτες θέσεις, προφανώς και δεν νομίζω ότι δημιουργείς πρόβλημα σε άλλους. Μπορούμε να βοηθήσουμε σε κάτι είναι θέμα provider, hardware ή κάτι άλλο;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για το setup Κώστα (λέω Κώστα γιατί του Γιώργου είναι ακριβώς το ίδιο-μήπως μπερδεύτηκε?) .

Κατέβασα 1 δευτ (50:548).

Υπάρχει ένας γύρος (ο 3ος) όπου τα λάστιχα και είναι στο 100% και είναι ζεστά και εκεί κάνεις (φυσικά) τους καλύτερους χρόνους.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@DJKOSTAS : Η Χαλκίδα σείστηκε τα ξημερώματα ,ολα οk?

 

Χαχα, ναι σχετικά δυνατός σεισμός, αλλά δεν είχαμε καθόλου υλικές ζημιές στην πόλη.

 

Εδώ ένα ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΟ ντοκουμέντο από τη στιγμή του σεισμού!!!   :tongueout107:  :tongueout107:  :tongueout107:  :tongueout107:  :tongueout107:  :tongueout107:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για το setup Κώστα (λέω Κώστα γιατί του Γιώργου είναι ακριβώς το ίδιο-μήπως μπερδεύτηκε?) .

Κατέβασα 1 δευτ (50:548).

Υπάρχει ένας γύρος (ο 3ος) όπου τα λάστιχα και είναι στο 100% και είναι ζεστά και εκεί κάνεις (φυσικά) τους καλύτερους χρόνους.

 

Και εγώ σ΄ευχαριστώ Κώστα, καλό το setup σου!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Περίεργο έχω το ptracker που σώζει αυτόματα το set κάθε φορά που κάνω ταχύτερο χρόνο και μετά απλά το zipάρω για upload εδώ, εάν το set έχει ασύμετρες πιέσεις στα ελαστικά με χαμηλότερες πιέσεις πίσω πρέπει να έχω ανεβάσει το σωστό αλλιώς κάτι έχει μπλεχτεί στα αρχεία μου ή το ptracker έχει κάποιο πρόβλημα μετά το update που έκανα αυτές τις μέρες.

Με το set του Κώστα έκανα μερικούς γύρους αλλά μετά άρχισα τις αλλαγές για να το προσαρμόσω στον τρόπο οδήγησης μου και να ισοροπήσω κάπως τις θερμοκρασίες στα ελαστικά.

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα ξανατρέξετε; Θέλω να μπω, just for fun βέβαια (έχω να παίξω από Ιούνιο) αλλά και για να δω πως πάει η σύνδεσή μου.

Κάθε Πέμπτη συνήθως στις 21:00 ξεκινάει το practice/booking και κατά τις 21.45 - 22.00 αρχίζει το qualifying.

Και τις υπόλοιπες μέρες όλο και κάποιον θα πετύχεις στο server πάντως!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι ας κατεβάσουμε όλοι το καινούργιο update για την πίστα, έγινε update και ο server με το καινούργιο surfaces.ini!

 

http://www.racedepartment.com/downloads/brands-hatch.2726/

 

O Server θα γυρίσει σε password γύρω στις 20:30 με Qualify στις 21:30!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.