Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Οκ έβαλα φίλτρο και πέταξε έξω τις διπλές ψήφους :p:D

Πολλοί είμαστε κι έτσι,ωραία ότι θέλει ο λαός.

http://www.poll-maker.com/poll402457x66d74747-15

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ta pole σταματούν εδώ η δημοκρατία είναι τελικά το πιο δύσκολο και απαιτητικό πολίτευμα! :(

Συνεχίζουμε με τη δικτατορία αυτού που αποφασίζει για το επόμενο combo . :D

Aρη θα σε προτείνω για επόμενο δικτάτορα έτσι ώστε να τρέξεις το Ζonda που θα επιλέξεις με το ψευδώνυμο Zonta! :D

Link to comment
Share on other sites

Ta pole σταματούν εδώ η δημοκρατία είναι τελικά το πιο δύσκολο και απαιτητικό πολίτευμα! :(

Συνεχίζουμε με τη δικτατορία αυτού που αποφασίζει για το επόμενο combo . :D

Aρη θα σε προτείνω για επόμενο δικτάτορα έτσι ώστε να τρέξεις το Ζonda που θα επιλέξεις με το ψευδώνυμο Zonta! :D

Σου έδωσα τώρα πάτημα να με δουλεύεις, ας πρόσεχα :D

 

Εγώ ζήτησα catergam ( :lol: ) αλλά προηγείται το νέο μέλος της παρέας μας!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ta pole σταματούν εδώ η δημοκρατία είναι τελικά το πιο δύσκολο και απαιτητικό πολίτευμα! :(

Συνεχίζουμε με τη δικτατορία αυτού που αποφασίζει για το επόμενο combo . :D

Aρη θα σε προτείνω για επόμενο δικτάτορα έτσι ώστε να τρέξεις το Ζonda που θα επιλέξεις με το ψευδώνυμο Zonta! :D

 

+1 για τη χούντα :p γιατί όπως πολύ σωστά ειπώθηκε δεν ψηφίζουν μόνο αυτοί που θα τρέξουν 100%. Κι εγώ ψήφισα αλλά κάτι μπορεί να αλλάξει τελευταία στιγμή και να επηρεάσω τζάμπα το αποτέλεσμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ραντεβού, μαζευτήκαμε 13 χθες, πολύ ωραία μου είχε λείψει κι εσύ Ιάσονα φρόντισες να με κάνεις να χάσω κάνα δυό κιλά .

Ηρεμα άνθρωπέ μου αμάν, πάρε και λίγο το πόδι από το γκάζι μου τον έσκασες τον γκοτζίλα μου.

Γιάννη χθες ήσουν πολύ καλός έβλεπα ακολουθούσες μια χαρά στους πρώτους γύρους μπράβο φίλε μου.

Γιάννη αυτή η πίστα και το αυτοκίνητο υπάρχουν και στο rre κάνε μια σύγκριση να δεις ,αίσθηση και ριπλέυ και πες μου ,έχει βελτιωθεί βέβαια το RRE αλλά νομίζω μ΄ αρέσει περισσότερο στο assetto.

Ωραίοι και οι arkoudadis kai anthemius επιτέλους ξαναγύρισε κι ο Billy αλλά ο Wolves πουθενά δεν πιστεύω να βαρέθηκες εεε?

Στέργιε που εξαφανίστηκες βρε, σε βούτηξε η γυναίκα από τα μαλλιά, καλά δεν της το χες πεί?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη αυτή η πίστα και το αυτοκίνητο υπάρχουν και στο rre κάνε μια σύγκριση να δεις ,αίσθηση και ριπλέυ και πες μου ,έχει βελτιωθεί βέβαια το RRE αλλά νομίζω μ΄ αρέσει περισσότερο στο assetto.

 

Ευχαριστώ Πάνο, με "τραβήξατε" μαζί σας στους πρώτους γύρους αλλά δεν μπόρεσα να ακολουθήσω το ρυθμό σας. Βοήθησε και ότι το Nurburgring το ξέρω σχετικά καλά.

 

Δυστυχώς σύγκριση με το R3E μπορώ να κάνω μόνο για την πίστα, ο γκοτζίλα είναι μέρος του ADAC 2013 pack κι εγώ έχω μόνο το 2014 (πόσο απαράδεκτο πια αυτό το pricing model του raceroom). 

Η πίστα λοιπόν πολύ καλή, αν και το layout που προτιμώ είναι το short με το πολύ γρήγορο NGK chicane προς το τέλος. Τα curbs στο AC μου φάνηκαν λίγο πιο... επιεική αλλά σε αυτό μπορεί να έπαιξε ρόλο το τανκς το Nissan και να τα ισοπέδωσε :p Σίγουρα πολύ ευχάριστη να την τρέχεις, στο R3E πιο bumpy σε σημείο ίσως υπερβολής. Και η συμπεριφορά του GTR ενδιαφέρουσα, νοιώθεις τον παραπάνω όγκο και το βάρος σε σχέση με τα άλλα πιο ευέλικτα GT3 (βλ. Mclaren και Ζ4).

Συνολικά πολύ καλός συνδυασμός πίστας-αυτοκινήτου, αναμένονται κοντινές μονομαχίες, όλα τα παιδιά ήταν πολύ κοντά σε χρόνους.

Δεν ξέρω αν θα ταίριαζε να έμπαινε και η Bentley Continental GT3 που είναι παρόμοιου τύπου, αλλά μια που είναι third party mod ίσως καλύτερα να μην το μπλέξουμε το πράγμα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Στέργιε που εξαφανίστηκες βρε, σε βούτηξε η γυναίκα από τα μαλλιά, καλά δεν της το χες πεί?

 

:lol:  :lol:  :lol:

 

Παιδιά συγνώμη για προχθές που έφυγα απότομα χωρίς να χαιρετήσω.

Έπρεπε να μιλήσω στο τηλέφωνο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στους μαχητες της ασφαλτου
Τι ωρα σημερα ξεκινανε τα quals / race ?
Ποσοι γυροι ?

Θα μαζευτει λαος η θα μας την κανουν για το ACleague?

Ρωταω γιατι θα ειμαι εξω και θα προσπαθησω να γυρισω

Link to comment
Share on other sites

20:50 practice για 1 ώρα

21:50 qualify 15λεπτα

22:05 περίπου αγώνας 25 γύρων

Νissan gtr-gt3

Nurburgring sprint

 

 

Είμαι ο μόνος που θα κάτσει να δει την Εθνική στης 10 ενάντια στην Κροατία??

Ή θα είναι άδειος ο σέρβερ?!! 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.