Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Η άποψη μου είναι πως από τη στιγμη που εχεις το assetto corsa πήγαινε προς το dirt rally να εχεις ποικιλία. Αυτή είναι η γνώμη ενός ραλακια βέβαια... :)

 

 

1) Αξίζει?? 

2) Η codemasters έχει ένα θέμα με τις τιμονιέρες της logitech (G27) έχουμε πληροφορίες για προβλήματα?

Link to comment
Share on other sites

Το έχω και έχω τη g27.

Το αν αξίζει είναι υποκειμενικό για το λόγο ότι ακομα είναι "beta" οπότε τα θεματακια του τα έχει, αλλα γίνετε όλο και καλύτερο με το καιρο. Όσο για τη g27 την υποστηρίζει πλήρως, δεν θα εχεις κανένα απολυτως θέμα. Αυτή τη στιγμη που μιλάμε δεν υπαρχει καλύτερο ραλυ και ας είναι beta το dirt. Ωστοσο πολλοί ακομα πιστεύουν στο Richard burns rally ακομα, το συγκρινουν με αυτο και δεν το βρισκουν τοσο καλο "simulator" οσο το rbr, οκ παω πασο, αλλα και μονο που στη συγκριση εχει ξεπερασει ολα τα αλλα ραλυ και συγκρινετε με το rbr τοτε καλα το πανε. :)

Για μένα ειναι ωραίο, ορμά του.

;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

το project cars εχει βελτιωθει αρκετα με τα τελευταια updates.Εχω γραψει 170 ωρες και μπορω να πω οτι υπαρχουν αυτοκινητα που θα σε καθηλοσουν αυτες τις μερες δοκιμαζα το τελευταιο free bonus ruf rt 12 εξαιρετικο αλλα δυσκολο στο οριο, πιστευω και τα υπολοιπα του τελευταιου dlc θα ειναι εξισου καλα  :)

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν πάει καλά πρέπει νά χω συνδέσει το ασσέττο με τη δουλειά και δεν ξεκινάει χωρίς αυτήν . :D

Λοιπόν μιας και από αύριο ξεκινάω και τη δουλειά λέω να ξεκινήσουμε να σκεφτόμαστε με τι κόμπο θα τρέξουμε την Κυριακή , τί λέτε να αφήσουμε τα gt3 με το Zandvoort  και όπου βγεί ?

Προσοχή μην αγχωθείτε όμως δεν θέλω εμφράγματα με την πρώτη εβδομάδα .

Aντε μπήτε και κάνετε χρόνους θα πλακώσουν και οι ξένοι, ραντεβού την Τετάρτη κατά τις 11:30 για καμιά ωρίτσα να ζεσταθούμε ,ίσως μπω και σήμερα την ίδια ώρα , μ έχει πιάσει κατάθλιψη που ξεκινάω αύριο τη δουλειά και είμαι με αντικαταθλιπτικά μήπως να τα αντικαθιστούσα με μια δόση ασσέττο? :(

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι ώρα να κάνουμε ένα διάλειμμα από το Zandvoort? Δε λέω, καλή πίστα αλλά επειδή είναι τόσο καιρό στο σέρβερ συν ότι ήταν μέρος της λίγκας που παίρνω μέρος στο raceroom την έχω σκυλοβαρεθεί..

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε για   nurburing sprint .

Δεν τό χουμε τρέξει ιδιαίτερα ,είναι πρόταση φίλων που ασχολήθηκαν το καλοκαίρι δοκιμάζοντας κόμπια για να μας κάνουν τη ζωή πιό εύκολη :D

Βάζω pole δοκιμαστικά και από Κυριακή ίσως το γυρίσουμε στο σύστημα αποφασίζει κάποιος από τους συμμετέχοντες ,το συζητάμε κι αυτό .

 

http://www.poll-maker.com/poll402457x66d74747-15

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Φρένα έχουν και μάλιστα από τα καλύτερα απλώς τα χιλιόμετρα είναι πολλά :-D

Εμένα χθες στο zandvoort to Nissan με ενθουσίασε, τα bmw από την άλλη μ αρέσουν ούτως η άλλως.

Link to comment
Share on other sites

Θα είναι αγώνας πρωταθλήματος με βαθμολογία την Κυριακη????????????????????????????????????????????????????????????

Δεν υπάρχει αγώνας του thelab που να μην βαθμολογείται τις Κυριακές αγαπητέ teammate .

 

http://www.poll-maker.com/poll402457x66d74747-15

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το road car λεω.............

δε θα συνενοηθουμε :p

ε δεν εχει φρενα αυτο και ας ειναι πολλα τα χιλιομετρα.

Στην ψηφοφορία έχω βάλει το gt3 πάντως που είναι μια χαρά,δεν έχω οδηγήσει το road car ακόμα μεταξύ μας ούτε που τό χα προσέξει .

Ψηφάτε μέχρι αύριο μεσημέρι ,έτσι μπράβο σε περίπτωση ισοβαθμίας  bmw - nissan gt3  τρέχουμε με nissan γιατί με bmw τρέξαμε προσφάτως :p :p :p,δημοκρατικότατο δεν μπορείτε να πείτε,οκ πλάκα κάνω αλλά ψηφάτε κάνα νισάν είναι ωραίο σας λέω γράφει άψογα και στο ριπλέυ .

Ασε που το bmw έχει την τάση να έχει στριμμένους τους τροχούς κατά την εκκίνηση. :p:D

 

http://www.poll-maker.com/poll402457x66d74747-15

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν θά λεγα όχι για το Zonda αλλά βλέπεις η πλειοψηφία θέλει ένα από τα άλλα δύο .

Τώρα το άν είναι βαρετό η όχι θα δείξει ανάλογα με τον ανταγωνισμό ,αν έχουμε τόσο κόσμο όσο στην ψηφοφορία πίστεψέ με θά χει ενδιαφέρον.

Βρε σεις μη ψηφίζετε δύο φορές γιατί κάτι τέτοιο διαφαίνεται από το νούμερο,μπορεί και να κάνω λάθος και νά χουμε κοσμοπλημμύρα την Κυριακή.

http://www.poll-maker.com/poll402457x66d74747-15

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν θά λεγα όχι για το Zonda αλλά βλέπεις η πλειοψηφία θέλει ένα από τα άλλα δύο .

Τώρα το άν είναι βαρετό η όχι θα δείξει ανάλογα με τον ανταγωνισμό ,αν έχουμε τόσο κόσμο όσο στην ψηφοφορία πίστεψέ με θά χει ενδιαφέρον.

Υποψιάζομαι ότι πολλοί ψηφίσαν 2 και 3 φορές :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.