Jump to content



Recommended Posts

μαλλον το "μεγαλους" δεν πηγαινε για την ηλικια 

 

giphy.gif

 

FB δεν παιζει, εκτος αν την ψησω απο οκτωβριο να παρει εθνικο λαχειο οποτε θα καβατζωσω αυτοματα ονομα επιθετο και τηλεφωνο (pr0 stalking tactics)

 

δεν ειναι ο τυπος μου παντως, της λειπουνε  5-6 κιλα   :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Τα νευρα μου..

    <item        android:id="@+id/action_search"        android:title="@string/search"        app:actionViewClass="android.support.v7.widget.SearchView"        android:icon="@drawable/ic_search_white"        app:showAsAction="always"        />

που ειναι το λάθος από χτες???

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

^^^

να πώς έγιναν τώρα  :p

beachmint.jpg

 

ΜΑΤΑΡΕΣ.

 

 

 

Τα νευρα μου..

    <item        android:id="@+id/action_search"        android:title="@string/search"        app:actionViewClass="android.support.v7.widget.SearchView"        android:icon="@drawable/ic_search_white"        app:showAsAction="always"        />

που ειναι το λάθος από χτες???

 

 

Εισαι σιγουρος οτι σε αυτό υπάρχει λάθος?

 

Πωπωπω θυμάμαι το πακέτο που εφαγα με την πτυχιακή, ήταν καιρός που έβλεπα πρασινα ανδροειδή και στον ύπνο μου ακόμα... java+adt+eclipse είναι πολύ κομπλεξικο τρίο.

Kαλύτερα είμαι τώρα με την angular και τα λοιπα χιπστεροframeworks.

Link to comment
Share on other sites

 

Εισαι σιγουρος οτι σε αυτό υπάρχει λάθος?

 

Πωπωπω θυμάμαι το πακέτο που εφαγα με την πτυχιακή, ήταν καιρός που έβλεπα πρασινα ανδροειδή και στον ύπνο μου ακόμα... java+adt+eclipse είναι πολύ κομπλεξικο τρίο.

Kαλύτερα είμαι τώρα με την angular και τα λοιπα χιπστεροframeworks.

Όχι.. 

Αν το κάνω όπως λένε να το κάνω δεν λειτουργει καθόλου, αν το κάνω όπως παίζει (που ειναι διαφορετικό από ότι λένε όλοι), τρώει NPE σε άλλη φάση αλλά λειτουργεί αρχικά..

Σταματάω γιατί ακούω γατιά.

Link to comment
Share on other sites

Νησί, βουνό. Λογικά το #5 θα είναι από αποικία στη Σελήνη, το #6 από τον Άρη και το #7 εκτός ηλιακού συστήματος; Η Ελλάδα πρωτοπόρος και στην εξερεύνηση του διαστήματος. Μη χειρότερα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eχμμμ δε θελω να στο χαλάσω αλλά κρίνοντας τις κυβερνήσεις μας, μαλλον είμαστε πρωτοπόροι ως η πρώτη αποπειρα εξωγήινων να διοικήσουν τον πρωτόγονο ετούτον πλανήτη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eχμμμ δε θελω να στο χαλάσω αλλά κρίνοντας τις κυβερνήσεις μας, μαλλον είμαστε πρωτοπόροι ως η πρώτη αποπειρα εξωγήινων να διοικήσουν τον πρωτόγονο ετούτον πλανήτη.

 

Και σε αυτό πρώτοι! Ελλαδάρα ρεεε!

Link to comment
Share on other sites

Eχμμμ δε θελω να στο χαλάσω αλλά κρίνοντας τις κυβερνήσεις μας, μαλλον είμαστε πρωτοπόροι ως η πρώτη αποπειρα εξωγήινων να διοικήσουν τον πρωτόγονο ετούτον πλανήτη.

 

Γέλασα!

 

Το ρημάδι το wi-fi του ξενοδοχείου δεν είναι πολύ ισχυρό στο δωμάτιό μας και το κινητό δυσκολεύεται παρα πολύ να πιάσει σήμα. Το laptop αντίθετα, πάει μια χαρά.

 

Πάμε για φαΐ τώρα, τί ωραία!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.