Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 3 ώρες, το μέλος kpetros έγραψε:

Περιμενετε να παει μεσημερι για να πειτε καλημερα ε? 

 

πριν 2 ώρες, το μέλος hypnz έγραψε:

Καλημέρα παίδες!! Η μέρα είναι ότι πρέπει για καφεδάκι!!

 

πριν 1 ώρα, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Η για να πας το σκυλι για τρεξιμο :D 

Καλημερα!!

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Lakisss έγραψε:

Κουράγιο σε όσους δουλεύουν Κυριακάτικα. Έξι και σήμερα.

Να 'σαι καλά ! :)

Αλλά τι να πείς και γι' αυτούς που δουλεύουν και . . . την επόμενη Κυριακή ! ! ! :wall:   :wall:   :wall: 

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος Volrath έγραψε:

Ανοιχτά τα μαγαζιά, σα μαλάκες πήγαμε στο εκπτωτικό χωριό, δεν έβρισκες να παρκάρεις από το χαμό. Μετά είχες τέτοιους μ@λ@κες...

 

 

Επειδή την εχω πατήσει, έχω παρκάρει ανάμεσα σε δύο που είχαν παρκάρει στραβά, κι όταν έφυγαν φαινόμουν εγώ σαν τον βλαμμένο που έπιασε 2 θεσεις.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, DJD said:

Επειδή την εχω πατήσει, έχω παρκάρει ανάμεσα σε δύο που είχαν παρκάρει στραβά, κι όταν έφυγαν φαινόμουν εγώ σαν τον βλαμμένο που έπιασε 2 θεσεις.

Παίζει, αλλά πολύ χλωμό. Ήταν νωρίς σχετικά , το αμάξι στα δεξιά μόλις έφευγε, και τα αυτοκίνητα στα αριστερά ήταν μια χαρά παρκαρισμένα όλα.

 

Επίσης το αυτοκίνητο ταιριάζει σε άτομα τέτοιας συμπεριφοράς. Δηλαδή τέτοιο χρέπι ή BMW θα είχε. :p

Έγινε επεξεργασία από Volrath
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

17759753_10158438811070484_5338754968781

:hehe: 

Ωραια τρολια. Ποιο θα ειναι το αληθινο ποσο; :p 

 

Έλα μωρέ.. κανένα τάληρο (εκατομμύρια) θα βγεί μαζί με τις υπερωρίες της συνοδείας!!! :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Volrath said:

Επίσης το αυτοκίνητο ταιριάζει σε άτομα τέτοιας συμπεριφοράς. Δηλαδή τέτοιο χρέπι ή BMW θα είχε. :p

 

Α, για σε παρακαλώ. Εγώ που έχω 2, πάντα προσέχω να παρκάρω μέσα στις γραμμές, δεν διπλοπαρκάρω και δεν κλείνω γκαράζ. Μη μας τσουβαλιάζεις! :p:p

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, PetrosD said:

 

Α, για σε παρακαλώ. Εγώ που έχω 2, πάντα προσέχω να παρκάρω μέσα στις γραμμές, δεν διπλοπαρκάρω και δεν κλείνω γκαράζ. Μη μας τσουβαλιάζεις! :p:p

Δύο έχεις κι'όλας;;;; Άπαπαπαπα,  αποδεδειγμένος με τη βούλα σου λέω. Σε αυτή τη σχολή πήγες; (:P)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.