Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Από τα μισά που διάβασα ήτανε λέει ο κακός ο καλός και ο διάσημος - στο τέλος επέμβηκε ο διάσημος και σωθήκαμε όλοι ! (κλασικός Σεφερλής)

 

TheaterFinal.jpg

πήγα σήμερα με παρέα και το είδα good άξιζαν τα λεφτά για το θέατρο του Σεφερλή

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Ζητώ συγγνώμη

το αστείο μου που είπα δε το κανα για να κάνω bullying.

Επειδή δε με ξέρετε προσωπικά ,στο γυμνάσιο ώς την 2α λυκείου ήμουνα εγω  θύμα του bullying,ένα αδύνατο παιδάκι ήμουνα.

Και τώρα αδύνατος είμαι ,68 κιλά 1,77 υψος,δεν είχα πειράξει κανέναν.

Και δεν είμαι 15...

31 χρονών είμαι.

Μετά απο αυτό ,σας υποσχομαι οτι δε θα ξανακάνω τέτοια αστεία.Γιατί τώρα διαβασα και καταλαβα τι σημαίνει bullying.

Ισως επειδή δέχτηκα τόσο πολύ bullying στα παιδικά μου χρόνια να μου βγήκε σαν αντίδραση.

Έγινε επεξεργασία από BLuE_PaNtHeR
Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ το Facebook μου στέλνει το ίδιο mail εδώ και 4 μέρες με ερώτημα για το αν ξέρω κάποια, τα ίδια, πρόσωπα. Ή κάτι ξέρει που δεν ξέρω, ή είναι η νέα μέθοδος σπασίματος νεύρων για να κάνει άτομα που έχουν καιρό να λογκάρουν να ξανά μπουν επιτέλους στον λογαριασμό τους.

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ το Facebook μου στέλνει το ίδιο mail εδώ και 4 μέρες με ερώτημα για το αν ξέρω

...μέχρι που βαρέθηκα και τον έκλεισα (πάγωσα) τον λογαριασμό. Πολλά μηνύματα από ένα ... facebook.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν είναι τίποτα. Εμένα μου στέλνει κάνα χρόνο τώρα μηνύματα ρωτώντας αν ξέρω διάφορους και δεν έχω καν λογαριασμό. Προφανώς κάποιος πανέξυπνος φαντάστηκε ότι όλα τα @gmail είναι ίδια και έβαλε το δικό μου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η τάση που παρατηρώ στα φόρα με τα ποστ να είναι 50% με αγγλικές λέξεις λες κ δεν μπορεί ο άλλος να εκφραστεί με απλά Ελληνικά είναι νέα μόδα; Τι απίστευτα εκνευριστικό χάλι είναι αυτό; Και δεν εννοώ τεχνικές/τεχνολογικές ορολογίες που ακούγονται αστείες στα Ελληνικά και κάπως δικαιολογούνται, αλλά απλές καθημερινές λέξεις/εκφράσεις.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η τάση που παρατηρώ στα φόρα με τα ποστ να είναι 50% με αγγλικές λέξεις λες κ δεν μπορεί ο άλλος να εκφραστεί με απλά Ελληνικά είναι νέα μόδα; Τι απίστευτα εκνευριστικό χάλι είναι αυτό; Και δεν εννοώ τεχνικές/τεχνολογικές ορολογίες που ακούγονται αστείες στα Ελληνικά και κάπως δικαιολογούνται, αλλά απλές καθημερινές λέξεις/εκφράσεις.. 

7LnRiqE.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κατέβω κέντρο να δω αυτό το γκράφιτι. Δεν μπορει να έχει γίνει τοσος χαμος και να μην το έχω δει..

 

Ο άλλος είπε ότι επειδή το συγκεκριμένο γκράφιτι ειναι γερμανικης τεχνοτροπίας ειναι ντροπη γιατι δίνουμε μάχη ενάντια στη Γερμανική Ευρωπη.. Για άλλη μια φορά ζούμε καλτ στιγμές στην πιο καλτ χώρα της Ευρώπης :p

Link to comment
Share on other sites

Το γκράφιτι αυτό είναι ντροπή ακόμα και αν απεικόνιζε τον Πλάτωνα. Ένα ιστορικό κτήριο όπως το Πολυτεχνείο δεν το καταστρέφεις με δήθεν τέχνη.

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.