Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Αξιώθηκα και είδα επιτέλους το replay.

Κώστα για κανένα λόγο divebomb. Για να είμαι ειλικρινής και εγώ ακριβώς το ίδιο θα έκανα.

Αν δεις βέβαια πως το έβλεπα εγώ από μέσα , θα καταλάβεις γιατί αντέδρασα έτσι:

 

 

Αν δεις στον καθρέπτη σε δείχνει πίσω μου, οπότε λέω οκ θα με προσέξει και πήρα κανονικά το apex.

 

Αν είχα το spotter ίσως να το γλίτωνα αλλά με τα frame drops που έχω στο multi (και δεν βλέπω λύση δυστυχώς) , τα εχω όλα κλειστά. 

Link to comment
Share on other sites

Έχω διαπιστώσει ότι το μέρος του αυτοκινήτου που δε φαίνεται στον καθρέφτη βρίσκεται δίπλα σου. Οπότε όταν βλέπεις κομμένο αμάξι ξέρεις ότι είστε δίπλα δίπλα..

 

Nmy0LIm.jpg

 

 

Επίσης βοηθάει και το βελάκι αλλά άντε να το δεις πάνω στην πίεση. Αυτό που με έχει σώσει άπειρες φορές είναι το look left-right που τα έχω κάνει assign πάνω στο τιμόνι. Είναι must για mp race ιδίως με τα fovs που τρέχουμε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ισχυει αυτο που λεει ο Ακης, τα αυτοκινητα που φαινονται στο πλαι του καθρεφτη και οταν το βελακι ειναι περα απο τη γωνια το αυτοκινητο ειναι στην πισω ροδα σου. 

Link to comment
Share on other sites

Nurburgring GP - RUF

Standing start

2ος αγώνας με αντιστροφή του grid. 

Το πόσους γύρους θα κάνουμε το αφήνω σε εσάς που το έχετε καλύτερα με τις μετρήσεις :)

 

Ενώ μου αρέσει το "κίτρινο πουλί" θα προτιμούσα καμιά καινούργια πίστα, αλλά οκ.

Ελπίζω, το ότι διαλέγεις combo να είναι και δεσμευτικό του ότι θα σε δούμε και εσένα στη πίστα...! :T:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.