Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Αν δεν εχεις προβλημα με τη πιεση σου κανε το εξης.

 

Ανα 2 ωρες μισο κουταλακι του γλυκου μαγειρικη σοδα σε ενα ποτηρι νερο. Τη πρωτη μερα 4 φορες. Τη δευτερη 3, τη τριτη 2 και τη τεταρτη μια. Αν χρειαστει ξανακανε το ιδιο.

 

Το εχω τεσταρει σε εμενα και σε πολλους αλλους και δουλεψε πολυ καλα.

 

Καλο ειναι αυτες τις ημερες που εισαι καπως να αποφυγεις ζαχαρη-κρεας-αλκοολ.

 

Καλη συνεχεια και περαστικα σου.

 

 

 

Σε ευχαριστω , δυστυχος για 1μιση-2 μερες ειμουν εκτος ιντερνετ και δεν προλαβα να δω την απαντηση :p 

Την εβγαλα με πορτοκαλαδα , τσαγακι και πολυ κολοχαρτο αλλα μπορω να πω οτι απο σημερα εχω μονο ξερη μυτη 

 

 

Αυτο το κολπο και με την μαγειρικη σοδα πως δουλευει ? Ανεβαζει η κατεβαζει την πιεση ?  (ζω αρα υπαρχω , τελευταια φορα πριν 2-3 μηνες που μου την ειχαν μετρησει , μου ειχαν πει πως ειμαι οκευ ) 

Link to comment
Share on other sites

αμα νευριασεις εμενα να δεις τι θα κανω ! :hehe:

 

 

9 ωρες υπνου - σηκωθηκα επειδη με επιασε κοψιμο / αισθανθηκα σαν να χρειαζομουνα 2 ωρες ακομα - τι διαλο εσκαβα χτες ?? 

 

τοστακι + ελληνικος το πρωι - εχω δυσανεξια, κανονικα για πρωινο 6 μερες την βδομαδα  εχω τσαι και βρωμη με προβειο γιαουρτι )

 

ελληνοφρενεια με εναν κακομοιρο τριτεκνο ανεργο να του την λενε στο πανελ του παπαρα-κη επειδη δεν πληρωσε το ρευμα

 

BF4 scrubs να θαβουν το insurgency επειδη εχουν κοπρανα στα χερια (δεν κλικαρα στο thread τους καν )

 

ερχομαι σκαστος στο μαγαζι για να αλλαξω κατι στον browser 

 

ειχα βαλει απο το πρωι να δειχνει τα αποτελεσματα της πεμπτης  με scrollyfox στην TV 

 

 

παω  να φορτωσω τον IE, μου χωνεται μεσα στην μουρη ο αλβαναρας ( δεν ειμαστε  ρατσιστες, αυτοι ειναι αλβανοι !! )  

 

- η FC κωλοπετινιτσας με τον λελεδειακο χθες διεκοπηκε στο '56,  ειναι το νουμερο 4995, ξερεις τι εγινε ? 

- απο το πρωι εχω τα αποτελεσματα  να ανεβοκατεβαινουν στην τηλεοραση ,  ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΣΚΟΤΙΖΕΙΣ  ΤΑ @@ ? 

- εεε πως μου μιλας ετσι ? εγω ειμαι ευγενικος μαζι σου και σε ρωταω τι εγινε με τον αγωνα 
- για να μην τον ειδες στα αποτελεσματα σημαινει οτι σε 24 ωρες θα εχει παρει μοναδα ! εσυ εισαι ευγενικος  που με ρωταγες τις προαλλες αν τα 50ρικα στο ταμειο μαζευτηκαν μεσα σε μια ωρα ή υπηρχαν απο πριν ?  που με ρωταγες αν εχω κοπελα ? (και σου απαντησα " ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ  ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ !! ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ?? " :D )
- ποιος τα ειπε  αυτα  μωρε ? βγαζεις πραματα απο το μυαλο σου τωρα .....
- απο το μυαλο μου τα βγαζω ? ΤΣΙΠΡΑΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΙ ΕΛΕΓΕΣ ΧΘΕΣ ?? 
- ασε μας .... 
 
 
[roufianos mode] μενει  στην διπλανη πολυτακατοικια, ειναι απαιτητικος αξεστος και ζητουλας - δηλωνει συνταξιουχος του αλβανικου στρατου (χααχχαχαχααχα) και πληρωνει "ειστητηριο"  25 λεπτα στοιχημα ( με ενα σωρο λαθη σχεδον καθε φορα στο δελτιο )   για να σκαει σε καθε μεγαλο αγωνα με το μουλικο φωνακλαδικο εγγονακι του ( που μου μοστραρει την φανελα της barcelona λες και εχει το ιδιο καμια σχεση με το αθλητισμο  - 10 καμψεις να το βαλεις να κανει θα σου μεινει στον τοπο )  και να καθεται πρωτη μουρη !
 
don't get me started με τον μαλακαρο !  μεθαυριο το μεσημερι, στο πΟΤΕ TV θα δειξει ενα τοπι και 22 πιθηκια ελληνικης(?) καταγωγης, αμα του γραψω απουσια θα βγω διπλα κερδισμενος ! εκτος οτι ενοχλει τα νευρα μου προσφατα αρχισε να πρηζει και τους πελατες ( " πωπω δεν παλευεται ο καπνος εδω μεσα !! παω να φυγω  δεν ειναι κατασταση  αυτη ! " ) [/roufianos mode]
 
εχω 4 χρονια να βαρεσω πελατη και νοσταλγω την στιγμη που ηρθε τοτε μια πατσαβουρα  για να ζητησει τα ρεστα  και την εβρεξα με ενα ποτηρι νερο και μετα αντρεδρασε σαν αφηνιασμενη  γατα :rofl:
 
τοση ωρα εχει περασει απο τοτε που επιτελους ξεσπασα ( τον τρωω στην μαπα καθε μερα απο το καλοκαιρι του '12 )  και ακομα τρεμουν τα χερια μου ! 
 
 
pure rage :hehe:
Έγινε επεξεργασία από GruntGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικά και να πεθαίνεις είναι ακριβό στην Ελλάδα του 2015....

 

Δυστυχώς τα περιστατικά καρκίνου αυξάνονται καθημερινά και μάλιστα με επιτπώσεις μη αναστρέψιμες....

 

 

Απλά προετοιμαστείτε...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.