Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 4 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Παιδακια καλημερες

Για να μην ανοιγω νεο θεμα, εχω ενα coupon code για assassins creed initiates. Δινει avatar και extra mission.

Που να το ποσταρω;

 

πριν 21 λεπτά, το μέλος Gregorypeg1000 έγραψε:

Παίδες μια ερώτηση. Δεν ισχύει ότι στις αγγελίες του Λάμπη η προτεραιότητα πάει ανάλογα με το ποιος πόσταρε πρώτος?

Από όσο ξέρω, ναι

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Gregorypeg1000 έγραψε:

Παίδες μια ερώτηση. Δεν ισχύει ότι στις αγγελίες του Λάμπη η προτεραιότητα πάει ανάλογα με το ποιος πόσταρε πρώτος?

Οποιος ποστάρει πρώτος στο θέμα και ΟΧΙ σε πμ έχει προτεραιότητα.

Η μόνη περίπτωση να τον παρακάμψεις είναι αν έχεις πει στην αρχή ότι δεν το στέλνεις και αυτός είναι από άλλη πόλη από αυτή που μένεις. Ενώ κάποιος αργότερα είναι από την ίδια πόλη με εσένα

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Άκουσε κάτι καντήλια το πρωί η Apple που όλοι στο Cupertino πρέπει να φτερνίζονταν.

Κάποιες εφαρμογές χθες έβγαλαν διαθέσιμα updates. Αφού τα έκανα, άφησα το κινητό στην άκρη. Με έκανε sign out από το Viber και κόλλησε ο mail client. Έστελνε ο κόσμος email και το κινητό χαμπάρι.

Όλο το απόγευμα-βράδυ δεν δούλευε τίποτα. Το κατάλαβα σήμερα το πρωί κατά τις 10. Τόσα καντήλια είχα να ρίξω για κινητό από το iPhone 4 που έχασα όλα τα contacts μετά το sync με το iTunes και όταν μου έβγαλαν το HTC εκτός εγγύησης.

Στα διάλα...

 

Άιντε καλησπέρες.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 28 λεπτά, το μέλος Simon έγραψε:

Φτιαξτου κατι απο αυτα τα καλοψημενα, λενε οτι το εχεις! :p

Γι'αυτόν έχω επιχρυσωμένα. Τα καμμένα τα κρατάω για τους μαυρόψυχους :hehe: 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έπεσα για ύπνο κατά τη μία. Τσίτα νεύρα γιατί οι γείτονες του πρώτου ορόφου μετακινούσαν έπιπλα μεσα στα μαύρα μεσάνυχτα και είχαν αποφασίσει και ότι κάνει κρύο και είχαν ανάψει το καλοριφέρ. Εντωμεταξύ έξω είχε 19 βαθμούς και μέσα στο δικό μου σπίτι 22. Βάζω ένα playlist στο youtube, φοράω ακουστικά και προσπαθώ να κοιμηθώ... Κατά τις 2 παρά τέταρτο πρέπει να με πήρε ο ύπνος... Επτά και τέταρτο το μάτι γαρίδα (αλλά αρκετά κόκκινο).

 

@karmen1983 άμα βρεις κανά γιατροσόφι για τα δικά σου προβλήματα ύπνου, πές το μπας και πιάσει και σε εμένα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ότι σήμερα το πρωί, πήγες στους γείτονες να τους επισημάνεις ότι αυτό που έκαναν ήταν λάθος και ότι σε ενόχλησαν και να βρείτε μια λύση, σαν πολιτισμένοι άνθρωποι, ώστε να μην επαναληφθεί.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Καλημέρα σε όλους και ιδιαίτερα στον Αντώνη μας :D 

trollbloodx_1.jpg

πριν 9 λεπτά, το μέλος GriGaS έγραψε:

@karmen1983 άμα βρεις κανά γιατροσόφι για τα δικά σου προβλήματα ύπνου, πές το μπας και πιάσει και σε εμένα...

grapsarchidine.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 29 λεπτά, το μέλος GriGaS έγραψε:

 

@karmen1983 άμα βρεις κανά γιατροσόφι για τα δικά σου προβλήματα ύπνου, πές το μπας και πιάσει και σε εμένα...

Μεζονέτα στα ΒΠ.:p

 

Χωρίς πλάκα κάνει τόσο ησυχία που επίτηδες αφήνω  κάτι ανοιχτο τηλ-youtube-ανεμιστήρα, ή κοιμάμε σαλόνι που ακούγεται κάπως το ψυγείο...

Κουράζει και η πλήρης απουσία ήχου, δοκίμασε κάποια  καλά 100 % κλειστού τύπου headphones και θα το καταλάβεις.

 

 

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.