Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Αγαπητε μου χοντρουλη δεν εχει ληξει τιποτα ακομα αναμεσα μας,οταν θα ξεμπερδεψω με τα πολιτικα που τρεχουν θα επανελθω,απλα ειχα πιο σοβαρα θεματα να ασχοληθω και τωρα που υπογραφουν πιστευω σε ενα μηνακο να τελειωσουμε,δεν εληξε ακομα η ειρωνεια σου απεναντι μου χωρις να εχουμε ανταλλαξει μια κουβεντα,απλα οι mods θεωρησαν συνετο να δεχτω το σχολιο σου σαν πλακα χωρις καν να εχω αναφερθει στο ατομο σου ποτε,και να δεχτω τις ειρωνειες σου ,τους φανηκε normal,εδω ειμαι να ξερεις απλα περιμενω τα τρεχοντα να λαβουν ληξη.

Οι mods ενοχλούνται από τέτοια post, οπότε θα συνιστούσα είτε να το γυρίσεις σε pm είτε να το κόψεις τελείως... :)

Link to comment
Share on other sites

Μου χρωστούσανε 1 μηνιάτικο είπα να μην το διεκδικήσω για να μη με πούνε "γύφτο". Όταν γίνανε τρία τα χρωστούμενα μηνιάτικα και τα ζήτησα και μου δώσανε 6μηνη επιταγή είπα στον εαυτό μου πως είμαι μεγάλος μα.....κας.....Οπότε "γύφτος" από εδώ και πέρα στα οικονομικά.  :angry:

Εννοείται πως ακόμη με περιμένουν στη δουλειά. Ευτυχώς βρήκα άλλη σε ανταγωνίστρια εταιρία.

Έγινε επεξεργασία από Alexgk
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

θεωρητικά μπορείς να την εισπράξεις οποιαδήποτε στιγμή μέσα στο εξάμηνο, και θεωρητικά είναι καλυμμένη απο την στιγμή που κόβεται από το μπλόκ, ΑΛΛΑ επειδή είμαστε Ελλαδάρα, την εισπράττεις στην ημερομηνία λήξης της και, ΑΝ δεν είναι καλυμμένη, πας δικαστικά, και ξεμπερδεύεις σε καμιά πενταετία.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

μινι ερωτηση αναζητα μινι απαντηση..(κυριως απο @ΓιαγκΤ, αλλα αν θελει-ξερει καποιος αλλος, ευχαριστως)

Για φιλτρο νερου ..εχουμε do's/dont's ??

Eνα -μαλλον απλο- ενεργου ανθρακα το οποιο θα κουμπωσει πανω στο βρυσακι μιας και δεν υπαρχει αλλος τροπος -που να γνωριζω και να βολευει στα υδραυλικα μας.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.