Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Οι περισσότεροι καλαματιανοί τις μαζεύουν με τη νέα χρονιά. Πάντα!

Στα δικά μου μέρη (ανατολική λακωνία) τις μαζεύουν νωρίτερα (οκτώβρη/νοέμβρη).

 

μαν το ξέρω 8 χιλιόμετρα ποιο πάνω από το Γύθειο είναι το χωριό μου (Πλάτανος - Λίμπερδο)

απλά έχει πλάκα να τους πειράζεις τους καλαματιανούς που νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα όπως ανέφερες τις μαζεύουν πάντα μετά το νέο έτος, και ο λόγος για να βγάλουν 120% της παραγωγής ...

είχαν τουμπανιαστεί τόσο πολύ που από τον αέρα έπεσαν αρκετές ...

αυτά από μένα καλό βράδυ !

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

ακόμα ξεχιονίζει ο γάτος,με αλυσίδες η κυκλοφορία στην Καλαμάτα!!!  :p

Τέτοια λέτε, ότι τον έχει φάει το χιόνι, και νιώθω ήδη πολύ άσχημα που το ευχηθηκα την απαγορευμένη λέξη.

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο ένα μικρό 12ήμερο μπρέικ να στείλω και εγώ ευχές για καλό και ωραίο και και και και και 2015, με ότι καλύτερο και υγεία για εσάς και τις οικογένειες σας!

Σε ποια άκρη του κόσμου πήγες για το 12ημερο break?

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο βίντεο. Λογικό το μποτιλιάρισμα αν αναλογιστούμε ότι η μισή Κρήτη πήγε στα χιόνια σήμερα.
Παρεμπιπτόντως έκανε και ανεμοστρόβιλο στο λιμάνι Ηρακλείου (απ' ότι βλέπω στα social media).

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο βίντεο. Λογικό το μποτιλιάρισμα αν αναλογιστούμε ότι η μισή Κρήτη πήγε στα χιόνια σήμερα.

Παρεμπιπτόντως έκανε και ανεμοστρόβιλο στο λιμάνι Ηρακλείου (απ' ότι βλέπω στα social media).

 

Yup. Ορίστε φωτογραφία που τράβηξε ένας φίλος:

 

TRoAmHv.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

ανοιγμένες 5-6 καρτέλες thelab.gr κι ένα youtube.. όμορφα πράγματα.. χμμμμμμμ....

 

Py2iF6B.png

 

μετά από 3 τέταρτα... false positive..ουφ..

 

κι ο κλασσικός καραγκιόζης, σε ένα άλλο ποστ.. (δε του δούλευε κ λέει δεν το απενεργοποιώ;; χαχαχ)

eShbDKW.png

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Same here! Έψαξα το PC με Norton, Malware Anti-Malware & κατέβασα και το SuperAntiSpyware.

Επίσης με ανάγκασε να κάνω unistall τον Chrome και ξανά εγκατάσταση γιατί δεν άνοιγε με τίποτα.

ανοιγμένες 5-6 καρτέλες thelab.gr κι ένα youtube.. όμορφα πράγματα.. χμμμμμμμ....

 

Py2iF6B.png

 

μετά από 3 τέταρτα... false positive..ουφ..

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.