Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Πλενω δοντια , κομπλε

 

-Πετρο , εχει πορτοκαλοπιτα στο ψυγειο 

 

 

Το διλημμα μεγαλο , αυριο ξερω πως θα την βρω 

 

 

 

Danny+trejo+holding+a+dove+magical_37732

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

επειδή είμαι και πρώην αξιωματικός της αστυνομίας θα σε παρακαλούσα να μην ειρωνεύεσαι την αστυνομία ειδικά τα ματ που ασχολούνται με όλη την πλέμπα . εκτός εαν το αστείο είναι ο σχολιασμός του χρήστη του twiter αποκλειστικά . και ας αναφέρεται αποκλειστικά για το βέλγιο . εδω έχει παραγίνει με τα ματ και την κατακριση της αστυνομιας στο σύνολο . όλα αυτά ξεκίνησαν με το πασόκ απο το 80 και μετά . ενω ο γιωργάκης ο γιος του παπανδρέου μιλάει για επίπεδο και αμερική που η αστυνομία έχει ρητές εντολές για να πυροβολεί κόσμο.

όλα αυτά στα λέω επειδή είσαι επίσημος διαχειριστής του φόρουμ . πρέπει να χτίζεις το προφιλ των αρχών .

Link to comment
Share on other sites

επειδή είμαι και πρώην αξιωματικός της αστυνομίας θα σε παρακαλούσα να μην ειρωνεύεσαι την αστυνομία ειδικά τα ματ που ασχολούνται με όλη την πλέμπα . εκτός εαν το αστείο είναι ο σχολιασμός του χρήστη του twiter αποκλειστικά . και ας αναφέρεται αποκλειστικά για το βέλγιο . εδω έχει παραγίνει με τα ματ και την κατακριση της αστυνομιας στο σύνολο . όλα αυτά ξεκίνησαν με το πασόκ απο το 80 και μετά . ενω ο γιωργάκης ο γιος του παπανδρέου μιλάει για επίπεδο και αμερική που η αστυνομία έχει ρητές εντολές για να πυροβολεί κόσμο.

όλα αυτά στα λέω επειδή είσαι επίσημος διαχειριστής του φόρουμ . πρέπει να χτίζεις το προφιλ των αρχών .

 

πληροφοριακά, ο διονύσης ήταν συντονιστής και όχι διαχειριστής.

 

administrator -> διαχειριστής

moderator -> συντονιστής

 

Εκτός αυτού για σχεδόν οποιοδήποτε αστείο/σατυρικό tweet/φωτογραφία πάντα θα βρεθεί κάποιος που θα θιχτεί. Το να σατυρίζουμε π.χ. τη συνήθεια που έχουν τα μέλη της ομάδας ΔΙΑΣ να πίνουν καφέ σε καφετέριες τύπου everest, δεν νομίζω ότι μας κάνει να υποτιμάμε την προσφορά τους στην άμεση επέμβαση όταν υπάρχει ανάγκη. Στην πόλη μου αποκτήσαμε ομάδα ΔΙΑΣ πριν λίγο καιρό. Συνήθως πίνουν καφέ κάπου στο κέντρο του Άργους. Ίσως θα ήταν καλύτερο για την εικόνα του σώματος να μην το έκαναν και πάλι όμως ξέρουμε ότι είναι σε απόσταση 3 λεπτών από οποιοδήποτε σημείο της πόλης και αυτό μετράει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.