Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

@Aris Teidis,

Προσωπικα μετραω 220ωρες.Ακη εχω 80 ακομα.λολ
 

Παντως με την λιγη εμπειρια μου στο AC ,αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι πιο γρηγορα θα ριξεις τον χρονο σου online (κυνηγωντας τους αλλους) παρα μονος σου.
Εμενα με εχει βοηθησει που κανω practice online με πιο γρηγορους οδηγους γιατι ετσι βλεπω πατηματα που ισως φοβομουν να τα κανω μονος μου
 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@Aris Teidis,

Προσωπικα μετραω 220ωρες.Ακη εχω 80 ακομα.λολ

 

Παντως με την λιγη εμπειρια μου στο AC ,αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι πιο γρηγορα θα ριξεις τον χρονο σου online (κυνηγωντας τους αλλους) παρα μονος σου.

Εμενα με εχει βοηθησει που κανω practice online με πιο γρηγορους οδηγους γιατι ετσι βλεπω πατηματα που ισως φοβομουν να τα κανω μονος μου

 

 

:rolleyes: Μάλλον πρέπει να αλλάξω χόμπυ...

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: Μάλλον πρέπει να αλλάξω χόμπυ...

σιγα να μην αλαξουμε χομπυ επειδη καποιοι ειναι πιο γρηγοροι αγνοησε τους :D εγω μια χαρα περναω ειτε ειμαι πρωτος ειτε τελευταιος αρκει να υπαρχει ευγενης αμιλλα :p

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

200+ games στο Steam και σχεδόν μόνο τα simulations παίζω, τα άλλα τα μαζεύω για χόμπυ σαν απωθημένο ή για να τα αφήσω διαθήκη στην κόρη μου να μην στερηθεί σαν το μπαμπά της :D

 

Άτιμε χρόνε να σε είχα άφθονο!!!

 

post-55246-0-85714600-1431005080_thumb.j

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Άντε να κάνω λίγο flaming... Δεν είναι ιταλικό [emoji38]

VeRDe dislikes this... [emoji14]

@Gomar διάλεξες αυτοκινητάρα σε λάθος πίστα.. Υπερβολικά κλειστή και τεχνική. Σε αυτη την πίστα θα προτιμούσα κάτι πιο απόλυτο, τύπου Lotus Exos 125.. Σε συγχωρώ λόγω 4C...

Έγινε επεξεργασία από VeRDeGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εγω μια χαρα περναω ειτε ειμαι πρωτος ειτε τελευταιος αρκει να υπαρχει ευγενης αμιλλα :p

αυτο ειδικα, ξεχασε το.

Το εχω ρεζερβε εγω :p

 

Οπως σε ολα τα games, ετσι και σε αυτο, το κολπο ειναι συνδυασμος χρονου που θα ριξεις αλλα και skill που εχεις.

Και τα 2 πανε μαζι.

Απο χρονο θα του δωσω απλοχερα πολυ. Ηδη το κανω. Και με ορθανοιχτα, σε καθε τι, αυτια.

Βελτιωση, φυσικα εχω δει απο τις πρωτες ωρες που επαιζα, αλλα ηδη βλεπω πολυ κοντα και το ταβανι της μεγιστης αποδοσης.

Εχω, παντως, ακομα αρκετο χρονο μεχρι τις 300 ωρες....

Λετε να εχουμε καμια αποκαλυψη μεχρι τοτε; :unsure:

 

Χτες με κουρασατε τοσο που την εκανα για 3μερο στο χωριο....

Τα λεμε Κυριακη, δεν το χανω με τιποτα :metal:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

VeRDe dislikes this... [emoji14]

@Gomar διάλεξες αυτοκινητάρα σε λάθος πίστα.. Υπερβολικά κλειστή και τεχνική. Σε αυτη την πίστα θα προτιμούσα κάτι πιο απόλυτο, τύπου Lotus Exos 125.. Σε συγχωρώ λόγω 4C...

Alfisti και εγω :) Αλλα διαφωνω :p

Πιστευω πως η μαγεια ολη ειναι αυτη.Επειδη δεν υπαρχουν περιθωρια προσπερασης , θα πρεπει να "πιεσεις" τον αλλον για να περιμενεις το λαθος του!

Βεβαια αν μπροστα σου ειναι ο Ακης , δεν εχεις να πιεσεις τπτ.Πιο πιθανον να σε πιεζουν :hehe:

Μολις τελειωσαμε μια πολυ ωραια κοντρα με τον @liakjim και ο Κυριακος να μας ακολουθει.Σε πολλα σημεια ηρθαμε στο χιλιοστο , τα φρενα οριακα και χωρις τρακαρισμα.Σουπερ ηταν.Ενα λαθος περιμενα , αλλα ακομα περιμενω :p

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

, ηAlfisti και εγω :) Αλλα διαφωνω :p

Πιστευω πως η μαγεια ολη ειναι αυτη.Επειδη δεν υπαρχουν περιθωρια προσπερασης , θα πρεπει να "πιεσεις" τον αλλον για να περιμενεις το λαθος του!

Βεβαια αν μπροστα σου ειναι ο Ακης , δεν εχεις να πιεσεις τπτ.Πιο πιθανον να σε πιεζουν :hehe:

Μολις τελειωσαμε μια πολυ ωραια κοντρα με τον @liakjim και ο Κυριακος να μας ακολουθει.Σε πολλα σημεια ηρθαμε στο χιλιοστο , τα φρενα οριακα και χωρις τρακαρισμα.Σουπερ ηταν.Ενα λαθος περιμενα , αλλα ακομα περιμενω :p

κι εγω περιμενα τιποτα τετακες να φερετε, η να βγητε εκτος πιστας, μπας και σας φτασω,αλλα ακομα περιμενω  :hehe:

 

Αν και πηγαινατε μουρη με κωλο σε ολο τον αγωνα,ησασταν πολυ σταθεροι, ΜΠΡΑΒΟ!

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε με :

 

Camber front : -2.9

Toe front : 18

Camber rear : -1.6

Toe rear : 4

 

Ελαστικά 26 μπροστά, 27 πίσω.

 

Με τα παραπάνω τελικά το 1:23:500 είναι doable (από εμάς τους γήινους)

 

Ωραίο το setup σου Jim! Αν και πολύ διαφορετικό από το δικό μου μου δίνει ακριβώς τους ίδιους χρόνους με το δικό μου :huh: (με άλλο τρόπο) - φαίνεται ότι έφτασα τελικά τον πάτο (με τα παρόν setup) ο οποίος όμως είναι 1 δεύτερο ποιο αργός από τη πρόβλεψή σου (δηλ. 1:24:500). Τελικά πρέπει να υπάρχει και τρίτη κατηγορία (στην οποία δεν ανήκω) οι ημίαιμοι εξωγήινοι :lol:

Έγινε επεξεργασία από Aris Teidis
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε η Παρασκευη...Θα παμε για καμμια μπυρα , καφε , ποτο , χυμο , τσαι , γαλα , σαλεπι ;

 

Παρασκευή (Δευτέρα, Τετάρτη) κάνω κολύμβηση (προπόνηση) αλλά Κυριακή πρωί θα μπορούσα... Το θέμα αυτό θέλει οργάνωση.

Προτείνω ένα αντίστροφο νήμα γι' αυτό το λόγο:

 

Αντί για

Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]

θα το ονομάσουμε

Greek Gatherings [Assetto Corsa Multiplayer Racing] :hehe:
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κυριακη πρωι (καιρου επιτρεποντος)κανω προπονηση και εγω (ποδηλασια)
Σαφως και θελει οργανωση.Ειναι δυσκολο , αλλα μια μαζωξη επιβαλεται νομιζω :)
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κυριακη πρωι (καιρου επιτρεποντος)κανω προπονηση και εγω (ποδηλασια)

Σαφως και θελει οργανωση.Ειναι δυσκολο , αλλα μια μαζωξη επιβαλεται νομιζω :)

 

Οπωσδήποτε! Και εννοείται ότι αναβάλουμε και καμιά προπόνηση για τον σκοπό αυτό... :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οχι κυριακη πρωι ρε παιδια, δεν θα εχω προλαβει να γυρισω απο τας επαρχιας! 
Εγω λεω να το κανουμε κυριακη βραδυ κατα τις 9... :D
Δε νομιζω να καταλαβατε πως οι χρονοι μου στη magione ειναι μονο για μπυρα και κοιταω να το αποφυγω??? χεχε! :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.