Jump to content



Samsung Galaxy Note4


TifoziF1

Recommended Posts

^^ πωωω τι γκελ κάνει η "πλαστικούρα" !! :hehe: :hehe:

[MENTION=478]sebastian[/MENTION] :devil:

Tα samsungaκια είναι αμφίβια, τι είναι σαν τα μήλα που στραβωνουν μεσα στο παντελονι! ...που βαζεις κινητο στην τσεπη και βγαζεις μπανανα :hehe:

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Να σημειώσω κάτι; Στα προηγούμενα δύο βίντεο είχε τους αντίχειρες στο κέντρο της συσκευής ενώ εδώ του έχει προς τα έξω κοντά στο volume button.

Δεν ξέρω αν θα άλλαζε κάτι απλά το παρατήρησα γιατί δεν το έδειξε μετά από την άλλη πλευρά που μου φάνηκε ίσια.

Link to comment
Share on other sites

Αυριο νομιζω εχει παρουσιαση η HTC, και κατι διαβασα για m8 με 13MP camera και ισως και τουμπανιαρικο HTC one m8 MAX!!

Τελικά δεν είδαμε τίποτα από όλα αυτά. HTC Desire Eye με 13MP front camera. Γιατί είχα κι ένα άγχος πως θα βγαίνουν οι selfies. Τώρα ηρέμησα.

Link to comment
Share on other sites

Galaxy Note 4 delayed in the UK due to 'amazing interest and demand', now available October 17 | Android Central

πιο γρηγορα θα παει Ελλαδα μαλλον...

διαθεσιμο αυριο ή Δευτερα

Samsung Galaxy Note 4 32GB BLACK EU :: eXtreme-Mobile

Link to comment
Share on other sites

Galaxy Note 4 delayed in the UK due to 'amazing interest and demand', now available October 17 | Android Central

πιο γρηγορα θα παει Ελλαδα μαλλον...

διαθεσιμο αυριο ή Δευτερα

Samsung Galaxy Note 4 32GB BLACK EU :: eXtreme-Mobile

Αναλαμβάνω να αγοράσω από Ελλάδα και να στείλω σε όποιον θέλει στην UKανανία !

:p :P

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα και το έπαιξα πάρα πολύ ώρα σε ένα μαγαζί.

Έπαιξα με άσπρο, αν και κοίταξα να δω μήπως βρω και κανένα μαύρο γιατί ίσως να είναι πιο ωραίο.

Είναι γρήγορο, στιβαρό, με ωραίο δέρμα απο πίσω, και κρατάει πολύ.

Δυστηχώς για το γούστο μου είναι πολύ μεγάλο... θα μου ξεχυλώσει σε ότι και να το βάλω...

Πέρα απο τα γραφόμενα του Μπουκόφσκι, είμαι όντως φοβερό αλλά αυτό που φοβόμουν είναι πως παρά είναι μεγάλο για μένα.

Το Άλφα απο την άλλη αν και πανάλαφρο (σοκ όμως) είναι πιο μικρή οθόνη και μετά του Σ4 μου κακοφαίνετε, αλλά μου έκανε πολύ εντύπωση γιατί επιτέλους βγήκα ένα live demo phone και έπαιξα ήταν Ζ3...

Μεγειές Ζάχο / Γιάννη!

Link to comment
Share on other sites

Size matters... in bank accounts :p

εχω επιδότηση κατι πανω απο 700 γιουροζζζ, οποτε εγινε η δουλειά. απλα θα το έχουν 27 κ μετα λενε.

Για το χρώμα λέω. Μετά το άσπρο, δεν υπάρχει γυρισμος

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.