Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

6 hours ago, panosdimp said:

"Φίλοι" μου είναι σχεδόν όλοι εδώ μέσα κολλητός μου είναι μόνο ο Vitas .:D

Εγώ με 5,4 ευρώ γίνομαι πάλι φίλος σου.

 

Κάνω κ καλές εντριβές. -Βήττα μην ξερογλύφεσαι στο μεσιέ Φάουστ το πρότεινα εσύ στα αυγά,ιδίως μετά το φτύσιμο της Σαλονικοσυνάντησης που πήρες αδικαιολογήτως απουσία-

Έγινε επεξεργασία από sosna
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν εξαιρέθηκες ποτέ οπότε κράτα τη μπάζα για να πάρεις καμιά οθόνη, όπως μου είπε κ η κόρη μου ειρωνικά όταν είδε το τερατούργημα πάνω στο γραφείο "κτύπα άλλες τρεις να μας πηγαίνεις καμιά βόλτα". :hehe:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος rapid_fast έγραψε:

Κολλητός ήμουν παλιά που πηγαίναμε κολλητά προφυλακτήρα με προφυλακτήρα στους αγώνες...

Τώρα σε βλέπω με τα κιάλια!!! :kiss2:

Να ξέρεις όμως πως αυτό που κάνεις απαιτεί μεγάλη ψυχή, μπαίνεις κ τρέχεις με ελάχιστη προπόνηση, ως εκ τούτου τα λάθη και η κακή επίδοση είναι εξασφαλισμένα, δεν ξέρω πολλούς που θα το άντεχαν, ένας λόγος παραπάνω εσύ που εκ φύσεως είσαι πολύ επιθετικός κ ανταγωνιστικός. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ αγάπη έπεσε ρε παιδί μου!!!

Αφήστε τα αυτά και μπείτε στις πίστες να ξεκινήσουν πάλι οι συνηθισμένες κόντρες[emoji83]

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Πολύ αγάπη έπεσε ρε παιδί μου!!!

Αφήστε τα αυτά και μπείτε στις πίστες να ξεκινήσουν πάλι οι συνηθισμένες κόντρεςemoji83.png

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πίστα θα μπω Πέμπτη σήμερα έχω πιτογυροθεραπεία ,ελπίζω να αξίζει τον κόπο γιατί καλόμαθα με την πόρσε του rf2 .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, panosdimp said:

Δεν εξαιρέθηκες ποτέ οπότε κράτα τη μπάζα για να πάρεις καμιά οθόνη, όπως μου είπε κ η κόρη μου ειρωνικά όταν είδε το τερατούργημα πάνω στο γραφείο "κτύπα άλλες τρεις να μας πηγαίνεις καμιά βόλτα". :hehe:

Έπρεπε να βγάλω φωτό με την αντίδραση της γυναίκας μου όταν είδε αυτό που αποκαλεί έκτρωμα->το triple monitor stand με τις τρεις οθόνες στημένες που είναι κ 22άρες.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χτίστο δικέ μου ολόγυρά σου, κάνε monitorbuilding, πω πω ξεφύγαμε μ αρέσει που αρέσκομαι να κάνω μαθήματα σε νεότερους περί υπερκαταλανλωτισμού και την αδήριτη ανάγκη να τον καταπολεμίσουμε, ποιός εγώ με τα 3 εκτρώματα πάνω στο γραφείο για να μην πω περισσότερα και εκτεθώ πιο πολύ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

θα το γράψω εδώ γιατί τούτη δω η μικρή ρύθμιση μου άλλαξε το τιμόνι σημαντικά τελικά μετά και το lut φυσικά .

Capture.PNG

Εμένα μου το έβαλε ο Δημήτρης το damper min level sto 0,00 και βουαλά άλλο τιμόνι αισθανόμουν επιτέλους τους τροχούς στο φρενάρισμα και στο στρίψιμο (g27)

Το λίνκ είναι αυτό :

 

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ όταν βάζω τις ρυθμίσεις που μου είχε πεί παλιά ο @liakjim το τιμόνι τρέμει σαν τρελό, στην κυριολεξία σαν να είναι επάνω σε ένα πιστόνι..

Οτι και να έχω κάνει, απο την αρχή που έχω βάλει το ασσέττο, μου κάνει το ίδιο πράγμα ακριβώς..

Και το κάνει μόνο σε αυτό το παιγνίδι..

Ενα άλλο που μου κάνει όποτε του καπνίσει, είναι να ανεβάζει αντί για μία, δύο ταχύτητες μαζί..

Και το κάνει μόνο σε αυτό το παιγνίδι..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, rapid_fast said:

Εγώ όταν βάζω τις ρυθμίσεις που μου είχε πεί παλιά ο @liakjim το τιμόνι τρέμει σαν τρελό, στην κυριολεξία σαν να είναι επάνω σε ένα πιστόνι..

Οτι και να έχω κάνει, απο την αρχή που έχω βάλει το ασσέττο, μου κάνει το ίδιο πράγμα ακριβώς..

Και το κάνει μόνο σε αυτό το παιγνίδι..

Ενα άλλο που μου κάνει όποτε του καπνίσει, είναι να ανεβάζει αντί για μία, δύο ταχύτητες μαζί..

Και το κάνει μόνο σε αυτό το παιγνίδι..

 

Έχουμε @sosna και @Georgiadis Giorgos με το ίδιο setup στην ίδια πόλη. Ο sosna είπε με 1.5 ευρώ στο σετάρει κατ οίκον :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος rapid_fast έγραψε:

Εγώ όταν βάζω τις ρυθμίσεις που μου είχε πεί παλιά ο @liakjim το τιμόνι τρέμει σαν τρελό, στην κυριολεξία σαν να είναι επάνω σε ένα πιστόνι..

Οτι και να έχω κάνει, απο την αρχή που έχω βάλει το ασσέττο, μου κάνει το ίδιο πράγμα ακριβώς..

Και το κάνει μόνο σε αυτό το παιγνίδι..

Ενα άλλο που μου κάνει όποτε του καπνίσει, είναι να ανεβάζει αντί για μία, δύο ταχύτητες μαζί..

Και το κάνει μόνο σε αυτό το παιγνίδι..

 

Θα στο φτιάξουμε την Παρασκευή ,τώρα για τις ταχύτητες μάλλον εσύ φταίς  πατάς τα paddles με τρεμάμενο χέρι .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 ώρες, το μέλος rapid_fast έγραψε:

Εγώ όταν βάζω τις ρυθμίσεις που μου είχε πεί παλιά ο @liakjim το τιμόνι τρέμει σαν τρελό, στην κυριολεξία σαν να είναι επάνω σε ένα πιστόνι..

Οτι και να έχω κάνει, απο την αρχή που έχω βάλει το ασσέττο, μου κάνει το ίδιο πράγμα ακριβώς..

Και το κάνει μόνο σε αυτό το παιγνίδι..

Ενα άλλο που μου κάνει όποτε του καπνίσει, είναι να ανεβάζει αντί για μία, δύο ταχύτητες μαζί..

Και το κάνει μόνο σε αυτό το παιγνίδι..

 

Βάλε το kerb στο 20% ή κ πιο κάτω και/ή βάλε λίγο filter πχ στο 5%.

 

Για το άλλο δοκίμασε να αλλάξεις αυτό (δεν ξέρω αν θέλει περισσότερο ή λιγότερο)

 

Capture.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/16/2016 at 0:51 PM, panosdimp said:

θα το γράψω εδώ γιατί τούτη δω η μικρή ρύθμιση μου άλλαξε το τιμόνι σημαντικά τελικά μετά και το lut φυσικά .

Capture.PNG

Εμένα μου το έβαλε ο Δημήτρης το damper min level sto 0,00 και βουαλά άλλο τιμόνι αισθανόμουν επιτέλους τους τροχούς στο φρενάρισμα και στο στρίψιμο (g27)

Το λίνκ είναι αυτό :

 

Το filter λειτουργεί ακριβώς όπως στο rf2 δηλαδή επενεργεί ως muting του κοπανήματος κ των κραδασμών ή είναι κάτι άλλο?Το λέω γιατί προσωπικά έχω θέμα με το κοπάνημα του τιμονιού ιδίως σε κέρμπς,ditches κλπ κ θα ήθελα να μειώσω κάπως τον παραγώμενο θόρυβο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.