Jump to content



Recommended Posts

πριν 5 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Εγώ το λέω σοβαρά όμως, είναι καλή λύση, δεν αρκεί όμως να προσέχεις εσύ. Πρέπει να σε προσέχει και αυτός. Το ποιος, όλοι το ξέρουμε :hehe: 

 αμα είχε ποδηλατόδρομο ελεύθερα και άφοβααα....τώρα το 90% που βλέπω στον δρόμο τους κράζω και καραδοκώω :D :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

9 hours ago, DEADLAZARUS said:

Καλημέρα. Ημέρα πληρωμών η σημερινή. Ας είμαι ευγενικός, γ@@@μώ την κοινωνία μου και το κ@@@λοκράτος που ζούμε:hehe:.

 

Α, ναι, κι εμείς πληρωθήκαμε από τη δουλειά.

 

Εμένα με πήγε ο αδερφός μου με το σκούτερ στο κέντρο σήμερα και με γύρισε σπίτι το απόγευμα. Χλιδή!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΑΘΗΝΑ για να οδηγήσεις θέλεις ΑΡΜΑ @astrolabos

 

πας κύριος σε βρίζουν βρίζεις

πας αμυντικά σε βρίζουν βρίζεις

πας γρήγορα σε βρίζουν βρίζεις

πας χαλαρά σε βρίζουν βρίζεις

πας ούτε και εγώ ξέρω πως σε βρίζουν βρίζεις

 

γενικά δεν κάπως έτσι είμαστε

e0384fff27bccbfbddeb6d8b5e11ea01.jpg

 

πήγε να πέσει ένα πυθικός πάνω μου στο allo section αν δεν βαρεθώ θα γράψω

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος f117 έγραψε:

 αμα είχε ποδηλατόδρομο ελεύθερα και άφοβααα....τώρα το 90% που βλέπω στον δρόμο τους κράζω και καραδοκώω :D :hehe:

Έχει στο 60% της διαδρομής προς τη δουλειά. Κάνεις κύκλο , αλλά it's an option :) 

 

Όσο για κάτι simon κλπ, απαξιώ. Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα :hehe: 

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια τα κραζω και θα τα κραζω τα ποδηλατα οταν κυκλοφορουν στο δρομο...στην Σουηδια εκανα ακλμα και εγω ποδηλατο αλλα παντου ειχε ποδηλατοδρομο...και αμα ησουν πεζος και περπατουσες εκει...σε κοβανε και ελεγες και συγνωμηηηη!! Να κανει κυκλο η γυναικα και το υπολοιπο πεζο 2! Φουλ φιτνεςςς

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, f117 said:

Αληθεια τα κραζω και θα τα κραζω τα ποδηλατα οταν κυκλοφορουν στο δρομο...στην Σουηδια εκανα ακλμα και εγω ποδηλατο αλλα παντου ειχε ποδηλατοδρομο...και αμα ησουν πεζος και περπατουσες εκει...σε κοβανε και ελεγες και συγνωμηηηη!! Να κανει κυκλο η γυναικα και το υπολοιπο πεζο 2! Φουλ φιτνεςςς


Κραζε ελευθερα. Σημασια δε σου δινουμε :p


 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 ώρες, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Α, ναι, κι εμείς πληρωθήκαμε από τη δουλειά.

 

Εμένα με πήγε ο αδερφός μου με το σκούτερ στο κέντρο σήμερα και με γύρισε σπίτι το απόγευμα. Χλιδή!

Εννοώ ότι έπρεπε να πληρώσω, για μία ακόμη φορά, τα μαλλιοκέφαλά μου σε φπα-ενοίκια-λογαριασμούς. Τι το ήθελα να είμαι αφεντικό του εαυτού μου;

Link to comment
Share on other sites

Αμφότερες σε ευχαριστούν και ανταποδίδουν. Τι Λέσβος, τι Μυτιλήνη...

Να πάτε και στις 2, λολ (ναι, εξακολουθεί να με πετάει έξω, οπότε πάω να βάλω emoji).

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.