Jump to content



Recommended Posts

Έβλεπα χθες ενα αμερικάνικο livestream,ο τύπος επαιζε bloodborne,γυρω στα 14κ viewers,μεσα σε ενα μισάωρο που παρακολουθησα πήρε 5 donations απο τα οποία τα 3 ήταν της τάξης των 100-103 δολαρίων το καθένα,ειχα μείνει πραγματικά,οι τυποι "τσακώνονταν" για το ποιος θα ειναι ο top donator....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Έβλεπα χθες ενα αμερικάνικο livestream,ο τύπος επαιζε bloodborne,γυρω στα 14κ viewers,μεσα σε ενα μισάωρο που παρακολουθησα πήρε 5 donations απο τα οποία τα 3 ήταν της τάξης των 100-103 δολαρίων το καθένα,ειχα μείνει πραγματικά,οι τυποι "τσακώνονταν" για το ποιος θα ειναι ο top donator....

 

πού να δεις κάτι τύπισσες που λένε "αααα θέλω να πάω στην τάδε εκδήλωση αμερική" και μαζεύουν σε 1 ώρα 5-6k donations.. προχθές έβλεπα τον korean gamer που έπαιζε poe και είχε θέματα με το pc του και λέει θα πάρω κάρτα γραφικών ή μητρική/cpu και μετά από 2 μέρες, είχε τόσα donations που πήρε ολόκληρο pc με 970.. το χειρότερο είναι όμως με τις γκόμενες.. όταν βλέπεις top donations 1000-2000$, λες έλεος.... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έβλεπα χθες ενα αμερικάνικο livestream,ο τύπος επαιζε bloodborne,γυρω στα 14κ viewers,μεσα σε ενα μισάωρο που παρακολουθησα πήρε 5 donations απο τα οποία τα 3 ήταν της τάξης των 100-103 δολαρίων το καθένα,ειχα μείνει πραγματικά,οι τυποι "τσακώνονταν" για το ποιος θα ειναι ο top donator....

 

 

οοοοπα 

γιατι αυτο το game το ονομασαν bloodborne και οxι dark souls 3? XD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά το οτι εν μέρη ειναι ενα dark souls game το ξέρουμε ηδη απλά όπως το εχω πάρει εγω θέλουν να το κρατήσουν κατι διαφορετικό,πιστεύω δηλαδή οτι θα βγει dark souls 3 κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.