Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

@ akis_z80

Kατέβασα το http://www.racedepartment.com/downloads/fictional-g-drive-ring-sports-racing-bmw-m235i-racing.5879/ και το πέρασα στο σέρβερ και μου το δίνει το δοκίμασα έβαλα όμως και το steam guid.

Για δηλώστε skins τώρα που γυρίζει ,για να με βλέπετε οι υπόλοιποι με αυτό το skin πρέπει να το κατεβάσετε και να το βάλετε στο steam>steamapps>common>assetto corsa >content>cars>ks_bmw_m235i_racing>skins

To ίδιο ισχύει για όλους τα κατεβάζουμε όλοι βλεπόμαστε όλοι.

 

Τα χουν πουθενά κατηγοριοποιημένα γιατί κάτι σκόρπια από δω κι από κει βλέπω μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Τα χουν πουθενά κατηγοριοποιημένα γιατί κάτι σκόρπια από δω κι από κει βλέπω μόνο.

Στην προηγούμενη σελίδα παραθέτω μερικά αν σου αρέσει κανένα απο κει αλλιώς τα default.
Link to comment
Share on other sites

Στην προηγούμενη σελίδα παραθέτω μερικά αν σου αρέσει κανένα απο κει αλλιώς τα default.

 

Ωραίος. Θα πάω με αυτό.

 

http://www.racedepartment.com/downloads/ks-bmw-m235i-retro-double-pack.5793/

 

Θα χρειαστεί όμως όλοι να το κατεβάσουν ώστε να με βλέπουν σωστά;

Είναι κανείς για προπονησούλα?

Λεω μπω κατά τις 18:30

 

Λέω να μπω κατά τις 7.30

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν την αντέχω πια αυτήν την κοσμοχαλασιά ,μέχρι και ψιλοχάκερ μας επιτέθηκε ,έμπαινε ένας με διάφορα ονόματα και έβγαινε πριν προλάβει το σύστημα να τον εντοπίσει κάν ,ούτε από μέσα μπόρεσα να τον κάνω μπαν ούτε από έξω τον είδε το σύστημα :( .

Αυτός ο effie deffie η diego diaz κάπως.

Προτείνω αν θέλουμε να κάνουμε με την ησυχία μας προπόνηση να δίνουμε ραντεβού και να βάζουμε password το δοκιμάζουμε κι αυτό να δούμε άλλη φορά .

Ο Στέργιος και ο vitas πετάγανε σήμερα εύγε  . :D

 

Ακη απ΄ ότι κατάλαβα το σύστημα με τα σκιν για να δουλέψει πρέπει να έχουμε δηλώσει τον κάθε οδηγό με τι θα τρέξει γιατί τα μπλέκει το σύστημα ,για παράδειγμα ενώ στην αρχή μου δωσε το σωστό σκιν προφανώς γιατί ήμουν ο πρώτος που μπήκε και το είχε  ,αργότερα όταν βγήκα και ξαναμπήκα το είχε πάρει κάποιος άλλο τυχαίος που προφανώς το είχε κι αυτός .

Γι αυτό δουλεύει σωστά στο cup .

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

 AΓΩΝΑΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΤΟΥ

          ΕΠΕΡΧΟΜΕΝΟΥ ΜΝΗΜΟΝΙΟΥ

                    BMW M235i racing

 

Practice 60 min ώρα 20:45

Qualify   15 min ώρα 21:45

Race      20 laps  ώρα εκκίνησης  22:00

Grip στο practice 95% αν θέλετε να αυξηθεί για το qualify μπήτε και κάνετε γύρους από την αρχή.

 

 

Kανόνες αγωνιστικής συμπεριφοράς +




Σημαντικό:
  • Αν έχουμε επαφή με άλλον οδηγό και τον βγάλουμε εκτός του παραχωρούμε σε ασφαλές σημείο τη θέση μας.
  • Προσοχή όταν ξαναμπαίνουμε στην πίστα. Ακόμη και αν βγούμε εκτός πίστας από λάθος άλλου οδηγού, αυτό δε μας δίνει το δικαίωμα να μπούμε καρφί στην πίστα και να χαλάσουμε τον αγώνα και των υπολοίπων.
  • Χρήση virtual mirror (f11)
  • Για καλύτερο spatial awareness προτείνεται το Hellicorsa Application Download
  • Xρήση teamspeak .
  • Το password δίνεται από δώ η από το teamspeak .
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε ολους, ωραιος αγωνας...

Στις πρωτες θεσεις πρεπει να επεσαν κορμια.

Μπραβο και στον "θειο" Πανο για τη νικη του.

Εγω δεν καταφερα να τερματισω. 3 γυρους πριν το τελος απο λαθος κατεβασμα εστειλα τη μηχανη στην εξεδρα. :hehe:

sorry που δε μπηκα ts. Ειχε πολυ ζεστη για να βαλω ακουστικα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Οτι και να πούμε είναι λίγο φοβερές μάχες εμπρός, εγώ επωφελήθηκα όταν ενεπλάκησαν μεταξύ τους οι πιό γρήγοροι ,ρε παιδιά πως έχετε το τσαγανό να πατάτε τέρμα το γκάζι συνέχεια ?

Μάλλον φταίνε τα χρόνια μου, ο φόβος με είχε κατακλύσει, ευτυχώς αυτή τη φορά σώθηκα ως δια μαγείας γιατί δεν είχα ελπίδα .

Δημήτρη άντε να βάλεις την g27 δεν μπορώ να παριστάνω το αουτσάιντερ μόνος μου .

Ακη λυπήθηκα από τη μιά καταχάρηκα από την άλλη δεν στο κρύβω, ήταν ο μόνος τρόπος να πάρω τη νίκη .

Eδώ που τα λέμε συνωμότησε το σύμπαν για να βγει αυτό το αποτέλεσμα.

Vitouli κρίμα μόνο εγώ ξέρω πως την άξιζες εσύ αυτή τη νίκη,πάρε τώρα τα λόγια της παρηγοριάς και να μάθεις να σέβεσαι τα χούφταλα :p:D

Αρη σταθερά ανοδική η απόδοσή σου  αλλά δύσκολοι και αιμοσταγείς αντίπαλοι οι σημερινοί .

Το combo πολύ ζόρικο μου θύμισε wtcc sto race07 .

Wolves θα σε πάνε μέσα για δολιοφθορά οι γερμανοί ,θα σε συνδέσουν με το Βαρουφάκη να μου το θυμηθείς!

Στέργιε και Θοδωρή δώσατε ρέστα ,ευτυχώς μεταξύ σας :p :p :D

Ο Στέλιος δεν χρειάζεται να πούμε πως συνεχίζει να με εκνευρίζει  όπως τότε με τα lotus sto silverstone ευτυχώς σήμερα υπήρχαν αρκετά εμπόδια μεταξύ μας. :D 

Νά στε καλά και οι υπόλοιποι και να συνεχίσετε να συμμετέχετε, μη το βάζετε ποτέ κάτω, όπως λέει και ένας φίλος τρέχουμε για διασκέδαση κι ας μη μας φαίνεται :p:D.

Καλή εβδομάδα της συνέχειας των παθών και της ταλαιπωρίας .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

G27 από τέλος Σεπτέμβρη <_<

Δεν πειράζει, να μου περάσει κ ο πόνος στον δεξί αντίχειρα (μάλλον κρατάω το τιμόνι μ@λακισμένα).

 

Αουτσάιντερ ο πρωταθλητής της season 1 ????

τσ τσ τσ

'Ετσι ρίχνε στάχτη στα μάτια του κόσμου.

Μπορεί να μην είσαι ο γρηγορότερος σε απόλυτους χρόνους, αλλά το μυστικό σου είναι στην σταθερότητα.

 

Ο Άρης , έχει μαγνήτη δεν εξηγείται αλλιώς .

 

Στέργιος τρομερή μεταγραφή και εξαιρετικός χαρακτήρας, πολύ χαίρομαι.

 

Άκης, οι κατάρες έπιασαν τόπο.

 

ThodorisGR , ξέρω πως μας διαβάζεις φίλε, φτιάξε επιτέλους ένα προφίλ να μιλάμε σαν άνθρωποι και αν μπεις κ στο teamspeak να γνωριστούμε, ακόμα καλύτερα.

 

Επόμενο combo από Στέλιο!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε ολα τα παιδια που τρεξαν χθες και συγχαρητηρια στον Πανο για την νικη!Δυστυχως σε συνθηκες αγωνα κανεις πολυ πιο ευκολα χαζα λαθακια..ειδικα αν δεν εχεις προπονηθει ολη την βδομαδα..δεν πειραζει εγω μπηκα γιατι μ αρεσε το αμαξι αλλα κ η πιστα.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος αγώνας με συγκινήσεις στο τέλος για τις θέσεις 2-3-4.

 

Συγνώμη στον Άρη που τον χρησιμοποίησα για stop , πήγα οριακά.

Άφησες χώρο για τον δίπλα σου απ'ότι θυμάμαι και έτσι άργησες να βάλεις τον ποπό σου μέσα και σε κούρεψα :D

 

Επόμενο Race: 312T @ Spa @ 9am starting grip @ 95%

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Αγώνας για μελέτη!!! Αξίζει να ξεκοκαλιάσετε το replay!

 

Μπράβο Πάνο, η νίκη είναι δικαιωματικά δική σου (και η δεύτερη θέση στην κατάταξη ;))

Θοδωρής και Στέργιος πανίσχυροι μονομάχοι! Σας έπιασε όμως στο ύπνο (στη κόντρα σας πάνω) ο Στέλιος!

Στέλιο τι να πω, η οδήγησή σου - σεμινάριο! Το κάνεις να φαίνεται τόσο φυσικό! (το πρώτο εσάκι το παίρνει με τρίτη!)

Jim, το πολέμησες, αλλά με ένα περίστροφο ενάντια σε πολυβόλα! Σόρυ και για το τράκο - δυστυχώς τα ανακλαστικά μου δεν είναι πια τόσο ικανοποιητικά...

Arkoudadis, μπράβο, πολύ δυνατός και σταθερός! Δεν είμαι σίγουρος ότι θα κατάφερνα τελικά να σε περάσω αν δεν είχες την έξοδο. Μια προτροπή μόνο για να καλυτερέψουμε την αγωνιστική μας εμπειρία (δεν είναι παράπονο :)): προσπάθησε να κρατάς ποιο καθαρή πορεία όταν δέχεσαι επίθεση.

Vitas, ταχύτατος όπως μας έχεις συνηθίσει, πρέπει να είχες και εσύ τις ατυχίες σου κρίνοντας από το αποτέλεσμα (δυστυχώς δεν πρόλαβα να δω την πορεία σου).

Ένα μεγάλο μπράβο στον Άκη για τον ταχύτερο γύρο του αγώνα και για το κουράγιο καθώς και το αγωνιστικό του πνεύμα - που μπήκε στον συναγωνισμό παρά τους τρεις (νομίζω) γύρους καθυστέρηση!

Ένα μεγάλο μπράβο και στα υπόλοιπα παιδιά, για την προσπάθειά τους!

 

Για ρίξε το επόμενο combo κύριε Στέλιο! (ωχ τώρα το είδα, απαπα!) :D

Έγινε επεξεργασία από Aris Teidis
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.