Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Ποιες οι πιθανότητες να σου κάτσει τέτοια φωτό;

http://www.news.gr/kosmos/paraxena/article-wide/245877/perimene-exi-oloklhra-hronia-gia-na-travhxei-th-fo.html

Δεν γνωρίζω από DSLR, αλλά φαντάζομαι με μια πολύ γρήγορη microSD και burst mode, κάπου στο 99%?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί παιδεύεστε, σας το απάντησα παραπάνω.

Ο άνθρωπος ήταν στη λίμνη, προφανώς με καλό εξοπλισμό, για 4200 ώρες!

Αν υπολογίσουμε χοντρικά ότι η φωτογραφία είναι τραβηγμένη με 1/1000, τότε είναι 15.120.000.000 χιλιοστά του δευτερολέπτου αναμονή.

Δεν του "έκατσε" η φωτογραφία λόγω τύχης, είχε ένα στόχο και απίστευτη υπομονή. Αυτά τα πράγματα, σπάνια συμβαίνουν κατά τύχη.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ρε παιδια δεν παιζει ρολο που ειμαι μελος στο σαιτ πανω απο 12 χρονια , πρεπει να περιμενω να εχω και 200 ποστ για να βαλω μια αγγελια?

 

***REMOVED***

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
Link to comment
Share on other sites

αν επείγεσαι βάλε αλλού την αγγελία. οι κανόνες υπάρχουν για κάποιο λόγο

 

για πες μου τον λογο φιλε μου , γιατι ειμαι 7 χρονια παλιοτερος απο εσενα εδω και μου παιζεις τον εξυπνο...  κριμα για σενα...

Link to comment
Share on other sites

για πες μου τον λογο φιλε μου , γιατι ειμαι 7 χρονια παλιοτερος απο εσενα εδω και μου παιζεις τον εξυπνο...  κριμα για σενα...

σώπα ρε παλάιουρα; μήπως θες να πάρω και κάμψεις; και τι έγινε που έκανες πριν τόσο καιρό εγγραφή τίποτα δεν λέει. τα 100 posts το αντίθετο λένε 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

σώπα ρε παλάιουρα; μήπως θες να πάρω και κάμψεις; 

 

πεσε και περνε....  οχι θα καθομαι ολη την ζωη μου μπροστα απο μια οθονη σαν και σενα για να σπαμαρω ποστ στα φορουμς

Έγινε επεξεργασία από ababapanos
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.