Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

http://www.twitch.tv/arkoudadis 

 

Αν μπορείτε μπείτε να δείτε ποιότητα και πείτε άμα είναι να το κανονίσουμε για την Κυριακή!!  :D

super super super..

και μολις ειδα ενα τρακαρισμα :hehe:

 

edit : με 4 ατομα παει ελαφρως σπαστα..μπορεις να ριξεις κιαλλο την ποιοτητα.Ηδη ειναι αρκετα καλη η υπαρχουσα.

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σορρυ! Αλλά δεν έχω το ΑC.. 

Και έτσι δεν μπορώ να Stremarω εγώ το Game..

Αλλά άμα θέλει μπορεί να μου πει ο αρκουδιάρης τι Settings έχεις πάνω κάτω για να βρούμε μια χρηση τομη..

Επίσης άμα θέλει να του εξιγήσω τι μπορεί και κάνει το καθένα εδώ έιμαι..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Τι αρκουδαδης και αρκουνταντης ρε παιδιά!

Αρκουδιάρης είπαμε.. Πάντως βλέπω το Stream από ποιότητα είναι.. το καλό θα ήταν να δώσει και μερικές πληροφωρίες μπας και μπορούμε να το κάνουμε  καλύτερο..

Επίσης να μπει και σε κανα Map με άλλα αυτόκινητα να δούμε λίγο Pixelation Particles..

 

Και φυσικά θέλει και λίγο Commentary να γίνεται λίγο χαβαλές, να καταλαβαίνεις τι γίνεται έτσι στην μούγκα είναι καπως.. καταρχήν δεν έχει ενδιαφέρον

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είμαι καινούργιο μέλος εδώ και θα θελα να συμμετέχω σε αγώνες drift αλλά και σε race απλά σε race  δεν είμαι και τόσο καλός.

Έγινε επεξεργασία από ✌-Teo™drifter®-✌
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tης πορνης στο σέρβερ!!!

+1

 

Ένα permaban στον Steno please, μπας και μάθει τρόπους!

 

Ok, σύμφωνα με ημι-αξιόπιστες πηγές ίσως να υπήρξε lag, (αν και από την πλευρά μου δεν βλέπω κάτι), οπότε άκυρο!! 

Έγινε επεξεργασία από djkostas
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχουμε κανονίσει ένα livestream για τον αυριανό αγώνα cup αν όλα πάνε καλά!


Όποιος θέλει και μπορεί ας μου στείλει ένα pm για να βοηθήσει στο commentary του αγώνα!  :)


 


ΥΓ: όσοι περισσότεροι τόσο το καλύτερο  :D


  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα δηλωσει οτι δεν μπορω σημερα να τρεξω..θα μπω τελικα αλλα με σχεδον καθολου προπονηση ολη την βδομαδα γιατι δεν ειχα καθολου χρονο..μονο εχθες μπηκα το απογευμα για λιγο στον server.

George βασιζομαι πανω σου αλλη μια φορα.. :)

 

Το ταξι παντως πολυ αχωνευτο αμαξι.. :p  :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.