Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Να πω ένα μεγάλο συγγνώμη στον @Aris Teidis, μετά το τρίτο restart έχασα τελείως την αυτοσυγκέντρωσή μου (και μαζί τα φρένα) και του έπεσα πάνω. Σε περίμενα να ξεκινάγαμε μαζί αλλά (όπως ήταν λογικό) σε ξενέρωσα... Και πάλι συγγνώμη Άρη..

Link to comment
Share on other sites

Να πω ένα μεγάλο συγγνώμη στον @Aris Teidis, μετά το τρίτο restart έχασα τελείως την αυτοσυγκέντρωσή μου (και μαζί τα φρένα) και του έπεσα πάνω. Σε περίμενα να ξεκινάγαμε μαζί αλλά (όπως ήταν λογικό) σε ξενέρωσα... Και πάλι συγγνώμη Άρη..

Σταμάτα, δεν πειράζει, φιλικοί αγώνες είναι και έφταιγα και εγώ λιγάκι γιατί μπορεί να σε ξεγέλασα και να νόμισες ότι σου αφήνω την εσωτερική αλλά εγώ έτσι παίρνω αυτή τη στροφή, ανοίγομαι αριστερά και μετά με πρώτη κόβω απότομα...

Έφυγα γιατί δεν είχα πολύ όρεξη σήμερα και κάπου έχασα και την υπομονή μου με τα restart. Δεν φταις εσύ. Κρίμα που δεν συνέχισες και σε ευχαριστώ που με περίμενες...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραία περάσαμε κι απόψε με το godjilla ,o Jason όπως αναμενόταν διέλυσε τον ανταγωνισμό κι εγώ παρ΄ολίγον να διαλύσω τη σχέση μου με τον vita :p :p :p:D .

Ηρωας της ημέρας ο wolves με το gamepad μπράβο ρε είδα λίγο το ριπλέυ είναι κατόρθωμα οι χρόνοι που κάνεις μ΄ αυτό το κουτί στα χέρια.

Ωραίος Γιάννη έγινες μόνιμος στην παρέα ,Κυριάκο επιτέλους έλαβες μέρος σ΄ ένα σοβαρό game  χάνεσαι εκεί στο pcars.

Αρη άτυχος βρε αδελφέ μας τά λεγε ο Γιάννης μετά που έφυγες κρίμα, δεν φώναζες θα ξανάκανα restart για σένα :D κι άσε τους να φωνάζουν :p:D

Γιάννη oι τύχες μας στα χέρια σου φρόντισε μας.

Vitas  ανέβασε το ριπλέυ μας έχεις κακομάθει,μπορείς επίσης στο λίνκ πιο κάτω να δεις τη διαφορά που έχουμε στη βαθμολογία :p  :D    bye !

 

έχασα και την υπομονή μου με τα restart

Εντάξει βρε Αρη δεν θα ξανακάνουμε restart ίσως ήταν σφάλμα μου sorry.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

Ηρωας της ημέρας ο wolves με το gamepad μπράβο ρε είδα λίγο το ριπλέυ είναι κατόρθωμα οι χρόνοι που κάνεις μ΄ αυτό το κουτί στα χέρια.

 

 

wow

http://managerdc2.rackservice.org:50299/sessiondetails?playerInSessionId=19488#

Σταθεροτατος.Μπραβο και απο μενα!!!

Επισης σημερα παρολο που εγινε λιγο "παιδικη χαρα" στο 2ο race περασαμε ωραια.Ημασταν βεβαια λιγοι , αλλα το ευχαριστηθηκαμε!

Κυριακο , κριμα που εφυγες και δεν επαιξες και τον αλλον αγωνα

Αρη , τωρα που δε βλεπει ο Ακης , εκμεταλλευτηκε ο Παναγιωτης να κανει μαζεμενα ολα τα restart που δεν εγιναν τον τελευταιο καιρο :p και μη ξενερωνεις γιατι θα ερθω να παρω και την G25 σου :D

Vita , μπραβο για τον αγωνα!Που να ανοιγες και την οθονη ! :hehe:

Γιαννη , μη σε παρασυρει ο Παναγιωτης,γιατι στο τελος θα παιζετε συγκρουομενα στις στροφες οπως συνηθιζει με τον φιλο του :hehe:

Υ.Γ1 Εννοειται η τελευταια φορα που γινονται τοσα Ρεσταρτς .

Υ.Γ2 Εννοειται @, εισια ευπροσδεκτος στους αγωνες , αλλα θα πρεπει να κανεις αρκετο Practice(και για τους χρονους) αλλα και οσον αφορα τους κανονες εντος σερβερ :)

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την τιμή να διαλέξω το επομενο combo. Δυστυχώς θα στενοχωρήσω το φίλο Gomar, αλλά δεν θα διαλέξω road car. Σκεφτόμουν να βάλω πιο κουλό συνδυασμό (formula renault@adelaide?) αλλά είχατε δίκιο όταν είπατε να είναι κάτι πιο δημοφιλές για καλύτερο συναγωνισμό. Για να μη μακρηγορώ άλλο, προτείνω το....... Audi TT Cup 2015 στην Imola. Το διάλεξα γιατί είναι ευκολοδήγητο, FWD και μου θυμίζει λίγο τα WTCC από το Raceroom. Πιστεύω να δημιουργήσει τον ίδιο κοντινό ανταγωνισμό. Ελπίζω μόνο να μη τα κάνει άνω κάτω το push to pass...

 

Το λινκ είναι αυτό:

 

http://www.racedepartment.com/downloads/audi-tt-sport-cup-2015.7199/

 

Αν δε το θέλετε, μου λέτε και σας λέω το plan B.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την τιμή να διαλέξω το επομενο combo. Δυστυχώς θα στενοχωρήσω το φίλο Gomar, αλλά δεν θα διαλέξω road car. Σκεφτόμουν να βάλω πιο κουλό συνδυασμό (formula renault@adelaide?) αλλά είχατε δίκιο όταν είπατε να είναι κάτι πιο δημοφιλές για καλύτερο συναγωνισμό. Για να μη μακρηγορώ άλλο, προτείνω το....... Audi TT Cup 2015 στην Imola. Το διάλεξα γιατί είναι ευκολοδήγητο, FWD και μου θυμίζει λίγο τα WTCC από το Raceroom. Πιστεύω να δημιουργήσει τον ίδιο κοντινό ανταγωνισμό. Ελπίζω μόνο να μη τα κάνει άνω κάτω το push to pass...

 

Το λινκ είναι αυτό:

 

http://www.racedepartment.com/downloads/audi-tt-sport-cup-2015.7199/

 

Αν δε το θέλετε, μου λέτε και σας λέω το plan B.

 

Πάντως και τα gt3 είναι ευκολοοδήγητα οπότε και το evora (δεν θυμάμαι να το χουμε παίξει ποτέ) που είχες αναφέρει αν θυμάμαι καλά σε παλαιότερο πόστ δεν θα ταν άσχημο,το κακό (για μένα)είναι πως η συμμετοχή μου κρίνεται αμφίβολη γιατί αρρώστησα χθες με το aircondition πάνω μου και να στάζω από τον ιδρώτα .

Ξύπνησα με 39 πυρετό και πήρα αντιπυρετικά για να πάω στη δουλειά.

Ας το τεστάρουν το audi μερικοί να μας πουν, Jason, Ari, Wolves ιδιαίτερα εσύ που παίζεις και με πάντ .(Διάβασα και μερικά αρνητικά σχόλια όσον αφορά στον ήχο και άλλα,να μη δημιουργήσει και θέματα συμβατότητας)

Αν αποφασίσετε θα προσπαθήσω να το βάλω στο server το βραδάκι που επιστρέφω, ανάλογα πως θά μαι, ίσως ζητήσουμε και τη συνδρομή του Ακη.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και τα gt3 είναι ευκολοοδήγητα οπότε και το evora (δεν θυμάμαι να το χουμε παίξει ποτέ) που είχες αναφέρει αν θυμάμαι καλά σε παλαιότερο πόστ δεν θα ταν άσχημο,το κακό (για μένα)είναι πως η συμμετοχή μου κρίνεται αμφίβολη γιατί αρρώστησα χθες με το aircondition πάνω μου και να στάζω από τον ιδρώτα .

Ξύπνησα με 39 πυρετό και πήρα αντιπυρετικά για να πάω στη δουλειά.

Ας το τεστάρουν το audi μερικοί να μας πουν, Jason, Ari, Wolves ιδιαίτερα εσύ που παίζεις και με πάντ .(Διάβασα και μερικά αρνητικά σχόλια όσον αφορά στον ήχο και άλλα,να μη δημιουργήσει και θέματα συμβατότητας)

Αν αποφασίσετε θα προσπαθήσω να το βάλω στο server το βραδάκι που επιστρέφω, ανάλογα πως θά μαι, ίσως ζητήσουμε και τη συνδρομή του Ακη.

 

Είμαι προβλέψιμος, το plan B μου είναι η Evora GTC :) . Δεν το είπα από την αρχή γιατί ήθελα να δώσετε μια ευκαιρία στο ΤΤ ;) Έχεις δίκιο, οι ήχοι του ΤΤ δεν είναι καλοί αλλά από πλευράς ποιότητας ήχου, κατα τ' άλλα δεν προκαλεί crashαρίσματα. Να φανταστείς πως σκεφτόμουν να κάνω edit τα sound files για την Κυριακή αν έβρισκα χρόνο. Περαστικά σου Πάνο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ρίξε Κανά λαπ Γιάννη να δούμε:D

περαστικά Παναγιώτη.κλείνε τα παράθυρα στο αμάξι[emoji14]

Oκ, όταν γυρίσω από δουλειά θα ανεβάσω ένα reference lap, ετσι, για να έχεις κάτι να διαλύσεις [emoji14]
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην να ευχαριστησω για τα καλα σας λογια για χτες. Mου δινουν κουραγιο.

 

Tο audi λιγο που το δοκιμασα χτες, δεν ειχα καποιο θεμα, ευκολοδηγητο ειναι, αλλα ρε παιδακι μου, ειναι λιγο fail το mod για τα γουστα μου.

Οπως ανεφερε και ο @kyr.., πιο πισω, ξενερωνεις λιγο με την ποιοτητα του.

Σαν να εβαλα το rf ήταν :p . Ελα @mad_dog, μην τσιμπας τωρα, πλακα κανουμε..... :hehe:

Θα προτιμουσα το lotus.

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Για επομενο combo αποφασιζει ο @

Λιγοι και καλοι σημερα :D

 

Υ.Γ χαιρομαι να βλεπω τους Panosdimp & Vitas να τσακωνονται στις στροφες :hehe:

Τα πράγματα είναι πιο απλά απο όσο δείχνουν... ;)

Γενικώς με τον panosdimp σφαζόμαστε...

Αλλά ώς γνωστόν (ξερει ο panosdimp), έκανα μετακόμιση τον υπολογιστή σε άλλη πόλη..

Όταν έσκασα πάνω του, υπήρχε μετακίνηση της πεταλιέρας κατά το γκαζόφρενο.. Ξεκλείδωσε ο πίσω άξονας, πάτησε γρασίδι, και έπεσα με ονειρικό τρόπο επάνω στην πόρτα του panosdimp..

Το ίδιο ακριβώς έπαθα και στον πρώτο αγώνα, (αλλά εκεί βρήκε ευκαιρία και με προσπέρασε χτενίζοντας ταυτόχρονα την κόμη του με την γλειμμένη του τσατσάρα...)

Στην τρίτη επανεκκίνηση του αγώνα, φυσικά και δεν προκάλεσα καμία επαφή,

απλά κάποιος οδηγάει νομίζοντας οτι του ανήκει όλο το πλάτος του δρόμου !!!!! 

(Νομίζω τα πρωινά διαπιστευτήρια κίνησης και προσπεράσεων λειτουργούν προς υπεράσπιση μου στα άνωθεν λεγόμενα μου..)

Δυστυχώς, η αδυναμία κλειδώματος του πίσω άξονα με γκαζόφρενο μου κόστισε 1 δευτερόλεπτο στο γύρο.. 

Αν και θα έπρεπε, μέχρι τώρα δεν έχω ζητήσει απο τον takisdimp συγγνώμη για το αντιαθλητικό της συμπεριφοράς μου..

Θα το κάνω μόλις γίνει καλά...

Περαστικά σου takisdimp.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω.σε έναν αγωνα ,ειδα κάποιον με όνομα dolly to provato.ξέρουμε ποιος ειναι;

λες να ναι ο αγαπημενος σου moderator απο εδω μεσα; :hehe:

ban απο τον σερβερ τωρα............. :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα πράγματα είναι πιο απλά απο όσο δείχνουν... ;)

Γενικώς με τον panosdimp σφαζόμαστε...

Αλλά ώς γνωστόν (ξερει ο panosdimp), έκανα μετακόμιση τον υπολογιστή σε άλλη πόλη..

Όταν έσκασα πάνω του, υπήρχε μετακίνηση της πεταλιέρας κατά το γκαζόφρενο.. Ξεκλείδωσε ο πίσω άξονας, πάτησε γρασίδι, και έπεσα με ονειρικό τρόπο επάνω στην πόρτα του panosdimp..

Το ίδιο ακριβώς έπαθα και στον πρώτο αγώνα, (αλλά εκεί βρήκε ευκαιρία και με προσπέρασε χτενίζοντας ταυτόχρονα την κόμη του με την γλειμμένη του τσατσάρα...)

Στην τρίτη επανεκκίνηση του αγώνα, φυσικά και δεν προκάλεσα καμία επαφή,

απλά κάποιος οδηγάει νομίζοντας οτι του ανήκει όλο το πλάτος του δρόμου !!!!! 

(Νομίζω τα πρωινά διαπιστευτήρια κίνησης και προσπεράσεων λειτουργούν προς υπεράσπιση μου στα άνωθεν λεγόμενα μου..)

Δυστυχώς, η αδυναμία κλειδώματος του πίσω άξονα με γκαζόφρενο μου κόστισε 1 δευτερόλεπτο στο γύρο.. 

Αν και θα έπρεπε, μέχρι τώρα δεν έχω ζητήσει απο τον takisdimp συγγνώμη για το αντιαθλητικό της συμπεριφοράς μου..

Θα το κάνω μόλις γίνει καλά...

Περαστικά σου takisdimp.

 

:eek::hehe: H σχέση μας ήταν πάντα γεμάτη εντάσεις από το πρώτο λεπτό , ειλικρινά με έχεις μεταμορφώσει τα τελευταία χρόνια σε χαλύβδινο κομμάντο ,θέλει λίγο δουλίτσα παραπάνω το θυμικό μου είναι αλήθεια αλλά είμαι σίγουρος πως τώρα που πήγες τον υπολογιστή στην πόλη που μένεις θα με κάνεις τρανσφόρμερ!

Γι αυτό άλλωστε σε προτίμησα για teammate μου στο cup, κάποιος έπρεπε να αναλάβει να συνετίσει όσους νομίζουν πως η πίστα ανήκει σ΄ όλους εξίσου και όχι ολοκληρωτικά στην ομάδα gulf.

H συγνώμη φίλε μου είναι συγνώμη και λέγεται αμέσως όχι περιμένοντας να δεις αν θα επιβιώσω :rip:  μπας και τη γλυτώσεις κι αυτή.

Λοιπόν σε πληροφορώ πως η τσατσάρα μου έχει να κάνει πολύυυ περισσότερη δουλειά από τη δικιά σου :bleh::sarcastic: .

Θα θυμηθώ εδώ τα λόγια του Ιάπωνα αυτοκράτορα μετά την επίθεση στο Περλ Χαρμπορ "πολύ φοβάμαι πως ξυπνήσαμε έναν γίγαντα που κοιμόταν"

αυτές οι σκέψεις με πλημμύρισαν :fie: όταν  με πληροφόρησες πως μετέφερες τον υπολογιστή στην πόλη που μένεις όλη τη βδομάδα!

Εχεις κι αυτές τις εμμονές να αλλάζεις τα ονόματα (άκου takisdimp που το θυμήθηκες :D )  σαν τον αδελφό μου πριν πολλά πολλά χρόνια είχε ένα σέατ φούρα ,ε λοιπόν όταν αναφερόταν στο αυτοκίνητό του τό λεγε Φίατ 127 αυτός τουλάχιστον χρησιμοποιούσε ένα όνομα με περισσότερη αίγλη εσύ? :D

See you on track παλιο προσπερασάκια ! :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα γλιτώσετε από την παρουσία μου και την επόμενη Κυριακή αλλά θα προσπαθήσω να μπω μεσοβδόμαδα για κανένα φιλικό..

@panosdimp, περαστικά και αν χρειαστεί καμιά τροποποίηση/ρύθμιση στείλε μήνυμα!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.