Jump to content



Recommended Posts

Παρακαλω πολυ τα ανωθεν post να τα δουν οι mods,θα κρατησω τα προσχηματα παιδακια και δεν θα απαντησω,αν ο admin-mod,δει πως καπου κανω λαθος ευχαριστως να φαω το ban παλι,οσο για την ειρωνεια σας no comment...

 

Δεν θα σχολιασω παραπανω αλλα κατι τετοιοι σαν και σας κανεται bullying στα παιδακια του κοσμου,******************************* το φαγα παλι  το ban.

 

Πριν με ban πειτε να κατεβασω τις φωτο μου ευχαριστω.

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

αδερφέ πλάκα κάνουν τα παιδιά.. ή έστω προσπαθούν.. χαλάρωσε.. εκτός αν έχετε προηγούμενα, οπότε πάω πάσο :)

εδώ γενικώς υπάρχει ένα κλίμα πλάκας.. άλλοτε πετυχημένης κι άλλοτε όχι τόσο..   :hehe:

(κι εγώ γράφοντας ότι είσαι πίσω για 2-3 μέρες, υπέθεσα πως ταξιδεύεις)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


Παρακαλω πολυ τα ανωθεν post να τα δουν οι mods,θα κρατησω τα προσχηματα παιδακια και δεν θα απαντησω,αν ο admin-mod,δει πως καπου κανω λαθος ευχαριστως να φαω το ban παλι,οσο για την ειρωνεια σας no comment...
 
Δεν θα σχολιασω παραπανω αλλα κατι τετοιοι σαν και σας κανεται bullying στα παιδακια του κοσμου,******************************* το φαγα παλι  το ban.
 
Πριν με ban πειτε να κατεβασω τις φωτο μου ευχαριστω.

UgFWerX.gif

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

aqua, σε διαβεβαιώ εκ μέρους των mods και admins ότι τα μηνύματα τα βλέπουμε. Ειδικά όταν για κάθε ένα μήνυμα στο θέμα μας έρχεται και από μια αναφορά.

 

Το θέμα λέγεται "Πείτε ό,τι θέλετε". Ο καθένας μπορεί να εκφράζεται ελεύθερα, εφόσον τηρούνται οι κανόνες του φόρουμ. Αν έχετε να συζητήσετε προσωπικά θέματα, παρακαλώ να το κάνετε ιδιωτικά, με προσωπικό μήνυμα.

 

Ας επιστρέψουμε στη φυσιολογική ροή του προγράμματος. :T:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Βεβαιως μπορουμε να το παμε μεσω pm αλλα γουσταρω οτιδηποτε εχει να πει καποιος να το δηλωσει δημοσια,οπως και εγω!


Αν απαντησω οπως αρμοζει εχω το ban ετοιμο,λοιπον chill out and keep a walk.

Link to comment
Share on other sites

Σωπα επειδη θα με ban ετσι που παει κατεβασε και τις photo μου επειδη δεν εχω αλλο προσβαση σε προσωπικα δεδομενα....

 

Οσο για ενα παραπανο σχολιον μου, μου το κοψανε,σε οσους με διαβαζουνε

Έγινε επεξεργασία από aqua
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω μιας και λες και ξαναλες ότι είσαι 40άρης. Δε το παίρνουμε αλλιώς το πράγμα λίγο πιο σοφά και να ρίξουμε τους τόνους; Υπάρχει λόγος να χαλιόμαστε Κυριακή βραδάκι; Δεν είμαστε παιδάκια που μας πήραν το παγωτό μας φαντάζομαι. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Βεβαιως,απλα μην πεφτουμε και θυματα bullying,δωστε το καλο παραδειγμα σαν forum για ολους,εχεται παιδακια εδω μεσα 6-15 που ακουνε και διαμορφωνουν χαρακτηρα και αποψη για την ζωη,τωρα τι θα πω εγω σε απαντησεις ειρωνειας ειναι δικο μου θεμα,σε ευχαριστω.

 

Αν Κανω λαθος ρωτα τους αν ειρωνευτηκαν,Kisses χαχα!!!

Έγινε επεξεργασία από aqua
Link to comment
Share on other sites

τι bulling ρε αδερφέ, σε ποιο πλανήτη ζεις? πετάχτηκε ο Blue panther και πέταξε μια βλακεία και προφανώς σε ενόχλησε. αυτό. ο τύπος όχι απλα δεν αντιπροσωπέυει το φορουμ αλλά είναι τρολλ της κακιας ώρας που μπαίνει μόνο και μόνο για να πειράξει κανέναν. γράφτον στο γνωστό μέρος όπως κάνουμε όλοι εδωμέσα και μην του δίνεις την ευχαρίστηση να παρεξηγεις 

Link to comment
Share on other sites

Βεβαιως,απλα μην πεφτουμε και θυματα bullying,δωστε το καλο παραδειγμα σαν forum για ολους,εχεται παιδακια εδω μεσα 6-15 που ακουνε και διαμορφωνουν χαρακτηρα και αποψη για την ζωη,τωρα τι θα πω εγω σε απαντησεις ειρωνειας ειναι δικο μου θεμα,σε ευχαριστω.

 

Αν Κανω λαθος ρωτα τους αν ειρωνευτηκαν,Kisses χαχα!!!

Αμα σέβεσαι τα παιδάκια όπως λες δε γράφεις παλιο****** συμφορουμίτη σου, ούτε του λες να σου πάρει μια ****** και να έχεις την απαίτηση να μη στο σβήσουμε. (θα σβήσω το μήνυμά μου σε λίγο απλά με έπιασε το μητρικό μου).

 

40 χρονών λες πως είσαι σε παίρνουμε με το καλό και μας βγαίνεις 10χρονο. Επειδή άρχισα να φορτώνω και δεν ε΄χω και την υπομονή του αστρολάβου, πρόσεξε απο δω και πέρα. Και αν δε σε νοιάζει αν θα φας μπαν το κουμπί log out είναι πάνω και αριστερά και αποχωρείς σαν κύριος.

 

Και όχι εδώ μέσα δεν είναι μόνο δικό σου θέμα το τι γράφεις. Εχουμε και παιδάκια που διαβάζουν.-

Έγινε επεξεργασία από karmen1983
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.